Jump to content

spl1terCN

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About spl1terCN

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szkoda, że próba przerzucenia L1 widevine została kompletnie porzucona dla K20 Pro (chiński). Niestety tego się obawiałem... jedynie można mieć nadzieję, że mauronofrio i PIPIG23366 to naprawią.
 2. Nie, jednakże osoby na XDA zgłaszały, że widevine tak czy siak, pozostaje L3. Chińskie modele, niestety nie będą miały L1 w żadnym oficjalnym romie. Może xiaomi.eu się uda coś dla nas ogarnąć, ale obawiam się, że błędnie założyli w ostatnim romie, że L1 będzie działać dla wszystkich modeli. Tak naprawdę zrobili patch, który naprawia widevine na fonach, które są w wersji globalnej, a instalują custom rom. Żadnemu chińskiemu modelowi (RN7, Mi9, K20/Pro) rom 9.8.29 nie nadał statusu L1. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w kropce, dopóki, ktoś mądrzejszy od nas wpadnie na pomysł, jak to zrobić.
 3. Hejka, jako jeden z ubolewających (nad brakiem widevine L1) użytkowników K20 Pro, próbowałem przeróżnych sposobów na odblokowanie Netflixa w HD. Mody nie mody, nadzieję dała mi ostatnia próba xiaomi.eu (rom 9.8.29), która niestety również zakończyła się fiaskiem - dla naszego modelu. Udało mi się jednak znaleźć rozwiązanie, co prawda tylko dla Netflixa, ale to już duży plus. Może w najbliżyszch miesiącach dev team, da radę wyodrębnić L1 dla K20 Pro. Do tego czasu, osoby zainteresowane, ściągnijcie apk, o którym mówi @ingbrzy tutaj: https://xiaomi.eu/community/threads/widevine-l1-netfl
×
×
 • Create New...