Jump to content

dawdaw

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dawdaw's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Orientuje się ktoś może jaka jest cena wymiany wyswietlacza, połowa ekranu jest "pęknięta" ale reaguje na dotyk jednak chciałbym wymienić to na czysty erkran ?
  2. Odświeżam i wklejam treść z poprzedniego tematu. Witam od czasu kiedy kupiłem telefon ( około miesiąc temu ) stale mam problemy z urywającym się wifi. Problem polega na tym , że podczas używania internetu z wifi nagle wifi przestaje działać. Pomaga restart aplikacji lub restart wifi .Dodam , że cały czas mam full kresek na status barze. Problem występuje od początku.Na żadnym innym urządzeniu korzystającym z tego samego wifi nie występuję :/ . Od kupna mam Miui 10 Betę ( wgrana od razu po kupnie ) , aktualizowana co tydzień. Postanowiłem jednak zmienić rom na xiaomi.eu ( 8.8.30 ) w nadzieji , że to może rozwiąże mój problem jednak nic to nie dało . Korzystam z wifi funboxa (orange) , przy nazwie jest napis - "2.4G/5G " nie mam możliwości zmiany na jedno z nich . Czy jest ktoś w stanie pomóc mi rozwiązać ten problem?
  3. nie mam obecnie mozliwosci , korzystając przez chwile z innych wifi jako tako internet działał , wymiana routera u mnie nie za bardzo chodzi w grę niestety , a co do tego tematu to nie ma co się łudzić , że ktoś odpowie. Założyłem podobny temat 3 tyg temu i nikt nie odpowiedział ;/
  4. Witam od czasu kiedy kupiłem telefon ( około miesiąc temu ) stale mam problemy z urywającym się wifi. Problem polega na tym , że podczas używania internetu z wifi nagle wifi przestaje działać. Pomaga restart aplikacji lub restart wifi .Dodam , że cały czas mam full kresek na status barze. Problem występuje od początku.Na żadnym innym urządzeniu korzystającym z tego samego wifi nie występuję :/ . Od kupna mam Miui 10 Betę ( wgrana od razu po kupnie ) , aktualizowana co tydzień. Postanowiłem jednak zmienić rom na xiaomi.eu ( 8.8.30 ) w nadzieji , że to może rozwiąże mój problem jednak nic to nie dało . Korzystam z wifi funboxa (orange) , przy nazwie jest napis - "2.4G/5G " nie mam możliwości zmiany na jedno z nich . Czy jest ktoś w stanie pomóc mi rozwiązać ten problem?
×
×
  • Create New...