-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Gratuluję! Właśnie sobie ucegliłes telefon . Masz dzięki temu przepiękny przycisk do papieru . Nie ma to jak na wersji CN wrzucać globala i lockować! Teraz leć do serwisu, który ma dostęp do konta EDL.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. http://en.miui.com/download.html
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wróżenie z fusów, to nie tutaj.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Wyobraź sobie, że na forum nie jesteś sam, mając x ludzi, którzy nie potrafią przeczytać podstawowych informacji na stronie chyba mam prawo być zirytowany, czyż nie? No i nadal się dziwię, jak można nie pamiętać kodu/wzoru/zabezpieczenia do własnego telefonu i nie było to "zjechałeś", a "zdziwiłeś". Sprawa w zależności od osoby, może być prosta... Możesz wrzucić w EDL, ale jak napisałem wyżej, bezpieczniej jest słać do serwisu, który się tym zajmuje. Przecież wszystko masz 1 poście tego tematu...
- 744 odpowiedzi
-
- bootloader
- gps
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tak btw... Nie jest tutaj jakaś... sprzeczność... Mi8 6.2", a Mi NOTE ma mieć 5.7? Co z niego za "Note" jeżeli jest mniejszy niż reszta aktualnie wydanych modeli?
-
Pocophone F1 ciągle się zacina i uruchamia ponownie
Nezumi odpowiedział(a) na doied temat w Problemy techniczne
Nie ma po co. W sumie sprawa przesądzona. Możesz od razu pisać do GB. Obstawiam, że zgodzą się na to, abyś naprawił na swój koszt w PL, a oni Ci zwrócą (kiedyś tak robili, nie wiem czy robią dalej). -
możesz pobrać ręcznie ze strony miuipolska.pl
-
to też nie tak. Oppo nawet w chinach jest diabelnie drogie, a i tak jest top1, pewnie ze względu na soft i rozwiązania typowe dla chin. tutaj jest ta kwestia, że Samsung będąc molochem, może sobie pozwolić na większe lub mniejsze akcje promocyjne. Zarobi sobie w cholere na wszystkich niecierpliwych, co to już w pre-orderach sikają ze szczęścia, a potem, aby zwiększyć swoje udziały w rynku przecenia swoje telefony, sprzedając je na niskich marżach przez kilka dni. Promocje u Xiaomi w Polsce są ograniczone do punktów własnych ABCData. Na otwarciach punktów i flashsale na mi-home można wyrwać często bardzo fajne promki. Co ciekawe, polityka Samsunga totalnie nie działa np w Indiach czy też Chinach, gdzie wygrywają takie marki jak Xiaomi, Oppo, Vivo. PS: Gdyby Oppo w Polsce wydało markę RealMe, to uwierz mi, rozchodziłaby się jak ciepłe bułki i coś czuję, że seria Redmi od Xiaomi miałaby poważne problemy .
-
Pocophone F1 ciągle się zacina i uruchamia ponownie
Nezumi odpowiedział(a) na doied temat w Problemy techniczne
Odblokuj BL i sprawdź inny soft (np Custom, Xiaomi.eu etc), jeżeli na nich też będzie się restartować, to czeka Cię rozmowa z Gearbest i gwarancja. Możesz też wysłac fon do np MiCenter, aby wgrali Ci soft, jeżeli sam temu nie podołasz. -
Tiaaaa, ale Mi8Pro to jednak już "Pro" wszystko co najlepsze mieli, to wrzucili . Jakby nie było, ten model w PL się bardzo dobrze sprzedaje (co innego zwykła Mi8, tutaj cena w PL jest za wysoka i masa ludzi sprowadza i tak z chin lub kupuje z allegro, bo można już dorwać za ~1300zl). NA 100% kiedyś podniosą marżę, taka kolej rzeczy, ważne, aby to nie było 200-300-500% jak Apple . Nie wiem na ile musieliby wycenić tego Note 4, aby miał on sens, bo to co wycenili w artykule jest przesadą.
-
Na razie obiecują 5% marży wiec nie ma źle . błędem HTC nie było forsowanie własnych rozwiązań, ich błędem była ich polityka i wsadzanie całego zarobku w HTC Viev, z jednej strony tylko dzięki temu się teraz utrzymują, a z drugiej zaprzepaścili swój dział mobilny. Samsung nie zawsze był liderem, kiedyś była to taka se firemka, a hype zdobyli wprowadzając AMOLED, który był beznadziejny, ale przynajmniej ludzie lecieli po ładne cukierkowe kolorki na wyświetlaczu. Samsung budował dookoła swoich produktów, tak samo jak Apple, atmosferę "emejzingu", bycia lepszym. HTC tego nie potrafił. Xiaomi się wybiło na tanich urządzeniach oraz "słuchaniu głosu fanów". MiNote aktualnie dla mnie nie ma racji bytu, bo i gdzie go wsadzić? Ni to mid, ni to high. Jeżeli ktoś chce duży ekran, to bierze Mi8/MiMix/MiMax/RedmiNote, jeżeli mniejszy, bierze zwykłe Redmi lub jakieś "tańsze" wersje Mi8 (np SE). Moooże... gdyby wydali Mi8 SE jako Lite w Europie, to Note by znalazł miejsce jako ew większa wersja tego modelu, a tak? No nie widzę tego...
