Jump to content

grzegorz1982

Użytkownicy
 • Posts

  312
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by grzegorz1982

 1. Mam problem ze wgraniem ROMu, gdy wskazuje plik, wyskakuje komunikat "nieprawidłowa ścieżka", co z tym można zrobić? Dodam ze po instalacji ROMu 13.0.6.0 mam same problemy z telefonem, dlatego chciałem wgrać jeszcze raz ROM, a jak to nie pomoże to zrobić WIPE.
 2. Miałeś racje, przyczyną było ustawienie innego regionu (miałem Szwajcarie), jak zmieniłem na Polskę i mam tak jak na Twoim filmie. Dzięki
 3. Wszystko działa jak należy. Wykrywa obie karty SIM, tak jak na screenach widać. Doszedłem jak zmienić dzwonki dla kart sim, wystarczy na 2 screenie wcisnąć na dole "ludka", później dzwonki i jak się wybiera dzwonek to pyta dla której karty sim wybrać. Teraz walczę jak zmienić dźwięk dla SMS-ów. PS. dobrze by było ze by ktoś się wypowiedział kto ma ROM 12.5.2.0, czy tak samo wygląda zakładka dźwięki
 4. Nie mam tak jak na Twoim filmie, w poprzednim moim poście mam tylko to co na scenach. Na screenie 1 główne ustawienia, na 2 po wciśnięciu dzwonek, 3 jak kliknę fabryczne zainstalowane dzwonki, 4 dzwonek ustawienia==>dźwięk i wibracje==>dzwonek==>fabrycznie zainstalowane dzwonki==>dzwonek
 5. Aplikacja SMS jest od xiaomi (11.0.7.9) w poprzedniej wersji było to ustawiane w ustawieniach dźwięku A gdzie szukać ustawień dla kart SIM to nie wiem, to co napisałeś to tak chyba było w poprzedniej wersji miui 12.5.1.0
 6. Czy możesz podesłać namiar jak tego dokonać? @zoltan78 Dzięki za podpowiedzi. Na szczęście udało mi się przejść na ROM EEA nie tracąc VoLTE/WIFI. Nie pamiętam jak to było wcześniej gdyż nie zwróciłem od razu na to uwagi, ale przechadzać z ROMu xiaomi.eu na Mi, a później na EEA straciłem dostęp do w/w usług, teraz się na szczęście udało. Czy ktoś wie jak ustawia się dźwięk dzwonka dla SMS-ów i dla każdej karty SIM oddzielnie w MIUI 12.5.2.0 EEA?
 7. Usługi na koncie (karcie sim) mam aktywne, sprawdzałem na innym telefonie Mi11liteNE i wszystko działa jak należy (od razu włącza mi sie VoLTE, problem robi się w momencie przełożenia karty do Mi9. Jeśli masz na myśli kody do aktywacji VoLTE/Wifi *#*#86583*#*# ... to mam komunikat disable.
 8. A czy jest możliwość włączyć to na ROMie xiaomi.eu i później wgrać ROM EEA ale bez pliku odpowiedzialnego za modem
 9. Miałem wcześniej ROM EEA i nie działały mi usługi, mimo włączonej usługi na koncie. Włączanie / wyłączanie kodami nic nie dawało, aż w końcu znowu przeszedłem na ROM xiaomi.eu ( aby mieć root-a). Jak znowu przejdę na EEA to znowu to starce? Na ROM-ach EEA nie ma możliwości rootowania telefonu?
 10. Udało mi się włączyć w/w usługi ale na ROM-ie xiaomi.eu bo był potrzebny root, czy teraz jak przejdę na ROM EEA to czy mi to zniknie czy zostanie?
 11. Czy przechodząc z ROMu xiaomi.eu na global EEA stracę VoLTE/WIFI ? Ze by odblokować VoLTE/WiFI musiałem mieć ROOTa wiec wróciłem na ROM xiaomi.eu, czy teraz jak będę chciał wrócić na ROM EEA (aby zablokować bootloader) czy stracę te ustawienia? PS. Czy można mieć ROM EEA i mieć roota? PS2. Czy jest opcja zablokowania bootloadera na ROM-ie xiaomi.eu
