Jump to content

raftter

Użytkownicy
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by raftter

 1. Logowanie paluchem wróciło, ale Portfel Google nadal nie chce współpracować
 2. Znowu złe wróciło. Nie dość że nie ma odblokowania odciskiem to jeszcze Google Walet odmówił współpracy. @Kacper Skrzypek spodziewać się poprawki czy próbować przejść na wersję OS1.0.3.0?
 3. Już się cieszyłem odblokowaniem aplikacji Millenium paluchem po przejściu na HyperOS i znowu komunikat że ze względu na bezpieczeństwo wyłączyli. Najdziwniejsze że nic nie aktualizowałem. O co chodzi?
 4. Z mikrofonu, z kamery, z lokalizacji ja to rozumiem - ale dlaczego na Romie Eu? Przecież podobna sytuacja jest z nagrywaniem rozmów, a na xiaomi.eu można nagrywać.
 5. Aż nie chce mi się wierzyć że nie można tego wyłączyć. Ale patrząc historycznie to było to samo z ikoną NFC. Już się ucieszyłem że w Hyper Os jej nie ma to inne badziewie wcisnęli. Chyba będę musiał się nauczyć z tym żyć, bo z udostępniania lokalizacji nie zrezygnuję 😭. Może autorzy systemu przemyślą temat i ją wyłączą.
 6. Nie wiem czy prawidłowo nazwałem ale wkurza mnie zielona kropka koło stanu baterii. Na kilku zrzutach widziałem że nie ma tej kropki. Podpowie ktoś jak to wyłączyć?
 7. A masz kartę pamięci? U kolegi na X3 NFC takie coś robiła właśnie ona. Usunął i po problemie.
 8. Działa. Tak jak wcześniejszy, bez problemów. Tym razem aktualizacja bezproblemowa. Ze zmian to zauważyłem moją "ulubioną" ikonę NFC w pasku powiadomień.
 9. Ja to odwrotnie interpretuję. Po synchronizacji z Googlem usuwam je z telefonu. Ale mam świadomość, że zapisują się w niższej jakości. Jeśli potrzebujesz je w jakości oryginału to musisz je archiwizować ręcznie np. na karcie pamięci, bo darmowe 15 GB od Googla na długo Ci nie starczy. Po za tym to chyba nie pomogę. Pzdr
 10. Tylko że przy tej aktualizacji Android 12 pozostaje, MIUI zmienia się z 13 na 14.
 11. Może i tak jest, ale z drugiej strony słuchawka której używam skończy we wrześniu 3 lata... I wcale nie trzyma gorzej, tylko po prostu bateria jest już zużyta.
 12. Plusem jest to, że nie widać minusów. A tak na poważnie, to nie odczuwam znaczących zmian - może minimalnie szybsza stała się słuchawka po aktualizacji - chociaż to raczej moje subiektywne odczucie. Albo związane z faktem, że zabrałem się do aktualizacji jak pies do jeża i finalnie skończyło się opcją "Clean all". Ale z VoWiFi dalej nie korzystam, bo co któreś połączenie nie słyszę rozmówcy ani on mnie. Jest coś co mnie ucieszyło - zniknęła ikona NFC. Irytuje mnie jak czegoś nie mogę usunąć z paska powiadomień. Chyba tyle.
 13. W Redmi Note 11 model 2201117TY mam wersję oprogramowania SGKEUOR 13.0.3.0. Chciałbym ją zastąpić V13.0.2.0.SGKIDXM lub V13.0.3.0.SGKIDXM. Czy zablokowanie bootloadera nie ucegli mi słuchawki? Dobrze dobrałem ROM?
 14. Tylko u mnie skończyło się skasowaniem danych. Myślę że można było najpierw naprawić TWRP a potem aktualizować. Ale ja się nie znam, ja truskawki cukrem posypuję....
 15. Aktualizacja poszła przez Fastboot, ale problemem było TWRP - nieaktualna albo zepsuta. TWRP też zaktualizowałem tym sposobem (Fastboot) i ruszyło. Niemniej wcześniejsze rozpaczliwe ruchy spowodowały wyczyszczenie danych, ale już w większości jest poogarniane.
 16. Coś mi nie pykło. Przy próbie aktualizacji cały czas mruga strona startowa TWRP. Zapala się na około 0,5sekundy i tak co 5 sekund. Jedyne co mogę zrobić to wejść w FASTBOOT. Jak uruchomię ponownie to znowu mruga TWRP. Ktoś pomoże?
 17. Na MIUI 13.0.1.0 wróciły złe duchy . Co piąte, szóste albo siódme połączenie - algorytm zmyślony albo posiada przypisaną wartość: Po odebraniu połączenia (Zieloną słuchawką) nikt nikogo nie słyszy: odbierający rozmówcy, rozmówca odbierającego, słyszą tylko wszyscy wokół: HALO, SŁYSZYSZ MNIE? ..... CZY TY MNIE SŁYSZYSZ? Nie robiłbym awantury, gdyby nie to że przez około miesiąc działało, a potem się zesrało. Miałem to samo przy MIUI.12.1.5.0 lub 12.1.6.0, wtedy się poddałem i wyłączyłem, ale teraz coś we mnie wstąpiło i WIFICALLING, WIFICALLINGi jest wyzwaniem. Ktoś pomoże?
 18. Szukam oryginalnego paska, silikony z Allegro wypinają się podczas aktywności. Podpowie ktoś gdzie mogę znaleźć?
 19. Po aktualizacji do 13.0.1.0.SJGMIXM - Android 12 nie mogę wejść w tryb Recovery. Logo TEAMWIN mruga co kilka sekund i nic więcej, trwa tak dopóki nie wymuszę wyłączenia. Co może być przyczyną? Napisałem że to po ostatniej aktualizacji, ale pewien nie jestem - dopiero teraz to zauważyłem. Będzie umiał ktoś pomóc?
 20. Według mnie stockowy to fabryczny, ale wtedy: - nie ma nagrywania rozmów - dialera od Xiaomi - zmiany wielu innych ustawień (dla mnie osobiście to największy fun i jestem w stanie zaakceptować pozostałe niedogodności) Wróć do Globala, zablokuj bootloader i masz spokój z chińskim roomem Xiaomi.eu. Żeby nie było że napisałem coś odkrywczego, to jest to samo co proponuje Ci @Netoper P.S Ja Ghost touch miałem na 12.0.4 lub 12.0.5 ale wyłączyłem odświeżanie 120Hz, dodatkowo uciekłem od trybu Game Turbo i później już był spokój. Ale widzę że w 13 tego trybu już nie ma.
×
×
 • Create New...