Jump to content

acocieto

Użytkownicy
 • Posts

  889
 • Joined

Everything posted by acocieto

 1. Zamrożone usługi google/android z Twojej listy i odczuwam poprawę. Wczoraj o tej porze było 85%, a dziś 94%. Wszystko dziala.
 2. @Master śmieci pozbywam się https://github.com/NeoApplications/Neo-Backup/releases/tag/8.3.2 dodam twoje rekomendacje z listy i zobaczymy.
 3. Od jakiego poziomu ładujecie i do jakiego poziomu? do 100%?
 4. Panel sterowania -> Użycie danych -> ustawiony miesięczny limit danych i data resetowania cyklu -> efekt jest dziwny, w dniu resetu cyklu licznik wskazuje zużycie w dniu resetu, ale główny licznik wskazuje dodatkowe gigabajty, W szczegółach użycia danych nie widać dodatkowych gigabajtów.
 5. Bateria w cupid to straszna rzecz. Sot na LTE, bez gps i BL do 4 godzin, ale na wifi nie jest lepiej. W spoczynku lub nocą % znikają jak przy włączonym ekranie. Brak zasięgu albo praca na 3G/2G temperatura drastycznie rośnie, gorący kartofel. Format zrobiłem, zero poprawy.
 6. @Kacper Skrzypek bootloop na cupid -------------------------------------------------------------------- Ok, działa na pliku z sourceforge przez fastboot
 7. Mam wrażenie, że rozszerzenie pamięci ram i tak uwala apki w tle.
 8. Aktualizacja recovery do twrp 3.7 A13 z poziomu recovery pyta "Wgraj na oba sloty" - tak czy nie?
 9. domyślasz się, że chodzi o fundusze?
 10. Dodam chyba kwestię znaną i raczej bez rozwiązania - kilka apek Bez ograniczeń z Kłódką i ram spada do 3GB, a odpalanie kolejnych wyrzuca pozostaje z pamięci (cupid).
 11. Zgłoś reklamacje jeżeli twierdzisz, że jest coś nie tak. Opinia na forum to tylko opinia.
 12. tu https://dl.akr-developers.com/?file=skkk/TWRP/A12/v6.0_A12/[BOOT]3.6.2_12-Xiaomi11TPro_v6.0_A12-vili-skkk_ca9502c7.zip
 13. Pomogło TWRP 6.0. Instalacja romu zaktualizowała TWRP do 6.3 Pojawiła się informacja na koniec instalacji romu o tym, że dodatkowe pliki zip zostaną zaktualizowane dla pozostałych slotów po resecie recovery, ale nic to nie zmieniło, chyba. Działa
 14. Mam to samo, pięć prób bez sukcesu. Czy opcja Automatyczne wgrywaj TWRP po wgraniu ROMu powinno być zaznaczone? @motshekjak u Ciebie?
 15. Miałem na myśli, wgranie TWRP, bo są dwie wersje plików z BOOT i bez w nazwie. Rozumiem, że czymś się różnią jeżeli pierwszy raz wgrywamy TWRP lub aktualizujemy TWRP?
×
×
 • Create New...