-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Prawie zawsze jak ładuję to zostawiam na całą noc i nic się nie dzieje. Rzeczywiście jest tak że wskaźnik pokazuje 100% trochę za wcześnie. To co wkleiłem to po całonocnym ładowaniu.
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Przypuszczam, że kolega po omacku coś tam kliknął i dlatego mu się zainstalowało na stałe. Jakby zmienił język i po uruchomieniu twrp zainstalował tylko supersu to miałby mirecovery. -
Moim zdaniem tak
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Bo nie powinno się na stałe zainstalować. Nie wiem dlaczego się zainstalowało. Nie wiem czy będziesz miał ota, ale wiem, że po aktualizacji root ci zniknie i ponownie będzie trudno go zainstalować. -
No to masz rozwiązanie, śmieciowy rom. Zainstaluj chociażby global dev bo to najszybciej, potem ewentualnie odblokuj bl i wgraj rom eu. Zegarek nie będzie się spóźniał.
-
Napisz na jakim romie teraz jesteś, bo tu bym szukał przyczyny. Może jeszcze jakiś niedorobiony motyw? Używasz podstawowych, czy coś dograłeś?
-
Wątpię żeby ktoś w ciągu dwóch dni (te romy są dostępne od piątku) testował dwa zupełnie różne romy pod względem zużycia baterii. Żeby to ocenić trzeba by każdy z nich poużywać kilka dni. Różnice mogą być, ale prawdopodobnie minimalne. Na najnowszym global dev po ponad dwóch godzinach od odłączenia ładowarki wygląda to dobrze i prognozuje dobre osiągi:
-
Powiadomienia na ekranie blokady - czas wyświetlania
FromWP odpowiedział(a) na magyarek pytanie w HyperOS - korzystanie
Może to problem softu mibanda, albo jego współpracy z miui. Normalnie bez Mibanda dopóki nie odczytasz nie znika i nie ma żadnych opcji jak długo ma być wyświetlane. Widać odczytanie tego że jest powiadomienie na mibandzie jest traktowane jak odczytanie na telefonie. -
Przenoszenie wiadomości tekstowych z WP na MIUI
FromWP odpowiedział(a) na sejko pytanie w HyperOS - korzystanie
Z kontaktami to nie miałem problemu, Miui potrafi się synchronizować z kontem MS (kontakty i kalemdarz) i można te kontakty zaimportować na konto Mi. Koledze chodzi o sms-y a to trochę trudniejsze, bo trzeba by chyba znaleźć jakąś aplikację do backupu na WP z którego dało by się odtworzyć te smsy na androidzie. -
Kupisz jakąś np w EuroRTV, a ładowanie 1A ładowarką będzie trwało z 5 godzin. Kabel do ładowania też ma znaczenie, oryginalny powinien dawać 2A, inne niekoniecznie.
-
A nie dali ci przej Nie dostae
-
Jeżeli ta od Samsunga będzie 2A to nie powinno być różnicy.
-
U zegarmistrza? Nie ma jakichś specjalnych ustawień żeby zegarek się nie spóźniał. Sam go nie wyregulujesz co najwyżej rom możesz zmienić, chyba niczego innego nikt nie wymyśli.
-
To może klawiatura? Ja używam SwiftKey-a.
-
Przed chwilą sprawdziłem i u mnie wyszukiwanie z polskimi znakami działa. Może musisz użyć "Przebuduj słownik T9" w menu wyświetlania kontaktów.
-
To nie jest starsza wersja, nowsza ale inna. Widać nie napisali odpowiedniego komunikatu. Najlepiej ze stable na dev i odwrotnie przechodzić miflashem, a potem odtworzyć dane.
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
No ale że co? Tu chyba nie chodzi o patenty, co najwyżej o opłaty licencyjne, a tekst "potencjał szarych komórek" to zupełne przegięcie, ziomal, daj sobie na wstrzymanie. -
Bo oni sami nie nadążają, ale "wszystkie drogi prowadzą do celu" a jest ich sporo tak jak w ustawieniach Miui.
-
Pocieszam się tym że nie jestem odosobniony. "Niezbadane są wyroki Miui"
-
Czyli nadal mogę cytować "wiem że nic nie wiem ' w kwestii miui
-
Zdecydowanie najlepiej Miflashem, a znalazło ci aktualizację 6.8.25?
-
Dokładnie to tego nikt nie wie, ale myślę że w ciągu tygodnia powinien się pojawić. Ale nie wiem czy warto czekać, bo wersje global dev też są już stabilne. Może się okazać że global stable nie będzie bardziej stable.
-
Tak jak kolega pisał, możesz, albo wstrzymaj się kilka dni a będziesz miał global stable z Miui8. No właśnie przez wyłączoną optymalizację Miui. Włącz i znajdzie aktualizację.
-
To teraz instalujesz najnowsze twrp dla twojego modelu (chyba że już je masz zainstalowane), pobierasz najnowszy rom xiaomi.eu i z poziomu twrp go instalujesz robiąc najpierw full wipe (factory reset) w twrp.
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Jak wolisz. Jak masz czas to zainstaluj teraz, a jak się pojawi dostaniesz ota. Jak poczekasz to zainstalujesz MiFlashem na to co teraz masz od razu miui8. Efekt ten sam A to? http://bigota.d.miui.com/V7.5.2.0.LAIMIDE/ido_xhdpi_global_images_V7.5.2.0.LAIMIDE_20160629.0000.25_5.1_global_d0ad1c194a.tgz
