Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. "Formatowanie" baterii wyszło z "mody" już dawno temu Takie zabiegi są teraz zbędne dostajesz telefon, wsadzasz karte Sim, odpalasz i cieszysz się nowym telefonem
  2. Uh z lekka się zrobił syf "kto ma racje" i ciężko cokolwiek teraz tutaj znaleźć, ale mniejsza Dopisze swoje 5gr o MIUI Jak dla mnie, osoby która 4lata siedzi na androidzie, jakoś tak nic nadzwyczajnego, jeżeli chodzi o sama nakładkę. Jest ładna, ma kilka przydatnych funkcji których na zwykłym androidzie nie znalazłem, jak np. wspomniana już latarka do której musiałem wiecznie szukać aplikacji w Google Play, ale nie róbmy z tej nakładki cudu, ciągle jest masa niedociągnięć jak np. szalejący GPS (w jednym ROMie dokładność do 5-10m, a w następnym do 3km i nagle telefon widzi mnie na Żabiance (dzielnica Gdańska) zamiast w Centrum miasta, a dzieli te 2 dzielnice dobre 30min jazdy tramwajem). Na pewno na MIUI jest dużo szybszy i wygodniejszy dostęp do plików z karty SD jak i pamięci telefonu, jak i na wielki + muszę doliczyć "Panel Sterowania". Jedynym minusem jak dla mnie jest słabe działanie na telefonie z 1Gb ramu.
  3. Jeżeli nie potrzebujesz 3G, masz ciągły dostęp do 4G oraz nie przeszkadza Ci 2G to nie, nie będziesz miał problemów z zasięgiem, brak 900 w 2Gb wersji jest uciążliwe tylko wtedy gdy twoim jedynym źródłem zasięgu jest 3G. Co do 1Gb i "mulenia" MIUI... Ja nie doświadczyłem, a ostatnio nawet gram na tym telefonie w Hearthstone od Blizzarda i nie mam żadnych problemów, nie wiem czym spowodowane jest to, że jednemu MIUI muli, a innemu śmiga aż miło, nie wiem czy to kwestia samego użytkowania, pobranych aplikacji, czy zwykły "Lotek" i fart... Ja mam RedMi2 1Gb, kupiłem ten sam kuzynce i siostrze, obie są zadowolone.
  4. Ja nie wiem co wy z tymi telefonami robicie, że wam RedMi 2 1Gb wiesza... Odpalone mam FB, Spotify, Inbox i nic się nie wiesza ;-; aero tez działa ;-; co do wersji 2Gb... O ile nie opuszczasz zasięgu 4G jakoś często i 3G nie jest ci niezbędne do życia to.. bier 2Gb ;-;
  5. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    Jak będę mieć chwilkę to spróbuje coś wykminić z tą fotką
  6. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    Niestety fotek nie dam rady wstawić, mam 1 telefon w domu, a aparatu nie posiadam, rozsypał się Ktoś na forum już wstawiał chyba fotki tej obudowy, w każdym razie zamawiałem u tej pani: http://www.ebay.com/itm/Tempered-glass-back-case-with-aluminum-bumper-for-XIAOMI-redmi2-screen-4-7-/161633521100 Wysyłka w 24h i paczka w jakieś 7-10dni była u mnie. Nic nie skrzypi, idealnie wszystko pasuje!
  7. Hm... U mnie i na 1 i na 2 slocie jest "4G Play", spróbuj pobrać jakąś apke typu speedtest i zobacz prędkości
  8. Jest CM 11 oraz 12, jak kto woli. Na MIUI v6 chyba jako jedyny na tym forum, nie mam żadnych problemów z multitasking'iem odpalam FB, Chrome, do tego leci sobie w tle Spotify i wszystko bez zmuły, jeszcze jakieś 150Mb ramu zostaje na kolejne apki
  9. Nie żeby coś, ale na RedMi2 jest w pełni działający CM12, po 2 nie wiem co masz za problem z MIUI na 1Gb RAMu ;-; Mi śmiga nawet do 5apek na raz bez uśmiercania wcześniejszych apek ;-;
  10. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    Dokładnie takie coś kupiłem na ebay Prezentuje się na tyle dobrze, że można znajomych nabijać w butelkę, że się ma iPhone 5
  11. Brak podświetlenia przycisków nie jest problemem, po tygodniu można się przyzwyczaić Co do FB/Gierek to zależy kogo się spyta... Ja nie mam żadnego problemu, aby używać FB w tle, a do tego sobie np. odpalić Candy Crash, albo Free Fall, ale widzie, że niektórzy mają z tym spore problemy, nie wiem z czym to jest związane. Wersja 2Gb nie wspiera WCDMA 900, o ile mieszkasz w większym mieście i nigdzie nie wyjeżdżasz to nie powinieneś mieć z 2Gb problemu, jednak w miejscach ze słabszym zasięgiem mogą być problemy z łącznością.
