Jump to content

raftter

Użytkownicy
 • Posts

  99
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by raftter

 1. A masz kartę pamięci? U kolegi na X3 NFC takie coś robiła właśnie ona. Usunął i po problemie.
 2. Działa. Tak jak wcześniejszy, bez problemów. Tym razem aktualizacja bezproblemowa. Ze zmian to zauważyłem moją "ulubioną" ikonę NFC w pasku powiadomień.
 3. Ja to odwrotnie interpretuję. Po synchronizacji z Googlem usuwam je z telefonu. Ale mam świadomość, że zapisują się w niższej jakości. Jeśli potrzebujesz je w jakości oryginału to musisz je archiwizować ręcznie np. na karcie pamięci, bo darmowe 15 GB od Googla na długo Ci nie starczy. Po za tym to chyba nie pomogę. Pzdr
 4. Tylko że przy tej aktualizacji Android 12 pozostaje, MIUI zmienia się z 13 na 14.
 5. Może i tak jest, ale z drugiej strony słuchawka której używam skończy we wrześniu 3 lata... I wcale nie trzyma gorzej, tylko po prostu bateria jest już zużyta.
 6. Plusem jest to, że nie widać minusów. A tak na poważnie, to nie odczuwam znaczących zmian - może minimalnie szybsza stała się słuchawka po aktualizacji - chociaż to raczej moje subiektywne odczucie. Albo związane z faktem, że zabrałem się do aktualizacji jak pies do jeża i finalnie skończyło się opcją "Clean all". Ale z VoWiFi dalej nie korzystam, bo co któreś połączenie nie słyszę rozmówcy ani on mnie. Jest coś co mnie ucieszyło - zniknęła ikona NFC. Irytuje mnie jak czegoś nie mogę usunąć z paska powiadomień. Chyba tyle.
 7. W Redmi Note 11 model 2201117TY mam wersję oprogramowania SGKEUOR 13.0.3.0. Chciałbym ją zastąpić V13.0.2.0.SGKIDXM lub V13.0.3.0.SGKIDXM. Czy zablokowanie bootloadera nie ucegli mi słuchawki? Dobrze dobrałem ROM?
 8. Tylko u mnie skończyło się skasowaniem danych. Myślę że można było najpierw naprawić TWRP a potem aktualizować. Ale ja się nie znam, ja truskawki cukrem posypuję....
 9. Aktualizacja poszła przez Fastboot, ale problemem było TWRP - nieaktualna albo zepsuta. TWRP też zaktualizowałem tym sposobem (Fastboot) i ruszyło. Niemniej wcześniejsze rozpaczliwe ruchy spowodowały wyczyszczenie danych, ale już w większości jest poogarniane.
 10. Coś mi nie pykło. Przy próbie aktualizacji cały czas mruga strona startowa TWRP. Zapala się na około 0,5sekundy i tak co 5 sekund. Jedyne co mogę zrobić to wejść w FASTBOOT. Jak uruchomię ponownie to znowu mruga TWRP. Ktoś pomoże?
 11. Na MIUI 13.0.1.0 wróciły złe duchy . Co piąte, szóste albo siódme połączenie - algorytm zmyślony albo posiada przypisaną wartość: Po odebraniu połączenia (Zieloną słuchawką) nikt nikogo nie słyszy: odbierający rozmówcy, rozmówca odbierającego, słyszą tylko wszyscy wokół: HALO, SŁYSZYSZ MNIE? ..... CZY TY MNIE SŁYSZYSZ? Nie robiłbym awantury, gdyby nie to że przez około miesiąc działało, a potem się zesrało. Miałem to samo przy MIUI.12.1.5.0 lub 12.1.6.0, wtedy się poddałem i wyłączyłem, ale teraz coś we mnie wstąpiło i WIFICALLING, WIFICALLINGi jest wyzwaniem. Ktoś pomoże?
 12. Szukam oryginalnego paska, silikony z Allegro wypinają się podczas aktywności. Podpowie ktoś gdzie mogę znaleźć?
 13. Po aktualizacji do 13.0.1.0.SJGMIXM - Android 12 nie mogę wejść w tryb Recovery. Logo TEAMWIN mruga co kilka sekund i nic więcej, trwa tak dopóki nie wymuszę wyłączenia. Co może być przyczyną? Napisałem że to po ostatniej aktualizacji, ale pewien nie jestem - dopiero teraz to zauważyłem. Będzie umiał ktoś pomóc?
 14. Według mnie stockowy to fabryczny, ale wtedy: - nie ma nagrywania rozmów - dialera od Xiaomi - zmiany wielu innych ustawień (dla mnie osobiście to największy fun i jestem w stanie zaakceptować pozostałe niedogodności) Wróć do Globala, zablokuj bootloader i masz spokój z chińskim roomem Xiaomi.eu. Żeby nie było że napisałem coś odkrywczego, to jest to samo co proponuje Ci @Netoper P.S Ja Ghost touch miałem na 12.0.4 lub 12.0.5 ale wyłączyłem odświeżanie 120Hz, dodatkowo uciekłem od trybu Game Turbo i później już był spokój. Ale widzę że w 13 tego trybu już nie ma.
 15. @pusiaczek a po co mu na stockowym EEA Magisk ... bo nie ogarniam.
 16. Po aktualizacji, cały czas w pasku powiadomień jest widoczna ikona NFC. Można ją jakoś usunąć? Oczywiście bez wyłączania NFC - ten sposób już znalazłem 😁😁😁.
 17. U znajomego w X3 NFC wieszanie się telefonu i ciągłe restarty, powodowała wadliwa karta pamięci. Wyjął ją z telefonu i wszystko wróciło do normy. Używasz może MicroSD? Jeśli tak to spróbuj ją usunąć ze slotu.
 18. Mam pytanie: Dlaczego w wątku o X3 NFC piszesz o aktualizacji dla X3 PRO?
 19. Też nie zauważyłem w X3 NFC , ale UWAGA CIEKAWE!!! W telefonie znajomego, też NFC wersja 6/128 pokazuje pamięć operacyjną 6+2 a w mojej wersji 6/64 tylko 6+1. Taka ciekawostka....
 20. Jeśli chodzi o poziom zabezpieczeń to @Netoper rozkminił cały temat. Najsłabsze ogniwo to człowiek, jak klikniesz coś czego nie powinieneś, to pozamiatane. Dzisiaj gdzieś przeczytałem że Androidowi to nawet Pegasus nie straszny, bo w iPhonie to nic nie musisz klikać (taki piękny system i mają backdoora), a i tak mają wszystko jak na widelcu. A Androidzie muszą wysyłać jakieś oszukańcze SMSy, które dopiero po kliknięciu w spreparowany link, pomogą zainfekować telefon.
 21. Trochę ciężko się przez to przebić ale jedziemy: Ustawienia>Powiadomienia i Centrum funkcji>Powiadomienia aplikacji>SMS>SMS>Dźwięk Tak to u mnie wygląda. Oczywiście na Xiaomi.eu 12.5.4 Jakby nie poszło, napisz to wstawię screeny.
 22. No trochę mi nie poszło, spojrzałem na wersję aktualizacji 12.5.4.0, a Ty masz faktycznie zainstalowaną wersję 12.5.1.0. Nie wiem dlaczego nie chce przepuścić, może już wycofali? Ale to byłoby dziwne, bo to jest najświeższa wersja. Spróbuj może którąś wcześniejszą zaktualizować a dopiero potem najnowszą. Ale coś mi nie pasuje - mówisz że pobierasz 2,5GB a na screenie jest 849 MB.
×
×
 • Create New...