Jump to content

panaho

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by panaho

 1. U mnie jest podobnie po wykonaniu lokalnej kopii zapasowej. Znika widżet pogody ze wszystkich ekranów. Xiaomi Mi 9 Lite 11.3.3.0(PFCEUXM)
 2. Do mnie przyszło MIUI V11.0.1.0.QFCEUXM | Stabilna 2.3G ale nie instaluję. Przynajmniej na razie. Po poczytaniu forum wydaje mi się, że aktualizacje poprawiając jeden problem przy okazji generują dwa kolejne. Lepszy stary, znany wróg niż nowy przyjaciel.
 3. Aplikacja Kalendarz przypomina o ustawionym wydarzeniu powiadomieniem nie wzbudzając ekranu. Po odblokowaniu pojawia się tylko na ikonie Kalendarza liczba powiadomień. Natomiast aplikacja Notatki (com.miui.notes 1.7.7) pokazuje ustawione przypomnienia wzbudzając ekran. Uniemożliwia to (jak mi się wydaje) prawidłowe działanie w tym wypadku programu NotifyBuddy. Czy da się wprowadzić takie ustawienia aby aplikacja Notes nie zbudzała ekranu? Xiaomi Mi9 Lite Android 9PKQ1.181121.001 MIUI Global 11.3.3.0 PFCEUXM
 4. Aktualizacja do 1.10.242 i znowu wszystko na AOD zbyt ciemne. Powrót na 1.9.238 i jest OK.
 5. MF_02: 46 Mi 9 Lite 11.3.3.0 PFCEUXM Od wyjęcia z pudełka (Play) 2,5 miesiąca. Mi osobiście nigdy jeszcze nie rozładował się do końca.
 6. Spróbuj zainstalować dialer od Xiaomi (nie wiem czy można na Twoim telefonie). Nie musisz go używać. Zrobisz sobie tylko ten skrót.
 7. No i znalazłem winowajcę. A była nim aplikacja Macrodroid. A w zasadzie jej usługi w ułatwieniach dostępu z dostępem do ustawień głośności. Dodałem Macrodroid do wyjątków i jest git. Pozdrawiam.
 8. Też z tym walczyłem. W końcu w System Android Powiadomienia ekranu blokady dałem na Off i już mnie ten komunikat nie wkurza.
 9. Czy w Mi9Lite jest możliwość zmiany numeru kanału nadawczego, za pomocą którego udostępniamy internet z komórki (tethering). Jeśli tak to gdzie, jak? Pozdrawiam.
 10. No nic. Po prostu liczyłem na jakieś proste rozwiązanie.
 11. Brak odpowiedzi więc może zadam inne pytanie. Czy opisany w poprzednim poście problem występuje również w Waszych telefonach? Czy ja mam jakiś trefny egzemplarz? Czy możecie to sprawdzić u siebie? Pozdrawiam.
 12. W aplikacji googla wymyślono takie coś jak etykiety. Trzeba poetykietować sobie wszystkich od nowa. Wtedy (nie sprawdzone) jest możliwość wejścia w etykietę z poziomu Kontaktów (bo w Wiadomściach już etykiet nie ma) i wysłania smsa do tych z etykietą.
 13. Musiałbyś pewnie zainstalować dialer od xiaomi. Tam jest opcja wyboru konkretnego numeru z kontaktu do skrótu. Nie musisz z tego dialera potem korzystać. Jest to trochę obejście od d..y strony ale zawsze. Info o powyższym jest w tym wątku.
 14. 2. Ustawienia>Dodatkowe ustawienia>Wyświetlacz pełnoekranowy 3. Kontakty>Wchodzisz w kontakt>3 kropki u góry i tam jest.
 15. U mnie się nie pojawiają. Nie miałem żadnej aktualizacji Always-On. EDIT. Ok, znalazłem wątek gdzie o tym piszesz.
 16. @FromWP No tak, można dzwonić ale teraz dwóch aplikacji używać do dzwonienia i do odbierania. No lipa. I jeszcze jako nie domyślna aplikacja nie ma powiadomień na ikonce o nieodebranych. Pewnie doszukał by się jeszcze innych niedogodności. Telefon mam już od ponad miesiąca. Dużo rzeczy wgranych i poustawianych. Gdyby nie to pewnie wgrywał bym już miui polska. A tak wszystko od nowa Jeszcze żeby usprawnili ten googlowski dialer. Żeby stanowił jedno z Kontaktami. PS. Coś mi się zdaje że będzie to mój pierwszy i ostatni Xiaomi.
 17. Również zainstalowałem 11.0.3.4 jednak próba ustawienia go jako aplikacji domyślnej powoduje restart telefonu Jego funkcjonalność w tym wypadku sprowadza się tak naprawdę do przeglądania kontaktów.
 18. Tylko na co "założyć kłódkę" aby czyszczenie nie "zabijało" przycisków głośności? >>>>
 19. Hmmm. Podobny problem co u mnie. Próbowałeś dodać Kasperkiego do wyjątków? Panel sterowania->Przyspieszenie prędkości->Ustawienia->Zablokuj aplikacje (dziwne tłumaczenie) W moim przypadku nie wiem co dodać do wyjątków
 20. Mój pierwszy post więc witam wszystkich serdecznie. Mam taki problem z moim telefonem. Po wyczyszczeniu pamięci przestają działać mi fizyczne przyciski głośności. Nie mogę ani zwiększyć ani zmniejszyć poziomu głośności. Przycisk zasilania działa. Działanie przycisków powraca po kilku minutach lub po restarcie telefonu. Czy da się jakoś dodać wyjątek aby czyszczenie pamięci nie "zabijało" regulacji głośności? Dodam, że kiedy nie działają fizyczne przyciski to regulacja "softwerowa" np. w programie MX Player działa. Xiaomi Mi 9 Lite MIUI Global 11.3.3.0 PFCEUXM Android 9 PKQ1.18.1121.001 Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...