Jump to content

Gebius

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Gebius

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @matti To tak zrobiłem tylko dzięki. Na telegram mi powiedzieli z grupy redmi note 7.
 2. Nie mam. Tylko jak dotykam niego to się włącza i obojętnie jaki palec.
 3. Cześć. Chciałem aktualizacja zrobić na Xiaomi redmi note 7 do najnowszej wersji. Jak wejdę na TWPR mówi podaj hasło, a ja nie mam hasło do blokowania ekranu. Tydzień temu też było to, tylko zrobiłem wipe i poszło. Za bardzo nie chce mi się usuwać dane co tydzień z telefonu. Może ktoś pomoże. Pozdrawiam
 4. Aha rozumiem. Mi to nie robilo rocznicy i tylko więcej mogłem mieć aplikacji w 2 Gd ram. Tylko nie mogę coś oglądać na aplikacji w cyfrowy Polsat go. Jest jakiś błąd.
 5. Zawsze dobrze działał telefon i nic nie zabija. Dlaczego w cyfrowy Polsat go nie można oglądać kanały live i video? W takiej aplikacji jak HBO działa bez problemu.
 6. Dzięki za pomoc. Szkoda nie można przejesc aplikacji, bo było super. Tak nie zapamiętał tylko będę wiedział jest tutaj.
 7. Od zera do Max. Nie czułem gorąco w telefonie.
 8. Coś nie mogę np. Dysk wyłączyć i być mi w etapach napisał w punktach.
 9. Aha można wyłączyć nie które aplikacje które nie używam?
 10. Ja ładuje 2a z firmy Huawei nie całe 2 godziny. A jak pisze odinstalować i potem nie mogę wyłączyć i jest bez przerwy taka aplikacja.
 11. Aha rozumiem. Można wyłączyć nie które aplikacje jak się nie używa np dysk Google? A w nowszej aktualizacja do androida 7 i emui 9 będzie możliwość wysłanie na kart pamięci.
 12. Można przejesc aplikacji na kartę pamięci w tym telefonie?
 13. A jak zrobić z robotem?
 14. Dzień dobry. Mam smartfona xiaomi redmi 4a jak przenieść aplikacje na kartę pamięci SD. Kiedyś miałem Sony, mogłem a teraz nie mogę i nie wiem gdzie to mogę znaleźć.
×
×
 • Create New...