Jump to content

spl1terCN

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

spl1terCN's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Szkoda, że próba przerzucenia L1 widevine została kompletnie porzucona dla K20 Pro (chiński). Niestety tego się obawiałem... jedynie można mieć nadzieję, że mauronofrio i PIPIG23366 to naprawią.
  2. Nie, jednakże osoby na XDA zgłaszały, że widevine tak czy siak, pozostaje L3. Chińskie modele, niestety nie będą miały L1 w żadnym oficjalnym romie. Może xiaomi.eu się uda coś dla nas ogarnąć, ale obawiam się, że błędnie założyli w ostatnim romie, że L1 będzie działać dla wszystkich modeli. Tak naprawdę zrobili patch, który naprawia widevine na fonach, które są w wersji globalnej, a instalują custom rom. Żadnemu chińskiemu modelowi (RN7, Mi9, K20/Pro) rom 9.8.29 nie nadał statusu L1. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w kropce, dopóki, ktoś mądrzejszy od nas wpadnie na pomysł, jak to zrobić.
  3. Hejka, jako jeden z ubolewających (nad brakiem widevine L1) użytkowników K20 Pro, próbowałem przeróżnych sposobów na odblokowanie Netflixa w HD. Mody nie mody, nadzieję dała mi ostatnia próba xiaomi.eu (rom 9.8.29), która niestety również zakończyła się fiaskiem - dla naszego modelu. Udało mi się jednak znaleźć rozwiązanie, co prawda tylko dla Netflixa, ale to już duży plus. Może w najbliżyszch miesiącach dev team, da radę wyodrębnić L1 dla K20 Pro. Do tego czasu, osoby zainteresowane, ściągnijcie apk, o którym mówi @ingbrzy tutaj: https://xiaomi.eu/community/threads/widevine-l1-netflix-15001-error.49716/page-3#post-496616 Jest to spatchowana wersja Netflixa, która o dziwo daje FHD dla K20 Pro. Apk już nie jest kontynuowana, developing został zatrzymany na 4.x i layout jest trochę rozjechany, ale ważne, że działa. Samą jakość sprawdziłem na test patternie na Netflixie, wszystko poprawnie działa, najwyższa zarejestrowana rozdzielczość 1920x1080. Apk działa tylko na urządzeniach, które mają bibliotekę drm dla L1, co świadczy o tym, że chyba można k20 pro postawić na L1. Proof w załączniku. Pozdrawiam, JM.
×
×
  • Create New...