Jump to content

XDGX

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

XDGX's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. XDGX

  MIUI 8.9.13

  Bardzo dziękuję, pzdr
 2. XDGX

  MIUI 8.9.13

  Witaj, pytanko bo nie mogę znaleźć, czy da się zaktualizować TWRP bez użycia komputera? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 3. No właśnie w tym problem ze nie idzie ani przez OTA ani przez TWRP.
 4. Witam, próbuje zainstalować MIUI 8.8.30 (obecnie 8.8.24) niestety jeśli próbuję aktualizacji przez OTA pojawia się możliwość aktualizacji ale po kliknięciu aktualizuj aplikacja zgłasza błąd. Jeśli ręcznie próbuję z ZIP wyskakuje komunikat, że dane zostaną zachowane po kliknięciu Kontynuować nic się dalej nie dzieje. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
 5. Witam, po ostatniej aktualizacji gboard nie działa pisanie głosowe. Czy też macie taki problem? Rom global mi 6.
 6. Dzięki za radę ale nie za bardzo chce się z tym bawić, kiedyś zmieniałem ale zawsze cos tam pozniej wychodziło, szybko zjadało baterie itp. Wolę zostać na globalu, owszem są jakieś niedociągnięcia ale do przeżycia a przede wszystkim baterie trzyma a to dla mnie najważniejsze i nie kombinuję.
 7. Witam, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z dodawaniem skrótów klawiszowych do słownika osobistego w klawiaturze Gboard (pod różnymi znakami miałem zapisane często używane frazy np. Adres, mail itp było to bardzo wygodne). We wcześniejszym telefonie mi5 z miui 8 global nie było z tym problemu, po zmianie na mi 6 (również miui 8 global) próba otwarcia słownika kończy się komunikatem "aplikacja ustawienia przestała działać". Będę wdzięczny za Wasze pomysły jak rozwiązać problem.
 8. Witam, proszę o pomoc w problemie parowania przez bluetooth urządzenia nie posiadającego pinu.Problem dotyczy odkurzacza ilife oraz robota myjącego okna.System domaga się pinu do sparowania urządzeń ale urządzenia takowego nie posiadają.Nie pomaga wpisanie standardowego pinu 0000 ani 1234. (bez wpisania czegokolwiek nie można zatwierdzić parowania).Wcześniej na mi 5 takiego problemu nie było chociaż parowanie było przed aktualizacją miui.Oba urządzenia są na global miui. Z góry dzięki za pomoc.
 9. Witam, mam nowego mi 5 na sofcie global 8.2 i zauważyłem, że pomimo włączonej funkcji wyciszenia dzwonka poprzez obrócenie telefonu nie wycisza dźwięku. Żyroskop w aplikacji kompas działa normalnie. Będę wdzięczny za pomoc lub info czy u Was też tak jest.
×
×
 • Create New...