Jump to content

tim1111

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tim1111's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Od paru dni mam problem z ginącym wi fi. Raz można je włączyć raz nie. Tzn ikona się nie podświetla i wtedy mac adres 02.00 itd. Jest też dziwny objaw przy uruchamianiu zawsze migały 3 kropki i system się odpalal. Teraz po tych 3 kropkach pojawia się na 2sekundy poziom pasek jak przy aktualizacji jest jednokolorowy ( nie jest to pasek postępu jak przy aktualizacjach choć tak wygląda). Reset do ustawień fabrycznych nic nie daje. Telefon ma system GLOBAL 9.5.6.0. Telefon potrafi też się sam zrestartować. Czasem jak pobiore aplikacje mi forum ze sklepu Play i zrestartuje telefon wi fi wraca. Dodam że Bluetooth też ginie i wraca wraz z wi fi. Co można zrobić jak to naprawić?
 2. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Jeśli urządzenie ma 2 i więcej GB RAM, to ilość nie ma znaczenia w Androidzie. To nie Windows...

  Szanowny Panie

  Skoro to nie Windows i nie ma znaczenia na Androidzie to dlaczego strony się nie ładują i trzeba wyczyścić pamięć?

  1. mrosi

   mrosi

   Jeśli korzysta się z Internetu via SIM, to może transfer jest zbyt wolny z uwagi na słaby zasięg? Jeśli korzysta się z Wi-FI, to może router nie działa tak jak powinien (zwykle, przy szyfrowaniu WPA2, po Wi-Fi można osiągnąć co najwyżej połowę transferu łącza, dostępnego po "kablu")? Może trzeba wyczyścić cache przeglądarki? A może po prostu trzeba zmienić system, bo ten, zainstalowany w telefonie, jest "śmieciowy"? Powodów jest sporo, ale na pewno nie ilość pamięci RAM, zwłaszcza w urządzeniu, które ma jej 4 GB lub więcej...

  2. tim1111

   tim1111

   Dziękuję za odpowiedź. Nasuwają mi się kolejne pytania:

   Czy jeśli kupię telefon z Globalem i 4GB RAM to czy nie będzie problemu z wczytywaniem stron? ( wi-fi) na speedtest 100/100 Mb/s realna prędkość. Strony ładują się szybko lecz po wczytaniu paru podstron wszystko staje, wtedy czyszczę pamięć RAM i znowu jest ok.

   Czy lepiej szukać 6GB czy 4GB powinny wystarczyć?

  3. mrosi

   mrosi

   4GB to aż nadto. Może po prostu z systemem w telefonie jest coś nie tak. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, proponuję zainstalować MIUI Polska/EU. Poradniki odblokowania bootloadera i instalacji systemu znajdziesz na Forum.

 3. tim1111

  Ilość RAM-u

  Podczas czyszczenia pamięci z aplikacji. Tam masz ilość odstępnej pamięci. Ustawienia/ekran główny i ostatnio otwierane/ Pokaż stan pamięci. Tak jest u mnie
 4. tim1111

  Ilość RAM-u

  Witam wszystkich posiadaczy. Obecnie mam redmi note 3 pro (Global). Przy przeglądaniu stron internetowych często brakuje pamięci, strony nie chcą się wczytać. Muszę wtedy wyczyścić Ram żeby dalej przeglądać strony. Po czyszczeniu mam dostępnych 1,5GB Ramu. Pytania: 1. Ile Ramu jest dostępne dla użytkownika w wersji 4GB? 2. Ile Ramu jest dostępne dla użytkownika w wersji 6GB? 3. Czy macie podobny problem z zapychaniem się pamięci? 4.Czy warto szukać telefonu z 6GB RAM, czy będzie duża różnica w stosunku do tego co teraz mam?
 5. Ja nie polecam. Dostałem Globala zamiast Miui polska bo ponoć są jakieś problemy z działaniem. Szkoda, że nikt mnie nie zapytał o zdanie czy chce Globala ( telefon wysłałem do nich bo podczas aktualizacji przez twrp telefon nie wstał). Jeden z użytkowników forum też miał taką przygodę z nimi.
 6. Witam. Mam dość podobną sytuację. Wysłałem do nich telefon bo padł podczas aktualizacji oprogramowania (redmi note 3 pro 3/32). Chciałem o zainstalowanie najnowszego Miui polska. Zadzwonił ktoś do mnie z firmy informując, że telefon jest gotowy oraz z informacją o koszcie naprawy. Powiedziałem, że zrobiłem przelew na ich konto i na drugi dzień miałem juz telefon. Niestety zainstalowali mi globala nie Miui polska twierdząc, że miui polska ma problemy ze stabilnością. Nie polecam Technosa!
 7. Witam. Mam dość dziwny problem. Kupiłem telefon redmi note 3 pro 3/32 (kenzo) w technosie z miui polska 6.8.18. Chciałem go zaktualizować miui do najnowszego. Wszedłem w tryb twrp dałem install i tu zaczęły się schody. Telefon się zaktualizował lecz nie dało się go odblokować, po sekundzie sam się blokował. Ściągam kolejna wersje oprogramowania i zawsze to samo: twrp robie wipe później install i po instalacji wipe dalvick. System wstaje a ja nie mam dostępu do ustawień (Niestety, aplikacja Ustawienia została z...) i nie mogę zalogować się na konto xiaomi. Co robię źle? Proszę o łopatologiczne wytłumaczenie jeśli ktoś łaskaw. Pozdrawiam Adam
×
×
 • Create New...