Jump to content

acocieto

Użytkownicy
 • Posts

  882
 • Joined

Everything posted by acocieto

 1. @Kacper Skrzypek bootloop na cupid -------------------------------------------------------------------- Ok, działa na pliku z sourceforge przez fastboot
 2. Mam wrażenie, że rozszerzenie pamięci ram i tak uwala apki w tle.
 3. Aktualizacja recovery do twrp 3.7 A13 z poziomu recovery pyta "Wgraj na oba sloty" - tak czy nie?
 4. domyślasz się, że chodzi o fundusze?
 5. Dodam chyba kwestię znaną i raczej bez rozwiązania - kilka apek Bez ograniczeń z Kłódką i ram spada do 3GB, a odpalanie kolejnych wyrzuca pozostaje z pamięci (cupid).
 6. Zgłoś reklamacje jeżeli twierdzisz, że jest coś nie tak. Opinia na forum to tylko opinia.
 7. tu https://dl.akr-developers.com/?file=skkk/TWRP/A12/v6.0_A12/[BOOT]3.6.2_12-Xiaomi11TPro_v6.0_A12-vili-skkk_ca9502c7.zip
 8. Pomogło TWRP 6.0. Instalacja romu zaktualizowała TWRP do 6.3 Pojawiła się informacja na koniec instalacji romu o tym, że dodatkowe pliki zip zostaną zaktualizowane dla pozostałych slotów po resecie recovery, ale nic to nie zmieniło, chyba. Działa
 9. Mam to samo, pięć prób bez sukcesu. Czy opcja Automatyczne wgrywaj TWRP po wgraniu ROMu powinno być zaznaczone? @motshekjak u Ciebie?
 10. Miałem na myśli, wgranie TWRP, bo są dwie wersje plików z BOOT i bez w nazwie. Rozumiem, że czymś się różnią jeżeli pierwszy raz wgrywamy TWRP lub aktualizujemy TWRP?
 11. Ok. Twrp występuje też z BOOT i bez w nazwie pliku. Czy jeżeli już mam twrp i aktualizuje to wybieram bez boot i aktualizuje z poziomu twrp jak rom?
 12. Ok, indukcja nie jest koniczna, lepsze wyniki na baterii na plus, ale co z aktualizacjami Androida? 12X pewnie dostanie A13, ale czy A14/A15?
 13. Na dziś polecacie Xiaomi 12? Wersja 256GB w cenie około 3k wydaję się sensowna.
 14. Czy warto przejść na 12X z 11TPro? Bateria sot będzie podobny, 120W ładowanie nie jest istone, ale OIS jednak zrobi różnice.
 15. Pojawił się update TWRP https://dl.akr-developers.com/?search=11tpro https://androidfilehost.com/?w=files&flid=324404 Ktoś może zna etapy jak zrobić aktualizację jeżeli jest już poprzednia wersja TWRP?
×
×
 • Create New...