-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Najlepsze z tych są Pistony V3 iron dual, ale w tym sklepie chcą za nie sporo bo 125zł. Są jeszcze nowe trochę nietypowe, ale podobno niezłe Piston Air Capsule http://allegro.pl/sluchawki-xiaomi-piston-air-capsule-warszawa-i6417399675.html
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Wgraj global dev, ja nie ma na nim kłopotów z siecią. Stąd: http://en.miui.com/a-234.html oczywiście Miflashem według poradnika. -
Lekki szum i nieczysty dźwięk podczas rozmowy w Redmi 3s
FromWP odpowiedział(a) na Reventon707 temat w Problemy techniczne
Nie mam pojęcia, ale jak telefon masz krócej niż 14 dni i kupiłeś przez internet to chyba można zwrócić bez podania przyczyny. -
Lekki szum i nieczysty dźwięk podczas rozmowy w Redmi 3s
FromWP odpowiedział(a) na Reventon707 temat w Problemy techniczne
Bo niestety testu mikrofonów tam nie ma. Ale jak górny mikrofon źle działa przy nagrywaniu to znaczy że coś z nim jest nie tak. Pozostaje ci serwis. -
Lekki szum i nieczysty dźwięk podczas rozmowy w Redmi 3s
FromWP odpowiedział(a) na Reventon707 temat w Problemy techniczne
No to znalazłeś przyczynę. Uszkodzony górny mikrofon. Przy nagrywaniu dźwięku obydwa powinny działać tak samo, jeden nagrywa lewy, drugi prawy kanał stereo. Odsłuchujesz na słuchawkach? Bo nie sprawdzałem jak działa głośnik w telefonie, czy odtwarza tylko jeden kanał, czy sumę kanałów. -
Lekki szum i nieczysty dźwięk podczas rozmowy w Redmi 3s
FromWP odpowiedział(a) na Reventon707 temat w Problemy techniczne
Nie chodzi o to czy dźwięk jest czysty, tylko czy czułość górnego i dolnego mikrofonu jest identyczna. Przy dużych różnicach , lub uszkodzeniu górnego źle działa redukcja szumów otoczenia przy rozmowach. -
Lekki szum i nieczysty dźwięk podczas rozmowy w Redmi 3s
FromWP odpowiedział(a) na Reventon707 temat w Problemy techniczne
Ma dwa, przy rozmowie górny służy do redukcji dźwięków otoczenia, dlatego poradziłem ci żeby nagrać film i odtworzyć na słuchawkach w stereo. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Tylko od biedy, ten rom był dobry jak nie było wyboru, teraz to ma raczej wartość historyczną. Zainteresować się poważnie. -
Lekki szum i nieczysty dźwięk podczas rozmowy w Redmi 3s
FromWP odpowiedział(a) na Reventon707 temat w Problemy techniczne
Tu podobny problem w Redmi note 3 pro i pomogła wymiana karty SIM -
To napisz jeszcze w jakiej sieci bo innym się może przydać takie info.
-
Lekki szum i nieczysty dźwięk podczas rozmowy w Redmi 3s
FromWP odpowiedział(a) na Reventon707 temat w Problemy techniczne
Jeżeli obydwa mikrofony działają prawidłowo to raczej problem u operatora. Ludzie zgłaszają problemy z jakością rozmów na niektórych romach ale raczej nie w Redmi 3, czy 3s. -
Lekki szum i nieczysty dźwięk podczas rozmowy w Redmi 3s
FromWP odpowiedział(a) na Reventon707 temat w Problemy techniczne
Te ustawienia nie mają znaczenia bo przy rozmowach i tak sieć musi się przełączyć na 2G lub 3G. Może to jakiś problem z samym telefonem albo siecią. Nagraj jakiś film z dźwiękiem i potem odsłuchaj na słuchawkach czy dobrze działają mikrofony. Nagraj rozmowę i odsłuchaj. Jak używasz jakiegoś etui to sprawdź czy mikrofony nie są przysłonięte. -
Tak będzie na zablokowany i odblokowany, jak wszystkie globale
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Myślę że global dev, jest język polski, system działa normalnie i odblokować też powinno się na dev udać. Jak się nie uda a będziesz niezadowolony z działania, to zainstalujesz china dev tylko po to żeby odblokować i wgrasz rom eu. -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
A tu? To link z postu który też zacytowałeś. Land to 3s http://bigota.d.miui.com/6.8.18/land_global_images_6.8.18_20160805.0000.29_6.0_global_6b18085a6a.tgz -
No widać dla niektórych twórców tego romu pozyskiwanie informacji z przyszłości nie stanowi problemu. Ale to normalne wszyscy w tym romie tak mają, a i w poprzednich wydaniach bywało że poziom poprawek wybiegał w przyszłość.
-
Global stable będzie, w ciągu tygodnia dwóch powinien się pojawić.
-
Ma na dysku c, rozumiem, że tak sobie ten folder z romem nazwał, a błąd mu raczej system generuje.
-
Widzę że raczej wszystkie możliwe opcje przećwiczyłeś i chyba musisz spróbować na innym komputerze, bo najprawdopodobniej to wina systemu. Tu masz o tym błędzie, ale rozsądnego rozwiązania chyba nie znaleźli. http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/0x800703ee-error-when-copying-to-external-storage/5587afdd-4911-4d3e-aeb5-f21845e28db0?auth=1 a tu drugi link z filmikiem jak to niby wyeliminować:
-
Niby ci pokazywało że 4,5 sekundy to raczej byłby rekord świata, ale 180 sekund to już realne.
-
Jak zrobisz wszystko według poradnika to wszystko powinno się udać.
-
Raczej da radę, ale stopień trudności zależy od tego jak dobrze uda ci się wgrać ten zły soft. A co nazywasz wersją standardową?
-
No nie, to romy recovery. Takiego miflashem nie zainstaluje.Taki będzie mógł wgrać przez updater jak już będzie miał oficjalny rom wgrany. Miflashem właśnie tgz bo tam po rozpakowaniu są programy wykonawcze do flashowania.
-
Jak masz bootloopa to wątpię, poszukał bym innego komputera z win64. Albo przeinstalował windowsa, na świeżym systemie z reguły działa.
-
Może to wina Windowsa, trzeba by spróbować na innym komputerze.
