-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Szalejący telefon po wgraniu aktualizacji !
Nezumi odpowiedział(a) na czaras90 temat w Problemy techniczne
Mała poprawka, wybacz. Power up, nie down Pomyłeczka ostatnio robiłem Moto G, a tam było down i się zamieszałem PS: Tutaj masz link do tutoriala jak wgrać ROM gdy nie masz dostępu do aplikacji Update http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ -
Szalejący telefon po wgraniu aktualizacji !
Nezumi odpowiedział(a) na czaras90 temat w Problemy techniczne
Hm.. Zostaje Ci chyba zrobić tzw. Hard reset. Wyłączyć telefon odpalić go poprzez przycisk POWER+Vol down, wejść w tryb recovery i przywrócić do fabrycznych. -
Szalejący telefon po wgraniu aktualizacji !
Nezumi odpowiedział(a) na czaras90 temat w Problemy techniczne
Próbowałeś go restartować? -
Szalejący telefon po wgraniu aktualizacji !
Nezumi odpowiedział(a) na czaras90 temat w Problemy techniczne
Najnowsza aktualizacja 5.5.1 niestety tak crashuje, po restarcie telefon działa przez kilka godzinek OK po czym znowu się crashują, zostaje Ci, albo zainstalować aktualizacje starsze np. 5.4.27 , albo poczekać do piątku na nowy ROM. -
Zaj... ukradli mi telefon. Co robić?
Nezumi odpowiedział(a) na Ari93 pytanie w HyperOS - korzystanie
A nie masz czasami w historii zamówień, jak wejdziesz w szczegóły zamówienia, znacznika do pobrania faktury w PDFie? -
Na RedMi2 2Gb z LTE raczej problemów mieć nie będziesz, jedyny szczegół to 3G, ale teraz raczej w większej części Polski znajdziesz 3G na paśmie 1800 oraz 2100. W miasteczkach/wsiach typu "koniec świata" możesz nie łapać 3G, ale do zwykłego operowania po mapach/GPS 2G powinno wystarczyć
-
Akurat jeżeli chodzi o piwo to też nie pijam gorzkie to takie i fe :< ew. jakieś smakowe np. Radler'y, albo Sommersik <3 Mój język gorzkiego nie zniesie (chyba, że czekoladę :3)
-
Ja preferuje raczej Cydr <3 Lubelski z miodem, Warka Cydr ew. Peer (gruszkowe <3), Green Mile.
-
Brałbym Mi4i bez zastanowienia nie dość, że połowę tańszy od podanego przez Ciebie ZTE (według GSMarena) to jeszcze masz ciut wykręcony procek niby szczegół, ale jak już porównywać tak podobne telefony to trzeba patrzeć na każdy detal
-
Mam v3 z ibg i z XFS (jedne dla mnie, 2 dla siostry) Obie sztuki pachną
-
Jeżeli chodzi o lapek intel + Radeon to niby dobrym sposobem jest odpalenie gry na zintegrowanej grafie i gdy gra się uruchomi to przełączyć grafikę ręcznie na Radeona. Niby działa. Na wersjach Offline jest więcej błędów niż na online
-
Informacje o błędach na ROMie 5.5.1 sypią się jak głupie, ale co dziwne, nie mają żadnego wpływu na działanie telefonu. Przeglądam sobie Chrome, dostaje informacje "Aplikacja Chrome przestała działać", ale... działa normalnie dalej
-
To to to to to... Dobre to!
-
Pewnie, że ładne Jak się podoba to macie jeszcze A tutaj coś z zaskakującego A to dla fanów Celtyckich klimatów
-
GTA nie bangla tylko na prockach 2/2... według testów PCLab na procku 2/4 można już spokojnie pykać na "niskich" w 30FPS w 720p, dlatego jestem z jednej strony ciut zdziwiony takim wykorzystaniem procesora, ale z drugiej strony... to AMD Ja gram na 4/4 i5 i problemów nie mam
-
To ja bardziej w tych klimatach: Ew. to: <3
-
Jest podany gorszy, bo R* nie przewidział, że AMD tak skopie własne sterowniki, a z tego co mi wiadomo to skopane mają i sterowniki pod Radeon+Intel jak i nVidia+AMD, a Radeon+AMD jest niby tragiczne (a przynajmniej było w dniu premiery).
-
Raczej AMD, z tego co wiem to mają zrąbane stery Znajomy jak na lapku odpala GTA to zamiast mu się odpalać na readeonie, odpala mu się na zintegrowanej Intela i ilu by rzeczy nie próbował, nie przełączał, ciągle mu tak wywala
-
Nigdy nie dostałem nr do darmowej przesyłki z ibg, więc chyba nie ;o
-
za PP package płacisz coś w kole 2$, jeżeli chcesz darmową wysyłkę wybierasz "AirFreemail" i list idzie coś w kole 20dni według ibg, ja wybrałem PP i paczka dziś powinna być u mnie według trakingu, zamawiałem tydzień temu w czwartek
-
@hellhammer Panel Sterowania ->Uprawnienia->Autostart
-
@Numb zasilacz od CoolerMaster'a wpisany więc to raczej nie to, a przy 600W i tym setupie ma jeszcze "zapas".
-
Ludzie polecają włączyć "Ignorowanie sugerowanych limitów", niby to sporo pomaga. Zmieniaie na 800x600... troszku "szkodasens", wiele Ci to pewnie nie pomoże... VS możesz śmiało wyłączyć, muli tylko i nic więcej oraz staraj się nie zostawiać żadnych programów, które nie są Ci aktualnie potrzebne działających w tle. Jeżeli te zmiany nie pomogą to zostanie Ci wymiana tego AMD na coś innego.
-
@Marvinka Co do szybkości szyny to najbardziej opłacalne jest 1600Hz ew. 1833Hz, wyższe są "zbyt drogie". Co do ilości, przedział "ideał do gry" to 8-12Gb RAM, ja aktualnie siedze od 2lat na 8Gb RAM 1600Hz CL9 i dopiero teraz się powoli zastanawiam nad wymianą/dokupieniem 4Gb RAMu Płytkę mam od Asusika Żadna skrajność, nawet przy PC nie jest dobra @ZduneX25 czyli jak dla mnie procek nie daje rady i łapie "zadyszki", spróbuj pobawić się ustawieniami i np. zmniejszyć jakość cieni, ilość i różnorodność przechodniów
-
Jeżeli chodzi Ci o prędkość szyny RAMu to tego nie podkręcisz, to jest ograniczone przez samą architekturę kości RAM Trzeba po prostu kupić kości RAMu minimum 1600Hz i najlepiej CL9 (na CL10/11 można wyczuć wyraźne opóźnienia w ładowaniu się lokacji w grach).