 12. Czy na Mi9 z ROMem EEA 12.5.2 działa Wam VoLTE/WIFI w Plusie? Bo pomimo włączonych usług na koncie jak i w telefonie VoLTE się nie wyświetla
 13. Dzięki za info, a wiesz czy cos się zmieniło ze na nowym ROMie EEA nie działają usługi VoLTE/VoWIFI
 14. Chciałem skorzystać z "Launcher Atywności" aby się dostać do ustawień modemu ale zniknęła mi ta opcja, a nie wiem co jest przyczyną? Ogólnie to nie działa mi VoLTE/WIFI w Plusie i nie wiem gdzie szukać przyczyny, bo w/w usługi działały.
 15. Witam, Mam do Was pytanie, chce wgrać ROM EEA na globala, czy jak odblokuje bootloader dam rade to zrobić z poziomu aktualizacji w telefonie czy muszę użyć np. miflash. Zależy mi na zmianie ROMu ale bez utraty danych, ustawień itp. Czy jest możliwość zablokowania bootloadera bez resetowania telefonu?
 16. Czy UPC działa Wam VoLTE I VoWifi? Bo nie wiem gdzie szukać przyczyny, bo przenosząc numer tego samego dnia zaktualizowałem ROM.
 17. Mam ustawiony jako modem Orange Poland Mi wiedo rozmowy pokazały sie na VoLTE, na defaultowym modemie (wtedy nie działał mi brak id rozmówcy)
 18. Jak włoze kartę SIM do Samsunga DO to wszystko mi działa, Mi9 nie działa mi VoWiFi, parę razy zdazyło mi się że w wybieranych numerach mogłem nawiązać połączenie wideo (miałem trzy opcje sms, zielona słuchawka i zielona kamerka) raz mi się udało z samsungiem a raz miałem komunikat że odbiorca nie może i zostało zrealizowane jako zwykle połączenie. Dodam że w opcjach mam włączone VoLTE jak i VoWiFi.
 19. Jak odpalić VoWiFi i połączenia wideo? Zrobiłem tak jak mi podpowiedzieliście ale tylko zadziałało VoLTE (z identyfikacja dzwoniącego). Wcześniej przed zmiana modemu (programem activity luncher) udało raz mi się nawiązać połączenie wideo. Teraz po wybraniu operatora orange pl bo nic innego nie mam z dopiskiem polska nie działa mi nadal VoWiFi i Wideo połączenia.
 20. Udało mi się zmienić modem na Orange Polska (...eu/Orange/commerci/poland/mcfg...) innej wersji nie znalazłem z dopiskiem Polska. Po tej zmianie VoLTE zadziałało ale VoWiFi już nie. Jak sprawdzam stan IMS to mam tylko aktywne: aktywacja IMS:zarejestrowana, VoLTE:dostępny, pozostałe trzy usługi tj. VoWiFi, połączenia wideo, interfejs UT "niedostępny"
 21. Tylko jaka wersje mam ściągnąć aplikacji activity luncher? Bo w sklepie google jest tego trochę Może jakiś krotki instruktaż?
 22. Mam telefon w Play tak jak pisałem ani VoLTE ani VoWiFi mi nie działa, tak jak powinno. Volte jak ktoś dzwoni to wyświetla mi się numer nieznany a VoWiFi nie działa wogóle.
 23. Mam ROM 20.9.10 na poprzednich to samo się działo (przy volte id rozmówcy nieznany i vowifi nie działa), dlatego nie korzystałem, nie wiem czy to kwestia ROMu miuipolska czy czegoś innego, ewentualnie przejdę na ROM Global.
 24. Co zrobić aby po włączeniu VoLTE w Play jak ktoś do mnie dzwoni nie wyświetlał się jako numer nieznany? Czy jest to do naprawienia?
 25. Chce aktywować VoLTE i Wi-Fi Calling w Play, po włączeniu tej funkcji jak ktoś do mnie dzwoni wyświetla mi się jako numer nieznany, czy jest jakiś sposób jak to naprawić ?
×
×
 • Create New...