-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Może.. ale to jest marketing, ekonomia, rynek, to się rządzi swoimi prawami... mogą zrobić też tak, że teraz wypuścili takiego minote, a za rok powiedzą, że "no niestety, seria minote nierentowna, wiec mamy coś nowego w jego miejsce!". No i też racja, jako Redmi Note Pro, byłby to hit... -
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Naah... Wydaje mi się, że nasze "chińskie apple" powoli zrywa z tym mianem... Tak.. wzorowali się na Apple, tak, dalej niektóre produkty na nich wzorują, ale, bądźmy szczery, gdzie Mi5, Mi6, MiMax, MiMix są podobne do Apple? Xiaomi od ~2lat stworzyło swój własny wygląd, troszku z apple, troszku z samsunga, troszku z LG, ot pozlepiali to, co im się spodobało. Apple usunęło jacka, aby zarobić na przejściówkach, Xiaomi uzasadniło to brakiem miejsca, nie wiem, nie otwierałem Mi6 i nie mam pojęcia, czy tam w środku jest tyle miejsca, aby zmieścić jack. Wiemy, że w modelu Appla to miejsce było. To pokazuje, jak łatwo manipulować ludźmi, którzy w danej dziedzinie nie mają odpowiedniej wiedzy, bądźmy szczerzy, mało która osoba, która siedzi w świecie technologii, śledzi to, lubi dostosowywać sprzęt pod siebie, kupi sprzęt Appla. To samo jest w każdej innej branży, np. Medycyna. Pierwszy przykład z góry, ludzie nie wiedzą jak działają szczepienia, więc zwalają wszystko co złe właśnie na nie. Reasumując, dla mnie, to co przedstawia Apple to nie marketing, to jest manipulacja, aby czasami nawet nie powiedzieć, propaganda... Nie ma się co martwić, to tylko daje nadzieję, że może Mi7 już będzie to pasmo posiadać . -
Co to za sprzedawca?
-
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Naaaah... Jak dla mnie to ten iphone ma ramki i to potwornie wielkie, a to są tylko zdjęcia! Na żywo na 100% będą jeszcze większe... czarne pasy dookoła ekranu. W MiMix Xiaomi pomyślało o tym, aby ramka telefonu lekko wystawała ponad ekran, niby ekran dzięki temu jest lepiej chroniony, ale daje to też wrażenie, że nie jest to "bezramkowe" w 100%. Jak dla mnie, to Apple niczego nie pokazało, narobiło wiele krzyku o tak na prawdę wysokie ceny sięgające 6tyś PLN... No i nie, to nie jest tak, że to my, Polacy, jesteśmy biedni, bo nawet Amerykanie mają problem z aktualnymi cenami Apple, wystarczy wejść na zagraniczne fora. Z cenami Xiaomi nikt problemu nie ma, są przystępne, na kieszeń każdego. Nadal nie rozumiem dlaczego wymagacie, aby Xiaomi, dawało za ~400$ to samo, co konkurencja wkłada w telefony o wartości 600-800$... Moim zdaniem jedyne co skopali, to MiNote3, ale jak już wcześniej pisałem, uważam że to specjalny zabieg, aby serię "MiNote" ubić na rzecz MiMix i MiMax.... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- redmi4
- redmi 4 pro
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
tzw. "Podatek od nowości" ludzie kupiliby nawet jakby wystawili za 700$. -
Kupujecie telefony na MTK i pytacie się, czy dostaniecie aktu androida?! Wy tak na poważnie?! MIUI9 dostaniesz, o androidzie 7 zapomnijcie...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Moim zdaniem chcą po prostu uśmiercić serię Note, w jego miejsce wpadnie MiMix, a do tego ew. dojdzie dodatkowa wersja np Mi7+ z większym ekranem. Ot, zrobiło im się po prostu tłoczno w serii "Mi" i muszą się pozbyć niektórych modeli... mają MiMix, mają MiMax, mają Mi6, MiNote... za dużo tego "flagowego"... -
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Sharp albo JDI. -
