Jump to content

panaho

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

panaho's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. U mnie jest podobnie po wykonaniu lokalnej kopii zapasowej. Znika widżet pogody ze wszystkich ekranów. Xiaomi Mi 9 Lite 11.3.3.0(PFCEUXM)
 2. Do mnie przyszło MIUI V11.0.1.0.QFCEUXM | Stabilna 2.3G ale nie instaluję. Przynajmniej na razie. Po poczytaniu forum wydaje mi się, że aktualizacje poprawiając jeden problem przy okazji generują dwa kolejne. Lepszy stary, znany wróg niż nowy przyjaciel.
 3. Aplikacja Kalendarz przypomina o ustawionym wydarzeniu powiadomieniem nie wzbudzając ekranu. Po odblokowaniu pojawia się tylko na ikonie Kalendarza liczba powiadomień. Natomiast aplikacja Notatki (com.miui.notes 1.7.7) pokazuje ustawione przypomnienia wzbudzając ekran. Uniemożliwia to (jak mi się wydaje) prawidłowe działanie w tym wypadku programu NotifyBuddy. Czy da się wprowadzić takie ustawienia aby aplikacja Notes nie zbudzała ekranu? Xiaomi Mi9 Lite Android 9PKQ1.181121.001 MIUI Global 11.3.3.0 PFCEUXM
 4. Aktualizacja do 1.10.242 i znowu wszystko na AOD zbyt ciemne. Powrót na 1.9.238 i jest OK.
 5. MF_02: 46 Mi 9 Lite 11.3.3.0 PFCEUXM Od wyjęcia z pudełka (Play) 2,5 miesiąca. Mi osobiście nigdy jeszcze nie rozładował się do końca.
 6. Spróbuj zainstalować dialer od Xiaomi (nie wiem czy można na Twoim telefonie). Nie musisz go używać. Zrobisz sobie tylko ten skrót.
 7. No i znalazłem winowajcę. A była nim aplikacja Macrodroid. A w zasadzie jej usługi w ułatwieniach dostępu z dostępem do ustawień głośności. Dodałem Macrodroid do wyjątków i jest git. Pozdrawiam.
 8. Też z tym walczyłem. W końcu w System Android Powiadomienia ekranu blokady dałem na Off i już mnie ten komunikat nie wkurza.
 9. Czy w Mi9Lite jest możliwość zmiany numeru kanału nadawczego, za pomocą którego udostępniamy internet z komórki (tethering). Jeśli tak to gdzie, jak? Pozdrawiam.
 10. No nic. Po prostu liczyłem na jakieś proste rozwiązanie.
 11. Brak odpowiedzi więc może zadam inne pytanie. Czy opisany w poprzednim poście problem występuje również w Waszych telefonach? Czy ja mam jakiś trefny egzemplarz? Czy możecie to sprawdzić u siebie? Pozdrawiam.
 12. W aplikacji googla wymyślono takie coś jak etykiety. Trzeba poetykietować sobie wszystkich od nowa. Wtedy (nie sprawdzone) jest możliwość wejścia w etykietę z poziomu Kontaktów (bo w Wiadomściach już etykiet nie ma) i wysłania smsa do tych z etykietą.
 13. Musiałbyś pewnie zainstalować dialer od xiaomi. Tam jest opcja wyboru konkretnego numeru z kontaktu do skrótu. Nie musisz z tego dialera potem korzystać. Jest to trochę obejście od d..y strony ale zawsze. Info o powyższym jest w tym wątku.
 14. 2. Ustawienia>Dodatkowe ustawienia>Wyświetlacz pełnoekranowy 3. Kontakty>Wchodzisz w kontakt>3 kropki u góry i tam jest.
 15. U mnie się nie pojawiają. Nie miałem żadnej aktualizacji Always-On. EDIT. Ok, znalazłem wątek gdzie o tym piszesz.
×
×
 • Create New...