-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Będzie, tylko musisz znaleźć odpowiedni instalator usług Googla bo sam sklep nie wystarczy.. Poszukaj na tym forum, albo en.miui. I uwaga po instalacji zaczyna wszystko działać dopiero po reboocie tel. Tu masz link do poradnika i pobrania na en.miui: http://en.miui.com/thread-3998-1-1.html -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
7zip darmowy i rozpakowuje, najpierw do .tar potem do folderu z romem -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Chiński stable, lub dev pod MiFlasha tu masz link do wszystkich modeli: http://en.miui.com/a-234.html i poczekać na odblokowanie, nie masz na razie wyboru. Lepiej od razu dev bo taki będzie potrzebny przy odblokowaniu i w sumie im nowszy tym lepszy dla Redmi 3 pro. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Miałem w rękach niedawno LG g5 który kosztuje prawie 4x więceji i było tylko gorzej, nie narzekajmy, jest naprawdę nieźle z tym naszym R3 -
Nie ma sprawy, tak to funkcjonuje, pojawia się nowy chiński dev, czy stab i jest przerabiany ze wszystkimi błędami i poprawkami, coś tam czasami jest zmienione i dodane.
-
Bo to są romy na bazie nowych chińskich dev tylko przerobione na modłę Europy. Już nie nazywają się dev.
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Skrzypi znaczy żyje, ja się takimi bzdetami nie przejmuję. -
Będzie miał, ale nie automatyczne, sam musisz zassać i upgradować przez updater.
-
Trochę bym sprostował, jak korzystasz z MiBanda, korzystam z bluetooth, mam włączone permanentnie i nie widzę problemów (ale nie używam MiBanda)
-
A z czym masz problem? Na 7.1.3 Chrome nie będzie pobierał plików i parę innych rzeczy w systemie będzie starszych.
-
Uda się tylko zapytaj lub szukaj rozwiązania w dziale dla twojego telefonu, bo Redmi 3 Pro to nie Redmi Note 3 Pro. Mam nadzieję, że dobry rom wgrywałeś. W sumie masz trochę lepiej bo do Redmi Note 3 Pro są też romy global z pl które możesz wgrać na zablokowany bl.
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Dopiero wieczorem wgrałem, chyba trochę gorzej niż na 7.1.3 ale wszystko mi działa (jakieś drobne braki w tłumaczeniu na polski). Na 6.5.5 lokalna kopia zapasowa kasuje niektóre dane jak w poprzednim i dodatkowo się wiesza w trakcie działania. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Nie mam zielonego pojęcia jaki wgrywa może coś ktoś im wymodził. "Official Global Firmware,Multi Language" nie istnieje i na razie nawet nie wiadomo czy official global kiedykolwiek będzie, bo na razie nie planują sprzedaży tego modelu na rynku globalnym. Zapytaj Goldwaya. Nie z powodu baterii, W tym po raz pierwszy wbudowana aplikacja zawiesiła się i nie chciała zamknąć. To jednak wersja testowa, wiele rzeczy do przodu, ale błędy też są. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
To za wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić, ja wracam na 7.2.7eu stab ale nie ze względu na baterię. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Nic nie musisz wipe-ować dalvik/cache też nie jest potrzebny (nie zaszkodzi ale to niepotrzebna operacja i szkoda czasu). -
W sumie niewiele, mało znaczące zmiany (na razie). A taka operacja przez telefon to może trwać długo i niekoniecznie się udać. Pacjent może zejść, a reanimacja telefoniczna może być nieskuteczna. Na pewno szybciej przez telefon zrozumieć o co dokładnie ci chodzi i podpowiedzieć jak to zrobić.
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Tak, tylko dla pierwszego punktu. 2,3 NIE. -
Nie jeszcze nie rozumiesz, po to wygrałeś TWRP, teraz możesz go użyć do wgrania romu eu.
-
7zip za darmo i działa, tgz rozpakowje się dwuetapowo, najpierw do .tar potem już masz folder z plikami. Jak wgrasz stable to potem przez updater dev już w formacie zip. Albo od razu poszukaj dev w formacie tgz, tak jest szybciej, ale podobno niektórym nie działa.
-
Nie zdziwię się bo nie wiem jaką wersję MiFlasha wygrałeś. Starsze czasami działały na 32Bit, najnowsza już przy instalacji na win10 32bit krzyczy że nie będzie działać.
-
No to pierwszy błąd, folder z rozpakowanymi plikami pobranego romu powinien być w katalogu głównym dysku c: Tylko win64
-
Dlaczego z romem na pulpicie? Jakim romem? china dev? z jakim rozszerzeniem .tgz? Jaki ssystem 64 czy 32 bit na tych laptopach? Jak instalowałeś sterowniki? itd Przestudiuj dokładnie kompendium wiedzy w dyskusji ogólnej, tam jest chyba wszystko czasami powtórzone kilka razy.
-
Mam już Pistony V3 (nabyłem za 55zł) także na razie nie skorzystam.
-
Najchętniej bym coś na Ali nabył, ale tam nie znalazłem. Teraz to raczej buty, nie wiem czy do zimy nie zmienię preferencji.
-
Dzięki, w sumie nic dziwnego że się szybko rozchodzą, Trochę telefonów sprzedają to i target na gadgety duży.
