Jump to content

Gawronnek

Użytkownicy
 • Posts

  923
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Gawronnek

 1. Na Mi Home wiele urządzeń nie działa, ale przez HA po lokalnej sieci działają bez problemu, łącznie z odkurzaczem, czyli łączność przez serwery padła
 2. Jest coś takiego jak tłumacz Google, żeby się nie męczyć z rosyjskim Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 3. Klikasz w napisz Folderu piszesz Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 4. Masz nie tą co trzeba aktualizacje, naprawdę tego nie widzisz? Ciesz się że Ci nie ruszyła. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 5. Wydaje mi się, że tylko zrobienie mapy od nowa pomoże. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 6. Wybaczcie głupie pytanie, ale nie śledzę tego na bieżąco i gubię się co do modeli, jeśli mam teraz 11.0.11.0 PCXEUXM to nie mogę instalować 12.0.1.0.QCXMIXM?
 7. Na oficjalnej stronie nie ma jeszcze, to pewny rom?
 8. [mention=24283]rezmus[/mention] czy masz może jakieś przecieki o aktualizacji firmware do stytj02 global firmware 3.5.8_0021, odkurzacz działa bez problemu, ale wkurza mnie że przy braku zasilania rozładowuje się do zera, miałem pierwsza wersję prawie 3 lata i jak rozładował się do około 70% i szedł spać, zasilanie wróciło to się budził i doładował. Boje się że jak nie ma nas w domu i padnie zasilanie to się rozładuje i już nie wstanie.
 9. Tak właśnie mam, box podłączony przez wyjście analogowe do soundbara, jak wyłączę tv to gra kilka minut i pauzuje TuneIn, jak tv włączony ma ekran nic takiego się nie dzieje. CEC wyłączony, usypianie wyłączone, wygaszacz ekranu na 2 godziny.
 10. Co ustawić lub jakiej apki użyć, żeby TuneIn grało po wyłączeniu TV?
 11. Stwórz sieć wifi na telefonie, prosty login, proste hasło i spróbuj podłączyć do tej sieci.
 12. Nie wiem jakie masz hasło do wifi, ale czytałem że znaki specjalne mogę komplikować parowanie, podobnie w nazwie sieci.
 13. Z globalnym V8 nie ma problemu, najnowsze oprogramowanie 0021.
 14. Ludzie mają odkurzacze z Xiaomi po 3 lata i nie odłączają od bazy, sam nie dawno sprzedałem V1 po 2,5 roku, gdzie po odkurzaniu i naładowaniu odłączało się zasilanie bazy, zero problemów z baterią, więc nie wiem, ale podejrzewam że odkurzacz w bazie to trochę inna zasada niż telefon w ładowarce. Xiaomi robi i telefony i odkurzacze, nie spotkałem w instrukcji telefonu zalecenia żeby nie odłączać go od ładowarki, za to w instrukcji odkurzacza o tym piszą, w aplikacji też się taki komunikat pojawia. Nie zamierzam jednak się spierać, każdy robi jak uważa.
 15. Co Ci daje odsuwanie robota od stacji? Producent z resztą zaleca podłączenie cały czas do bazy i zasilania. Po odsunięciu przecież się rozładowuje, a jak już tak bardzo chcesz to gniazdko Smart załatwia sprawę, po sprzątaniu wyłączasz zasilanie a przed włączasz, chodzić usuwać robota to jakiś nonsens.
 16. @rezmus mam pytanie, nie wiesz czy przewidują jakieś zabezpieczenie w V8 przed całkowitym rozładowanie przy braku zasilania, pierwsza wersja rozładowywała się do 70% i szła w głębokie uśpienie, z którego wybudzała się przy powrocie zasilania i doładowywała. Wczoraj wyłączyłem przez przypadek zasilanie w gniazdku i V8 rozładował się do zera, aż się wystraszyłem czy wstanie.
 17. Jak się uda to może dodać to do moda, żeby nie trzeba było kombinować samemu?
 18. Ok, na Facebooku ktoś pisał że można dokonać jakiejś zmiany w programie, żeby w V8 można odczytywać zużycie części, naprawdę jest taka możliwość?
 19. [mention=24283]rezmus[/mention] masz jakieś info co zmienia firmware 021 w V8, bo nie było żadnej informacji, a raczej nic nie widać?
 20. Tak, działa jak działał, nie widzę jakiś zmian, chyba że się musi wtyczka aktualizować
 21. Mam wersję global V8 czy to prawda że na modowanej aplikacji jest zablokowana aktualizacja firmware odkurzacza?
×
×
 • Create New...