Jump to content

Slawulo

Użytkownicy
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Slawulo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. A czyli weteran w takim razie niech się znawcy wypowiedzą, nie miałem pełnych opon, więc słyszałem tylko takie pogłoski. Pozdrawiam Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 2. Jeżeli chcesz zmienić z uwagi na przebijające się dętki to polecam kupić mocniejsze dętki, przesypać talkiem i pilnować ciśnienia. Ja tak zrobiłem i nam ponad 1100 km i żadnego kapcia nie złapałem. Polecam wymienić opony na 10 cali. Te pełne są za twarde, i jazda na nich niszczy zgrzane styki przy baterii czy coś takiego. Na pewno fachowcy tu jeszcze potwierdzą. Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 3. Zubek, kupiłem ją na Ali, także nie brałem pod uwagę gwarancji chodzi o to, że niepotrzebnie wtedy grzebałem w silniku. Okazało się, że tam wpadł kamień, ponieważ to samo stało się na kupionym innym silniku. A teraz prawie nówka sztuka silnik leży w szafce, a śmigam na tym dokupionym. Zrobiłem ok 850 km i wszystko ok.
 4. Niby tak, ale prze kole 10 cali jest tam bardzo mało miejsca i jak wkręci tam kamienia to od razu nie wpada tylko grzechocze. Pojeździłem, wypadło i jest spoko.
 5. Tam gdzie jest miejsce na śrubę mocowania błotnika przedniego. Wpada i "dzwoni" i lekko kręcąc koło ręką czuć chwilami jakby blokowało. Tak jak a filmie, który przesłałem w pierwszym poście.
 6. Dla zainteresowanych, ostatecznie odkryłem co tak stukało. Nie były to kamyczki, które "weszły" w dętkę, bo te bym widział, lecz większy kamyk, który dostał się do tunelu gdzie jest śruba trzymająca błotnik. Ponownie to miałem, ale gdy przekręciłem hulajnogę do góry kołami była cisza, jak ustawiłem normalnie znowu trzaski i nawet takie blokowanie koła.
 7. Aktualizacja - hulajnoga wg. niezależnego gps jedzie 30-31 km/h, to po prostu licznik na panelu zawyża, chociaż ustawiłem opony na 10 cali. Nie wiem dlaczego. Muszę pokombinować z podaniem rozmiaru, żeby się zgadzało.
 8. Ja taką wożę w plecaku i zakładam tylko jak pada i jest git
 9. Cześć, odpowiem tylko na pytanie odnośnie mocowania do telefonu, ponieważ co do poprzednich pytań to są tu osoby bardziej kompetentne Polecam taki uchwyt jak na zdjęciu, telefon jest sztywno montowany i bardzo mocno się trzyma z uwagi, że przykręca się go z wyczuciem na gwint. Kupiony na Ali za ok 20 pln. A i lepiej żeby telefon był w etui, po uchwyty są metalowe. Nie ma możliwości żeby wypadł.
 10. Cześć Skorzystałem z programu Scooterhacking wyłączyłem Kers, ustawiłem prędkość na 36 i dodałem 1A w trybie Sport, czyli jest 26 A. Aktualnie leci 32-34 km/h, jest wyraźnie mocniejsza, powiedziałbym, że ma przyśpieszenie takie jakie było na kołach 8,2 cala. Po 12 km w temperaturze 27 C - body 45 C (na postoju zaraz spadało do 38C) bateria 48 C. Także zostawiam tak jak jest i cieszę się jazdą. To naprawdę sprawia frajdę
 11. Ok kers włączony od 25 KM, ale chyba go w ogóle wyłączę. Czy na tej stronie jest opcja ustawienia przelicznika na kola 10 cali? Ustawiłbym i wszystko było by już cacy.
 12. Czyli jeśli otworze stronę, i ustawię prędkość na 34 (rzeczywista 30) i wyłączenie Kers od 20 km/h to mogę bez ryzyka wgrać takie ustawienie do hulajnogi? Teraz też mam taką prędkość, lecz chciałbym, aby pojazd toczył się na luzie od np. 20 km/h?
 13. Dzięki za odpowiedź. W sumie to na trasie 12 km mam jeden wiadukt, na podjeździe mam ok 22-24 km/h, na płaskim 30-31 km/h Pytam, bo po prostu podkręciłem tylko prędkość, a nic nie ruszałem z mocą i może trochę się to wszystko "dusi" podczas, gdy mogło by śmigać bardziej na "luzie"
 14. Mam pytanie, ponieważ zrobiłem już ok 500 km na sofcie gonka 365, gdzie nic nie zmieniałem oprócz prędkości, a korci mnie, aby zwiększyć trochę moc i wyłączyć od dajmy na to 20 km/h kers. Podpowiecie mi jakie parametry mocy mogę ustawić, żeby było bezpiecznie? Ponieważ teraz dostępna jest tylko strona "cfw.sh" Chodzi o to, co na zdjęciu poniżej. Edit. Lub czy są może jakieś gotowe presety, aby tylko pobrać?
×
×
 • Create New...