-
Tylko... Jaki jest sens robienia w takim razie serii MiMax? Totalnie tego nie ogarniam... Najpierw zrzucili serię MiNote z flagowej na takie... mid-high, wrzucając na jego miejsce MiMix. Następnie stworzyli MiMAX, który jest ciutkę gorszy od Note, ale też sporo tańszy, potem znowu ucięli mu z wydajności wrzucając snapa 6xx, co prawda aparatem mógł się wtedy pochwalić, ale cała reszta była co najwyżej średnia, a teraz znowu walą snapa 710, mając w swojej ofercie telefony tj Mi8SE (kótry wyceniony jest dużo taniej!) na tym samym procku. Chcą nagle zrobić różniącego się samym NFC MiNote4? Nie widzę tutaj sensu w działaniu...
-
https://www.tabletowo.pl/smartfon-xiaomi-mi-note-4-czesciowa-specyfikacja-cena-data-premiery/?fbclid=IwAR0AxEjkKmo8xx8J9xMI3LfgunEa1amBm4O3cJ3kHZpR2GaN9bCcRBAFlOo Tylko.... czy jest sens?
-
@Mateusz190 Może się zdarzyć, że 120/240FPS nie działa, ale polecam poczekać na nową aktualizację (8.12.6 v2)
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 4X = Snapdragon 4 = Mediatek Nie istnieje "4" na Snapdragonie. W PL na pudełku po prostu jest niedostateczne oznakowanie. Masz 4X i taki soft wgrywaj. Żaden inny Ci nie wejdzie.
-
@dedul Teoretycznie jesteś bezpieczny, możesz wygrywać soft który podałem wyżej, teoretycznie też Fastboot powinien Cię chronić przed ew. cegłą z powodu ARB. Pamiętaj pobrać soft dla Fastboot, nie Recovery...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Masz Xiaomi.eu i "wróć" 120/240 jest i u mnie jednak działa (przenieśli opcje i byłem przekonany, że ją wywalili ). Odpalam aparat, zmieniam opcje u góry na 240FPS i nagrywam. Wszystko jest, wydaje się przynajmniej, ok.
-
Jak przestawia się na samsunga automatycznie, to wszystko gra... możliwe, że trafiłeś na uszkodzoną sztukę od strony hardu lub jest jakiś bug w UEFI i wymaga ono aktualizacji.
-
Nie wiem od kogo masz soft, ale najwyraźniej nie zostały usunięte stare ustawienia, przy zwolnionym tempie jest tylko 960kl/s.
-
Na zablokowanym BL nic nie zrobisz. Możesz próbować odpalić MiPCSuite i czyścić z jego poziomu, ale sukcesów nie wróżę.... Zostaje tryb EDL. Najlepiej będzie oddać fon do serwisu, który się zajmuje sprzętem Xiaomi i będzie wiedział co zrobić bez rozwalenia fona...
- 744 odpowiedzi
-
- bootloader
- gps
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@dedul Masz Mi8 SE(sirius), a próbujesz wrzucić soft do Mi8 Lite(platina)... Pobierz soft dla Mi8 SE... Tylko upewnij się, czy nie masz tzw. ARB na swojej Mi8 SE (jak to zrobić znajdziesz na forum i w google), bo uceglisz sobie fon wgrywając androida 8.x na 9.x. https://xiaomifirmware.com/roms/download-official-miui-roms-for-xiaomi-mi-8-se/
-
Jaki soft pobrałeś? Przy podłączeniu fona w trybie fastboot do MiFlash i refreshu pokazuje się kod urządzenia? Czy przy ostatni MiFlash robileś opcję "Flash_all" czy może "Flash_all_and_lock"?
-
Powinien być dysk zwykły + dysk "U" + kilka/kilkanaście innych pozycji, musisz tam poszperać, bo na moje UEFI nie widzi dysku na którym jest soft. Kiedyś miałem podobny problem z SSD na który źle się wgrał boot systemu, wystarczyło ponownie wgrać system i przy pierwszym restarcie po instalacji od razu wbić w UEFI i przestawić boot w odpowiedniej kolejności.
