Jump to content

DETROIT

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Web design, grafika komputerowa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

526 profile views

DETROIT's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Gdy podłączam telefon do ładowarki, to ekran zaczyna wariować. Gdy próbuję coś napisać, to po kliknięciu wybiera mi literę kilka razy, czasem całkowicie inną niż wybrałem. Problem występuje od samego początku posiadania telefonu. 7.1.12 (rozwojowa)
 2. Faktycznie problem tkwił w aktualnym ROM'ie. Korzystałem wcześniej z tego poradnika jednak musiałem zrobić coś źle. Dziękuję!
 3. Witam, mam problem z aktualizacją softu w telefonie Redmi 3 PRO (MIUI - 7.4 by ManhIT 6.15.12 dev). Otóż dowiedziałem się na tym forum, że bez odblokowanego bootloadera dużo nie zrobię. Znalazłem ten poradnik: Jak się później okazało wprowadza on czytelników w błąd. Jest w nim wiele nieścisłości. Udało mi się dotrzeć do momentu, gdy otrzymałem już smsa z potwierdzeniem możliwości odblokowania bootloadera. Jednakże przy weryfikacji urządzenia proces za każdym razem zatrzymywał się na 50%. Próbowałem różnych poradników odnośnie samej aktualizacji softu. Przeczytałem kilkanaście poradników, z których ani jeden nie sprawił, że mogłem radować się nowym oprogramowaniem na swoim telefonie. Tylko się cieszyć, że jeszcze wszystko działa. Przez to wszystko mam już totalny mętlik w głowie i nie wiem jak dalej się za to zabrać. Minął już 12. dzień, od kiedy dostałem smsa od Xiaomi. Mam nadzieję, że znajdzie się choć jedna osoba, która będzie potrafiła temu zaradzić. Z góry dziękuję.
 4. W takim razie należałoby chyba zaktualizować poradnik skoro wprowadza użytkowników w błąd. Ponawiam pytanie wyżej.
 5. Witam, próbowałem odblokować bootloader według powyższego poradnika. Jak u większości osób w tym temacie proces zatrzymał się w połowie weryfikacji urządzenia po kliknięciu 'Unlock' w programie MiFlashUnlock. Skorzystałem z TunnelBear, które wiele mi nie dało, gdyż nie mogło połączyć się z Hongkongiem. Próbowałem inne programy z VPN, lecz bez większego skutku. Pytanie - co teraz zrobić? Nigdy wcześniej nie robiłem nic z tym telefonem, ani nie bawiłem się przy innych smartfonach. Postanowiłem wgrać najnowsze oprogramowanie gdyż mam problemy z siecią GSM, a wyszło jak wyszło.
×
×
 • Create New...