Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Prawie zawsze jak ładuję to zostawiam na całą noc i nic się nie dzieje. Rzeczywiście jest tak że wskaźnik pokazuje 100% trochę za wcześnie. To co wkleiłem to po całonocnym ładowaniu.
  2. Przypuszczam, że kolega po omacku coś tam kliknął i dlatego mu się zainstalowało na stałe. Jakby zmienił język i po uruchomieniu twrp zainstalował tylko supersu to miałby mirecovery.
  3. Moim zdaniem tak
  4. Bo nie powinno się na stałe zainstalować. Nie wiem dlaczego się zainstalowało. Nie wiem czy będziesz miał ota, ale wiem, że po aktualizacji root ci zniknie i ponownie będzie trudno go zainstalować.
  5. No to masz rozwiązanie, śmieciowy rom. Zainstaluj chociażby global dev bo to najszybciej, potem ewentualnie odblokuj bl i wgraj rom eu. Zegarek nie będzie się spóźniał.
  6. Napisz na jakim romie teraz jesteś, bo tu bym szukał przyczyny. Może jeszcze jakiś niedorobiony motyw? Używasz podstawowych, czy coś dograłeś?
  7. Wątpię żeby ktoś w ciągu dwóch dni (te romy są dostępne od piątku) testował dwa zupełnie różne romy pod względem zużycia baterii. Żeby to ocenić trzeba by każdy z nich poużywać kilka dni. Różnice mogą być, ale prawdopodobnie minimalne. Na najnowszym global dev po ponad dwóch godzinach od odłączenia ładowarki wygląda to dobrze i prognozuje dobre osiągi:
  8. Może to problem softu mibanda, albo jego współpracy z miui. Normalnie bez Mibanda dopóki nie odczytasz nie znika i nie ma żadnych opcji jak długo ma być wyświetlane. Widać odczytanie tego że jest powiadomienie na mibandzie jest traktowane jak odczytanie na telefonie.
  9. Z kontaktami to nie miałem problemu, Miui potrafi się synchronizować z kontem MS (kontakty i kalemdarz) i można te kontakty zaimportować na konto Mi. Koledze chodzi o sms-y a to trochę trudniejsze, bo trzeba by chyba znaleźć jakąś aplikację do backupu na WP z którego dało by się odtworzyć te smsy na androidzie.
  10. Kupisz jakąś np w EuroRTV, a ładowanie 1A ładowarką będzie trwało z 5 godzin. Kabel do ładowania też ma znaczenie, oryginalny powinien dawać 2A, inne niekoniecznie.
  11. A nie dali ci przej Nie dostae
  12. Jeżeli ta od Samsunga będzie 2A to nie powinno być różnicy.
  13. U zegarmistrza? Nie ma jakichś specjalnych ustawień żeby zegarek się nie spóźniał. Sam go nie wyregulujesz co najwyżej rom możesz zmienić, chyba niczego innego nikt nie wymyśli.
  14. To może klawiatura? Ja używam SwiftKey-a.
  15. Przed chwilą sprawdziłem i u mnie wyszukiwanie z polskimi znakami działa. Może musisz użyć "Przebuduj słownik T9" w menu wyświetlania kontaktów.
  16. To nie jest starsza wersja, nowsza ale inna. Widać nie napisali odpowiedniego komunikatu. Najlepiej ze stable na dev i odwrotnie przechodzić miflashem, a potem odtworzyć dane.
  17. No ale że co? Tu chyba nie chodzi o patenty, co najwyżej o opłaty licencyjne, a tekst "potencjał szarych komórek" to zupełne przegięcie, ziomal, daj sobie na wstrzymanie.
  18. Bo oni sami nie nadążają, ale "wszystkie drogi prowadzą do celu" a jest ich sporo tak jak w ustawieniach Miui.
  19. Pocieszam się tym że nie jestem odosobniony. "Niezbadane są wyroki Miui"
  20. Czyli nadal mogę cytować "wiem że nic nie wiem ' w kwestii miui
  21. Zdecydowanie najlepiej Miflashem, a znalazło ci aktualizację 6.8.25?
  22. Dokładnie to tego nikt nie wie, ale myślę że w ciągu tygodnia powinien się pojawić. Ale nie wiem czy warto czekać, bo wersje global dev też są już stabilne. Może się okazać że global stable nie będzie bardziej stable.
  23. Tak jak kolega pisał, możesz, albo wstrzymaj się kilka dni a będziesz miał global stable z Miui8. No właśnie przez wyłączoną optymalizację Miui. Włącz i znajdzie aktualizację.
  24. FromWP

    Brak Zasięgu

    To teraz instalujesz najnowsze twrp dla twojego modelu (chyba że już je masz zainstalowane), pobierasz najnowszy rom xiaomi.eu i z poziomu twrp go instalujesz robiąc najpierw full wipe (factory reset) w twrp.
  25. Jak wolisz. Jak masz czas to zainstaluj teraz, a jak się pojawi dostaniesz ota. Jak poczekasz to zainstalujesz MiFlashem na to co teraz masz od razu miui8. Efekt ten sam A to? http://bigota.d.miui.com/V7.5.2.0.LAIMIDE/ido_xhdpi_global_images_V7.5.2.0.LAIMIDE_20160629.0000.25_5.1_global_d0ad1c194a.tgz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...