Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Będzie, tylko musisz znaleźć odpowiedni instalator usług Googla bo sam sklep nie wystarczy.. Poszukaj na tym forum, albo en.miui. I uwaga po instalacji zaczyna wszystko działać dopiero po reboocie tel. Tu masz link do poradnika i pobrania na en.miui: http://en.miui.com/thread-3998-1-1.html
  2. 7zip darmowy i rozpakowuje, najpierw do .tar potem do folderu z romem
  3. Chiński stable, lub dev pod MiFlasha tu masz link do wszystkich modeli: http://en.miui.com/a-234.html i poczekać na odblokowanie, nie masz na razie wyboru. Lepiej od razu dev bo taki będzie potrzebny przy odblokowaniu i w sumie im nowszy tym lepszy dla Redmi 3 pro.
  4. Miałem w rękach niedawno LG g5 który kosztuje prawie 4x więceji i było tylko gorzej, nie narzekajmy, jest naprawdę nieźle z tym naszym R3
  5. Nie ma sprawy, tak to funkcjonuje, pojawia się nowy chiński dev, czy stab i jest przerabiany ze wszystkimi błędami i poprawkami, coś tam czasami jest zmienione i dodane.
  6. Bo to są romy na bazie nowych chińskich dev tylko przerobione na modłę Europy. Już nie nazywają się dev.
  7. Skrzypi znaczy żyje, ja się takimi bzdetami nie przejmuję.
  8. Będzie miał, ale nie automatyczne, sam musisz zassać i upgradować przez updater.
  9. Trochę bym sprostował, jak korzystasz z MiBanda, korzystam z bluetooth, mam włączone permanentnie i nie widzę problemów (ale nie używam MiBanda)
  10. A z czym masz problem? Na 7.1.3 Chrome nie będzie pobierał plików i parę innych rzeczy w systemie będzie starszych.
  11. Uda się tylko zapytaj lub szukaj rozwiązania w dziale dla twojego telefonu, bo Redmi 3 Pro to nie Redmi Note 3 Pro. Mam nadzieję, że dobry rom wgrywałeś. W sumie masz trochę lepiej bo do Redmi Note 3 Pro są też romy global z pl które możesz wgrać na zablokowany bl.
  12. Dopiero wieczorem wgrałem, chyba trochę gorzej niż na 7.1.3 ale wszystko mi działa (jakieś drobne braki w tłumaczeniu na polski). Na 6.5.5 lokalna kopia zapasowa kasuje niektóre dane jak w poprzednim i dodatkowo się wiesza w trakcie działania.
  13. Nie mam zielonego pojęcia jaki wgrywa może coś ktoś im wymodził. "Official Global Firmware,Multi Language" nie istnieje i na razie nawet nie wiadomo czy official global kiedykolwiek będzie, bo na razie nie planują sprzedaży tego modelu na rynku globalnym. Zapytaj Goldwaya. Nie z powodu baterii, W tym po raz pierwszy wbudowana aplikacja zawiesiła się i nie chciała zamknąć. To jednak wersja testowa, wiele rzeczy do przodu, ale błędy też są.
  14. To za wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić, ja wracam na 7.2.7eu stab ale nie ze względu na baterię.
  15. Nic nie musisz wipe-ować dalvik/cache też nie jest potrzebny (nie zaszkodzi ale to niepotrzebna operacja i szkoda czasu).
  16. W sumie niewiele, mało znaczące zmiany (na razie). A taka operacja przez telefon to może trwać długo i niekoniecznie się udać. Pacjent może zejść, a reanimacja telefoniczna może być nieskuteczna. Na pewno szybciej przez telefon zrozumieć o co dokładnie ci chodzi i podpowiedzieć jak to zrobić.
  17. Tak, tylko dla pierwszego punktu. 2,3 NIE.
  18. Nie jeszcze nie rozumiesz, po to wygrałeś TWRP, teraz możesz go użyć do wgrania romu eu.
  19. 7zip za darmo i działa, tgz rozpakowje się dwuetapowo, najpierw do .tar potem już masz folder z plikami. Jak wgrasz stable to potem przez updater dev już w formacie zip. Albo od razu poszukaj dev w formacie tgz, tak jest szybciej, ale podobno niektórym nie działa.
  20. Nie zdziwię się bo nie wiem jaką wersję MiFlasha wygrałeś. Starsze czasami działały na 32Bit, najnowsza już przy instalacji na win10 32bit krzyczy że nie będzie działać.
  21. No to pierwszy błąd, folder z rozpakowanymi plikami pobranego romu powinien być w katalogu głównym dysku c: Tylko win64
  22. Dlaczego z romem na pulpicie? Jakim romem? china dev? z jakim rozszerzeniem .tgz? Jaki ssystem 64 czy 32 bit na tych laptopach? Jak instalowałeś sterowniki? itd Przestudiuj dokładnie kompendium wiedzy w dyskusji ogólnej, tam jest chyba wszystko czasami powtórzone kilka razy.
  23. Mam już Pistony V3 (nabyłem za 55zł) także na razie nie skorzystam.
  24. Najchętniej bym coś na Ali nabył, ale tam nie znalazłem. Teraz to raczej buty, nie wiem czy do zimy nie zmienię preferencji.
  25. Dzięki, w sumie nic dziwnego że się szybko rozchodzą, Trochę telefonów sprzedają to i target na gadgety duży.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...