  12. Używam go od lutego i jestem cholernie zadowolony! O ile twoja żona nie instaluje tony aplikacji (tony... sam mam ponad 15 apek i wszystkie śmigają, nawet w multi), to telefon jej się spodoba Mnie osobiście ten telefon zachęcił do kupna Mi4... a może i Mi5 (jeżeli się pojawi) o ile uda mi się hejs dozbierać
  13. Nie ma co liczyć ani na rzetelne dziennikarstwo, ani na konstruktywne opinie na Onecie
  14. Na 1 i na 2 slocie powinno Ci śmigać. U mnie średnio 20mb w Play jest więc nie najgorzej, niekiedy się nawet do 40mb szarpnie w downloadzie jak mniejsze obciążenie anteny Być może antena z którą się łączysz jest obciążona? Jeżeli łączysz się z LTE Plus'a, T-mobile lub Orange to masz ograniczony download.
  15. Ja nie wiem jak tam testy, ale mój osobisty test "przelotu" telefonu po chodniku zdany na 6+ Telefon wypadł mi z kieszeni na chodnik, przeleciał dobre 3-4m po nim i... nawet rysy, chyba mam olbrzymiego farta, bo aż ciężko uwierzyć, żeby po takim czymś telefon był bez zarysowania
  16. Nie wiem czy to ja trafiłem na tak udany model, czy wy na jakieś felerne, że ten ram wam tak spada xD Mi przy odpalonych apkach np. Spotify (który mam odpalony 24/7), chrome, twitch, hitbox mam jeszcze jakieś 200mb wolnego ramu, a telefon restartuje tylko wtedy, gdy zapomnę go podłączyć xD Mi dobrze bangla i 5.3.27 i 5.4
  17. @hellhammer ja się nie przywiązuje do 1 rzeczy/apki Za duża "konkurencja" jest na rynku, aby się do takich rzeczy przywiązywać Nie działa 1, biorę inną. Ja bym spróbował zainstalować starszy ROM ponownie, np. 5.3.27, bo dobrze bangla na 1Gb i na nim został jeżeli tam apka działała, a na nowej nie działa, prosty, szybki i bezbolesny sposób
  18. Po prostu usuń systemową, zainstaluj chrome/delphin czy co tam chcesz i masz problem z głowy xD Ja systemowej nigdy nie używałem
  19. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    a to nie mam pojęcia, zawsze brałem przelew/PP i nawet nie wiem, czy w ogóle mają opcje za pobraniem
  20. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    Jak na moje skromne oczko wszystko wygląda OK Nawet te klapki z ost. linku O ile wszystkie "feedbacki" są prawdziwe to raczej powinno być ok
  21. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    Ja akurat dostałem kodzik rabatowy na ibg za kupno RedMi2 na następne zakupy ebay warto zobaczyć, na aliexpress słyszałem, że jest dużo podróbek i oszustw List z chin do PL średnio idzie 2-3tyg. (zazwyczaj po 1tyg jest w polsce, tylko PP lubi się ociągać, jak mi się raz pani tłumaczyła na ebay "niestety w Polsce na poczcie jest istny burdel") Cła i VATu nie zapłacisz jeżeli wartość zakupu nie przekracza 45euro Zazwyczaj jak jeszcze ładnie poprosisz to z ebay wyślą Ci to jako prezent i całkowicie ominiesz wszelkie koszty celne
  22. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    NILLKIN dobra firma, jeżeli chcesz szkło to bierz nillkina, co do etui... Szukałbym raczej na XFS, albo ibuygou, dużo większy wybór i cenowo też wychodzi lepiej Sam zamówiłem sobie etui + 2x szkiełko hartowane za 11$ z free przesyłką
  23. Tak masz polskie znaki i... tak wyświetla normalnie kontakty jak na Andku 4.4
  24. Nezumi

    Redmi 2A

    @tosshi2 No ja mam nadzieje na kolejne telefony z prockami LC, bo są naprawdę obiecujące @Piotr Zamerski Nie widziałem nigdzie wypowiedzi CEO Xiaomi na temat tego, że to ma być tylko i wyłącznie "budżetowy" telefon. Xiaomi ostatnio lubi zaskakiwać
  25. Nezumi

    Redmi 2A

    Racja nazwę mają dobrze dobraną @tosshi2 Przez to, że mają procki w praktycznie każdym modelu, mają możliwość podania kodu źródłowego w krótszym czasie, ale zwróć uwagę na różnicę cenową między RedMi 2, a 2A, a jedyne czym się różnią to tak na prawdę procesor. Ile kasy Qualcomm kasuje tak na prawdę "za powietrze". Nie wiem czy chce płacić 2x tyle tylko po to, aby dostać kod źródłowy ciut szybciej, cierpliwość jeszcze nikogo nie zabiła
×
×
  • Dodaj nową pozycję...