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Ja dziś jestem od rana troszku rozdrażniony, ale serio, no ile można pisać ciągle i ciągle to samo. Może też troszkę w poście wyżej przesadziłem, ale nie mam dziś ani ochoty, ani czasu bawić się w owijanie w bawełnę, aby kogoś czasami nie urazić... taki pikny dzień dziś mam. Xiaomi pokazało na prawdę kawał fajnego sprzętu w cenie za którą go oferuje, a ludzie oczekują, że za 2x mniej dostaną 4x więcej... Typowa polska mentalność Janusza Cebuli, pierwszego tego imienia... (╯°□°)╯︵ ┻━┻ -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
http://micenter.pl/
-
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
@galakty Nie znudziło Ci się jeszcze? Bo ja już mam powoli dość, robi to się tak samo nudne jak wybuchający Note od Samsunga, czy pękające telefony od Sony... Wszyscy wiedzą jakie zdjęcia robi Mi6, wiedzą gały co biorą, nie musisz 20x w ciągu 10minut pisać, że aparat kuleje. Ja nie wiem co ty jeszcze robisz z Xiaomi w ręku... już dawno powinieneś sobie kupić lustrzankę i Szajsunga... Xiaomi zaprezentowało fajny telefon, w dobrej cenie, do tego fajny laptopik, w fajnej cenie, a przyjdzie Ci taki @galakty i zacznie krzyczeć jak dziecko w galerii, że wszystko jest do bani, bo aparat słaby... Co więcej już to gdzieś pisałem, jeżeli ktoś ma talent, to z aparatu w Mi6 zrobi taką fotkę, że i samsung się schowa.... Te aparaty mają potencjał, trzeba potrafić go "wydobyć"... Już pomijam fakt, że od robienia zdjęć są lustrzanki, a telefon ma służyć do ew. zrobienia jakiejś foty na szybko. Normalnie się wezmę w jakąś noc zbiorę i porobię fotki Mi5, S7, ip6 i nie poznasz które jest które . -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Chwalisz się, czy żalisz? Taki urok kupowania telefonu "byle najtaniej"...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wgrywaj tak dalej, a będziesz mieć piękny przycisk do papieru... Wgrywasz soft Mi4s do Mi4c... Oddaj telefon do serwisu, bo popsujesz...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Nigdy nie miał... To jest rom bazujący na China dev... Od MIUI 9, patcha 7.9.7 posiadamy OTA, więc co piątek wieczór soft będzie się aktualizować tak samo, jak u innych producentów i na stable od Xiaomi.
-
Mi5s, nic innego nie ma sensu w tej cenie....
-
9 wolniejsza od 8? Kurde... Czego to się człowiek nie dowie... Ma się 4 telefony Xiaomi, na wszystkich widać 9 szybszą od 8, a tutaj na YT wiedzą lepiej... ale w końcu tam są sami specjaliści... Mniejsza... Jesteś na forum MIUIPolska więc raczej odpowiedź jest z góry wiadoma... Xiaomi.eu + dodatki MIUIPL.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Mi5 nie działa (brak jakiejkolwiek reakcji)
Nezumi odpowiedział(a) na mery temat w Problemy techniczne
Masz 2 opcje... Spróbować podpiąć pod MiPCSuite w trybie Recovery (o ile działa) lub wysłać do MiCenter lub innego serwisu obeznanego z Xiaomi. Sam nie postawisz, BL jest zablokowany, nie wiesz jakie konto i czy w ogóle jakieś jest podpięte do telefonu, co więcej, jeżeli nawet uda Ci się postawić to będzie telefon wymagał logowania do konta xiaomi osoby, od której telefon kupiłeś (chyba, że ten ktoś telefon odpiął, ale w to wątpię). Także.. No ew. możesz spróbować wymusić tryb EDL i spróbować instalować przez niego, ale z tym raczej sobie nie poradzisz, jak sam napisałeś, jesteś laikiem. Za instalacje softu w serwisie zapłacisz pewnie ~50-100zł także... Mając telefon za "paczkę fajek" można w niego ciut zainwestować. PS: Ciekawe czy to nie czasami uwalone MOBO, wtedy będziesz mieć przycisk do papieru za paczkę fajek .- 398 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- mi5
- nie działa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
