Skocz do zawartości

Uri0550

Użytkownicy
  • Postów

    720
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez Uri0550

  1. Jak na razie jestem dość sceptycznie nastawiony. Jak wyjdzie to poczekam z instalacją aż się nie przekonam że warto Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
  2. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    @ZajmonOkrutnik sprawdź na kompie czy tu Ci działa konto https://account.xiaomi.com
  3. @mylo911911 No przecież... en.miui.com account.xiaomi.com oraz i.mi.com to wszystko opiera się o jedno (to samo) konto...
  4. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Mimo że miband jest wodoodporny to nie radzę testować w wodzie innej niż czysta (chlorowana, termalna itd)
  5. A ja po prostu zamroziłem w ROM Toolbox (pro) i wszystko działa i nic nie sypie (root wymagany)
  6. @Nezumi A najlepsze jest to że obie karty działają jednocześnie Skorzystałem z wyszukiwarki na en.miui.com i były 4 tematy dotyczące tego samego imei dla obu slotów na sim. Ale wszelkie odpowiedzi były w stylu "niemożliwe", "muszą być inne" itp itd etc @Elderbary
  7. Włożyłem dwie karty SIM - Play i Aero2 i włączyłem sobie aplikację do aero i ona pokazuje że oba sloty mają ten sam numer imei To tak można? Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
  8. Witam Na początku kwietnia 2016 zakupiłem trzeciego Redmi 2 (2/16). Pierwsze dwa (zakupione razem w lipcu 2015) to były 2014813 (2/16) i każdy z nich miał pod baterią 2 numery IMEI - i prawidłowo bo telefony są dual-sim. Z tym że najnowszy (tym razem 2014811 - również dual-sim - no kto by się spodziewał :D) ma tylko 1 numer IMEI pod baterią. Zrobiony był miflash, teraz wszystkie 3 siedzą na xiaomi.eu 6.4.14 (5.1.1). Do nowego jeszcze nie wkładałem żadnej SIM i teraz mam lekkie obawy No i wszystkie 3 kupione w XFS
  9. Tylko że to są romy 4.4 :/ a jak się ma wgrane teraz 5.1 od xiaomi.eu i jakby coś się stało to będzie można je wgrać? Bo widziałem w innym temacie że nie dało rady
  10. Dziś redmi 2 2 gb za 450zł w xiaomiforsale I jest na miejscu
  11. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Musi być podczas uruchamiania Miband tools bo aplikacja MiFit daje adres mac bluetootha od opaski. Jak już miband tools się połączy to możesz spokojnie usunąć MiFita. Tylko pamiętaj wtedy że nie będziesz miał jak monitorować sen. Druga strona medalu to zapełnianie się pamięci w opasce. Bez synchronizacji z mifit opaska zapisuje kilka dni w swojej pamięci a potem nadpisuje i pamięć jest cały czas pełna.
  12. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    @AdBloczek Tak jest. Niektórych funkcji nie ma w wersji z Google Play. A w tej z Mi marketu nie ma synchronizacji z Google Fit
  13. Owszem wyższe i dlatego nic nie schodzi Ja tylko się dość zdziwiłem i wyraziłem swoje zdanie - nie miało na celu Ciebie urazić. Jeśli tak się stało to przepraszam
  14. Aleś popłynął z tą ceną... Nówka na XFS jest za 550zł... A u innych nówka za 400-450 z ryzykiem naliczenia vatu
  15. Taka że 813 nie ma jednego pasma 3g. Nie pamiętam dokładnie którego. Ale teraz to najmniejszy problem (po względem aero) bo aero działa również na 2100 w 3g i w lte
  16. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Widzieliście nową wersję mifit? Jest już w wersji 2.0 ale tylko po chińsku
  17. @kamil996 Łaaaaaaaał otworzyło się o 0.0000008 sekundy później... Straszne. @bartolinio Skoro cytowałeś mój post to widziałeś w nim linka.
  18. @Winiu89 Może i tak, może i nie. Pytanie jest inne - po kiego grzyba?
  19. No to tyle z miuipolska dla Mi5
  20. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    @krissos Opaska zlicza kroki perfekcyjnie Przejdź się gdzieś z aplikacją otwartą i patrz na żywo na liczenie kroków - jest idealne Ale opaska ma bardzo podstawowy problem bo zwykłe machanie ręką też bierze za kroki i nic na to nie poradzisz bo tak została skonstruowana. Możesz co najwyżej spróbować przypiąć ją na nogę lub zamówić sobie z neta łezkę (zamiast opaski) żeby powiesić na szyi. I tak mi też pokazuje zaraz po wstaniu że mam już nabite dobre 200 kroków
  21. Powyżej znajduje się zdjęcie/render białego Mi5 z pierwszego postu - wygląda pięknie. Poniżej wklejam faktyczne zdjęcie białego Mi5 z TEGO filmu z xda... Żenada. Niestety nie wygląda to ładnie moim zdaniem...
  22. Powyżej znajduje się zdjęcie/render białego Mi5 z pierwszego postu - wygląda pięknie. Poniżej wklejam faktyczne zdjęcie białego Mi5 z TEGO filmu z xda... Żenada.
  23. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    @abdullah Ściągnij sobie wersję z MiUi Polska. Link jest w każdym poście o nowej wersji systemu
  24. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    @danio_96 Mi Band Tools @Wodzu Poczkaj do nowego buildu - może Acidowi uda się zrobić nowszą wersję MiFit (1.8.511) na której synchronizacja działa miodzio i potwierdziło to już kilka osób (aplikacja z mi store już jest od tygodnia jakoś).
  25. Witam! Jeśli piszę w złym dziale to proszę o przeniesienie. Kilka godzin temu na foum miui pojawił się wpis o poszukiwaniu beta testerów posiadających telefon Redmi 2 Prime. Celem tych testów jest sprawdzenie romu na podstawie androida 5.0. Link do tematu: http://en.miui.com/thread-213845-1-1.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...