Jump to content

5555g5

Użytkownicy
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

220 profile views

5555g5's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • One Month Later Rare
 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • Collaborator Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Regulowałem, u mnie był problem taki że hamulec strasznie szarpał jak się go trzymało to hamował mocniej,slabiej,mocniej.
 2. Dużej różnicy nie odczuwam, ale odczuwam jakby hamulec przedni działał z mniejszym opóźnieniem. Głównie zmieniłem BLE dla tego że na CamiAlfa miałem problemy z bluetooth i kompletnie nie działało łączenie z xiaomi home.
 3. Niestety ale lepiej mi się jeździło na domyślnym BLE, jak usunąć CamiAlfa ble? I mam jeszcze pytanie, czy to normalne jak jadę pod górę waty w m365 tools skaczą do 850, 930w gdy hulajnogę mam zmodyfikowaną tylko na 800w? Pozdrawiam.
 4. Jeśli wybrałbym jednak zamiennik to https://github.com/CamiAlfa/stlink_m365_BLE/tree/master/Downg_zips/Pro także?
 5. A mam pytanie przy m365 z wyświetlaczem mam wgrać wersje camible m365 classic czy m365 pro? @Tidnes
 6. Witam, zepsuł mi się dashboard w mojej m365 ale znalazłem na allegro zamiennik. Czym taki zamiennik się różni? i czy na zamienniku mogę wgrać https://github.com/CamiAlfa/stlink_m365_BLE/tree/master/Downg_zips? ps. mówię o dashboard'dzie z m365 pro którego używałem na m365.
 7. O co chodzi z tym software? Warto go wgrywać do zwykłem m365 z dołożonym wyświetlaczem od pro? Lepiej się jeździ?
 8. jeszcze jedno, jaki klucz ma być do śrub od podestu? wiem że imbus ale jaki rozmiar bo żaden z moich nie pasuje.
 9. Podczas jazdy ok 20/25km/h po ścieżce rowerowej przy temperaturze 28stopni.
 10. O co chodzi z 'sterownik i stąd numer seryjny nie zgadza się z tym ile masz bezpieczników' Rozumiem że mam jakiś inny numer seryjny baterii niż powinieniem mieć przy nr. seryjnym pojazdu 21704? mam w planach zrobienie tego ale dopiero jak będę uszczelniał hulajnogę jeśli temperatura baterii w m365 tools pokazuje 42stopnie to źle??
 11. No właśnie... nie jestem zbytnio pewny czy faktycznie bateria ma 2 bezpieczniki więc nie wiem czy robić moda czy nie.
 12. Skontaktowałem się z osobą od której to kupiłem. Nie była ona pierwszym właścicielem, hulajnoga kupiona jako powystawowa podobno nic nie modyfikował przejechał się chwilę ale sprzedał bo potrzebowali pieniędzy. Czy powystawowa faktycznie mogłaby mieć takie modyfikacje?
 13. m365 zwykła, używana tylko 700m przejechane.
×
×
 • Create New...