Jump to content

acocieto

Użytkownicy
 • Posts

  902
 • Joined

Everything posted by acocieto

 1. cupid uruchomił się po aktualizacji w twrp w fastboot update zapuszczenie aktualizacji przez fastboot rozwiązało problem
 2. nie wykrywa urządzenia adb.exe: no devices/emulators found Reading device name failed! Press any key to continue . . .
 3. w sekcji Pobierz -> Pobierz rozwojowe https://miuipolska.pl/download/xiaomi-12/ -> cupid -> wersja twrp z 9 grudnia
 4. Nie mam już jak sprawdzić na Xiaomi 12, ale na 14-stce idzie... Pojawił się update łocapa i problem się rozwiązał.
 5. Dezaktywuje opcje Wstrzymaj aktywność aplikacji... ale po chwili i tak domyślnie się aktywuje. W ustawieniach Informacja o aplikacji brakuje Zamaż podgląd aplikacji.
 6. Od pierwszego rom HOS na cupid, (10 grudnia) łocap nie tworzy kopii zapasowej i nie przesyła na Dysk.
 7. update zrobiłeś przez twrp czy fastboot?
 8. Z ciekawości sprawdziłem na ostatniej rozwojowej 23.10.15 dla cupid, ale jednak trzeba czekać na nowy rom.
 9. Czy jest dostępne TWRP A13? Tylko A12 https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/spes/
 10. Zamrożone usługi google/android z Twojej listy i odczuwam poprawę. Wczoraj o tej porze było 85%, a dziś 94%. Wszystko dziala.
 11. @Master śmieci pozbywam się https://github.com/NeoApplications/Neo-Backup/releases/tag/8.3.2 dodam twoje rekomendacje z listy i zobaczymy.
 12. Od jakiego poziomu ładujecie i do jakiego poziomu? do 100%?
 13. Panel sterowania -> Użycie danych -> ustawiony miesięczny limit danych i data resetowania cyklu -> efekt jest dziwny, w dniu resetu cyklu licznik wskazuje zużycie w dniu resetu, ale główny licznik wskazuje dodatkowe gigabajty, W szczegółach użycia danych nie widać dodatkowych gigabajtów.
 14. Bateria w cupid to straszna rzecz. Sot na LTE, bez gps i BL do 4 godzin, ale na wifi nie jest lepiej. W spoczynku lub nocą % znikają jak przy włączonym ekranie. Brak zasięgu albo praca na 3G/2G temperatura drastycznie rośnie, gorący kartofel. Format zrobiłem, zero poprawy.
 15. @Kacper Skrzypek bootloop na cupid -------------------------------------------------------------------- Ok, działa na pliku z sourceforge przez fastboot
 16. Mam wrażenie, że rozszerzenie pamięci ram i tak uwala apki w tle.
 17. Aktualizacja recovery do twrp 3.7 A13 z poziomu recovery pyta "Wgraj na oba sloty" - tak czy nie?
 18. domyślasz się, że chodzi o fundusze?
 19. Dodam chyba kwestię znaną i raczej bez rozwiązania - kilka apek Bez ograniczeń z Kłódką i ram spada do 3GB, a odpalanie kolejnych wyrzuca pozostaje z pamięci (cupid).
×
×
 • Create New...