Jump to content

krzychu2078

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

465 profile views

krzychu2078's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Męczę się na tym samym problemem - może ktoś znalazł rozwiązanie ? Mam problem z Redmi Note 3 Pro - wymieniłem baterię i wskaźnik naładowania baterii to -2%(minus dwa) Bateria długo trzyma - nic nie świadczy o złej baterii(zainstalowane MIUI 10.2 by xiaomi.eu 8.11.22) Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ?
 2. Rozwiazałeś jakoś ten problem ? Po podłączeniu nowej baterii mam to samo...
 3. Poszukuje gdzie kupić port (płytka) ładowania do Redmi Note 3 pro wersja KENZO Mam kupiony z allegro ale wymiana nie pomogła (na aukcji było napisane, że jest do modelu Redmi Note Pro (bez określenia wersji Kate lub Kenzo) Z tego co zdążyłem się zorientować jest istotna różnica między płytką do Redmi Note 3 pro wersja Kenzo i Redmi Note 3 pro Kate, choć ilość pinów jest taki sam do podłączenia wobu wersjach. Chyba, że się myle ? Ktoś wie ?
 4. Po 1,5 roku użytkowania telefon przestał mi się ładować. Telefon normalnie działa, do czasu jak naładowana jest bateria. Co ciekawe - bateria ta do czasu jak mi się ładowała działała tak długo jak po zakupie po nowości. Po zakupie zainstalowałem MIUI Polska i robiłem reguralne aktualizację. W pewnym momencie zauważyłem, że podłączenie ładowarki nic nie daje - nie włącza mi się symbol ładowania i faktycznie bateria mi się nie ładuje. Pomyślałem, że pewnie padła mi bateria lub port USB do ładowania. Kupiłem baterie - wymieniłem - ładowanie nie wróciło. Po wymianie bateri na nową wymieniłem jeszcze port USB (całą płytkę) i nic... Nadal niechce mi się bateria ładować. Co może być jeszcze przyczyną takiego stanu ? Trochę szkoda mi telefon skazywać na wyrzucenie - szczególnie, że poza ładowaniem telefon działa idealnie... Czy ktoś ma jakiś pomysł ?
 5. Mam podobnie -wymieniłem baterię, wymieniłem złącze USB i nie łąduje. Co może się dziać ?
 6. Ale @Orjon zachował się jak wzorowy działacz forum - pomógł podczas jak nie wiedziałem co się dzieje. Za co mu serdecznie dziękuje. Niektórzy potrafią tylko pisać wiadomość z ofertą płatnej pomocy ...
 7. fastboot przez włączenie dwóch przycisków nie odpala mi się ...
 8. tak i miu unlock zrobiłem reebot Wyskoczyło mi Unlocked successfully
 9. Odblokowali mi. Mi Unlock zrestartowałem telefon i co teraz ? Telefon wyszedł z trybu fastboot, ale nic mi się nie uruchamia. Przycisk zasialania powoduje miganie na górze telefonu diody pomorańczowej - co dalej ? Przyciskikamie zasilanie i vol - nic nie daje...
 10. Składałem jakieś dwa lata - wtedy mi odblokowali. Ale musieli mi teraz znów zablokować...
 11. Wniosek złożyłem koło godz 14 jak na razie na stronie http://www.miui.com/unlock/apply.php mam komunikat: Submitted. Please wait for the review After your application is approved, we will send an SMS notification to your cell phone. If you have not got any info after 10 days, please post a thread in Complaints/Advice section of MIUI Global Forum.
 12. Zgodę miałem jakieś dwa lata temu - teraz wysłełem ponownie wniosek o odblokowanie i wniosek jest procedowany...
 13. Oblokowywałem wtedy zgodnie z instrukcją ze strony https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Pewnie system zainstalowany na którym odblokowywałem był jakiś syfny... Czy istnieje możliwość przyśpieszenia, czy trzeba czekać od 3 do 21 dni ? Czy zawsze przychodzą smsy o odblokowaniu ?
 14. Czy chiczycy blokują ponownie telefon na miuipolska?
×
×
 • Create New...