-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Prawda, stare modele były świetne, ale od roku Lenovo potyka się o własne nogi, coraz gorszy sprzęt, stosunek ceny do jakości, czy też wsparcie dla danego modelu po prostu zanika po miesiącu od premiery, a o ich serwisie gwarancyjnym to ja słyszę ostatnio niesłychane rzeczy. Tak więc, na dzień dzisiejszy, to ja bym brał Asusa .
-
Długie ładowanie na oryginalnej baterii
Nezumi odpowiedział(a) na Leszczu temat w Problemy techniczne
Zobacz na innej ładowarce... -
zapraszam na: miuipolska.pl->Pobierz MIUI->Instalacja 2014 (odnośnik u mnie w sygnaturce)
-
Jaka wersja MIUI oraz gdzie kupiony.
-
Znam ten ból, namówiłem moją mame na Redmi 2 (4,7") i... przypadł jej do gustu bardziej niż się spodziewałem . Wcześniej miała Xperie E i za cholere nie chciała jej wymienić, a była w opłakanym stanie, ciągle było "znajdź mi coś tak małego, to wymienie" .
-
Wydaje mi się, że można "doinstalować" język ang, przynajmniej w MiTV2 jest taka możliwość, aczkolwiek języka chińskiego z grafik nie usuniesz ;<
-
No nie zawsze, wszystko zależy od producenta . Znam 2 sposoby, na przekonanie żony, grzecznie zapytać i liczyć na litość, albo... postawić przed faktem dokonanym! (w większości przypadków działa 2 )
-
Bo też zacząłem szperać po necie i właśnie połowa podaje LG, połowa Sharpa i się wolałem upewnić . Co do reszty, to na prawdę *mniam*, jedyne co mnie jeszcze nurtuje to.. kontrast 4000:1, nie jest źle, ale zawsze mogło by być lepiej .
-
w info piszą o Sharpie, w spec. o LG, jak w końcu jest?
-
od sierpnia używam białą wersję z 2Gb ram, jeszcze go nie zmuliłem, fejs, mess, spotify, a do tego wiecznie w tle trzymam UB Reader (dość często sobie siadam tak na 15-20min jak znajdę i podczytuję co nieco ), też miałem problem black vs white, wybrałem białą i nie żałuję .
-
Redmi Note 2 jest na pewno lepszy od Redmi 2 i to pod każdym względem (nie patrząc na rozmiary, to kwestia osobista), lepszy proc, nowszy telefon. Huawei, aktualnie mają tam największą sprzedaż, ale nie wiem czy posiadają cokolwiek na poziomie Redmi2/Note2 w tak przystępnej cenie. Huawei się teraz wybiło swoim nowym flagowcem, jak długo utrzyma 1 miejsca, tego nikt nie wie. Przy Redmi 2 uważaj tylko (jeżeli będzie to kupował Ci ten Chińczyk), aby nie kupił wersji na Chiny (bo i taka jest).
-
Aktualnie na Redmi 2 mam wersje ostatnią z października bodajże i aparat robi zdjęcia tak samo jak robił w maju. Niestety nie mam jak wrzucić nic aktualnego. Niech po prostu ta osoba wejdzie w Google Play i przeszuka sklep i wybierze jakąś pierwszą, lepiej ocenianą.
-
Pobierasz taki soft, jaki masz numer urządzenia, Acid napisał Ci co powinieneś zrobić i jakieś romy pasują.
-
Wydaje mi się, że coś ostatnio tam grzebali, ale pewny nie jestem...
-
http://miuipolska.pl/forum/topic/6667-aparat-xiaomi-redmi-2-opinie/ Tutaj są, moim zdaniem są niezłe, a przynajmniej nie są nieostre .
-
U mnie zdjęcia wyglądają lepiej niż na Twoim Redmi 1 , gdzieś na forum nawet wstawiałem kiedyś .
-
Tak, jest ryzyko VAT.
-
Spróbuj ściągnąć jakąś inna apke do aparatu, może kwestia jest samej apki?
-
Dopóki nie wejdzie dla Mi4 6.0 w obieg to zostaje 5.12.4.
-
MI Note 3 Prime vs LG Flex 2 vs Asus Zenfone 2 4GB
Nezumi odpowiedział(a) na xSkyer temat w Porównanie smartfonów
Tak, Snap 808 jest lepszy od 801, a X10 jest mniej więcej na poziomie 801. Co do LTE, no to przecież normalne, że Cię przy dzwonieniu zrzuca do 3G, w Polsce nie mamy VoLTE, LTE służy tylko do SMS/Internet. -
No to taki soft masz. Nie ma na niego miuipolska.
-
MI Note 3 Prime vs LG Flex 2 vs Asus Zenfone 2 4GB
Nezumi odpowiedział(a) na xSkyer temat w Porównanie smartfonów
Jeżeli aż tak Ci zależy na czytniku, poczekać na Mi5 (nikt nie wie kiedy dokładnie będzie), albo nastawić się na to, że kupujesz telefon budżetowy (chwilowo bez PL MIUI)... W LG Flex 2 bym nie szedł, Asus, nie ukrywam, bardzo ładnie się prezentuje. Jeżeli by "olać" czytnik to polecam MiNote/MiNotePro. -
v3 i chyba najlepiej wersję iron.
-
Ja w sumie co nieco na tym filmweb'ie zapisuje, ale aktualnie tylko to, co na bieżąco oglądam , raczej staram się zaznaczać bardziej seriale, niż filmy (przynajmniej wiem, na jakim odcinku skończyłem ), nick tam mam bodajże Nalaos, a z seriali gorąco polecam: "Better Call Saul"(+"Breaking Bad") , "The 100", "House of Cards", "The Vikings" oraz "The Knick" i "iZombie"
-
Jajki jest najbardziej stabilny system Miui? 7-6?
Nezumi odpowiedział(a) na Sniq temat w Dyskusja ogólna
Zapraszam do lektury: http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Wytłuszczonym drukiem masz, dlaczego pokazuje Ci, że masz aktualny system...
