Bartos

Użytkownicy
 • Content Count

  639
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Bartos

 1. Mi np certyfikacja nie jest potrzebna. Używam IKO i nie mam problemów z płatnościami. Nie wiem jak z innymi aplikacjami.
 2. Przed pierwszym uruchomieniem romu musisz wejść w recovery i zainstalować magisk, wtedy recovery nie zostanie zastąpiony. To jeśli instalujesz z recovery. Ogólnie to polecam przez miflash instalować wz opcja clean all. Masz pewność że wszystko zadziała. Magisk działa bez problemu, jedynie na EEA, występuje cts profile false. Na wersji global MI cts przechodzi weryfikację. W obu przypadkach jak masz odblokowany bootloader, w sklepie Play urządzenie zostanie wykryte jako niecertyfikowane.
 3. Ja nie mam problemów z jasnością. Może dlatego że używam w Magisk [Magisk]MIUI_Auto_Brightness_Fix_NTH_V2.0.zip
 4. Może wgraj na czysto przez fastboot. Ja nie mam takich problemów. Wersja global działa ok.
 5. Na pewno coś poprawia w kolejnym Update. Wersja chińska ma już kolejny Update więc Global też powinien dostać. Zresztą tak samo było z MIUI10 i 11, każdy narzekał na baterie i chciał wracać do wersji poprzedniej. Co do Miuipolska, ja jestem ostrożny, ROM fajny, bateria dobrze trzyma, ale w moim telefonie powiadomienia działały jak chciały, a przeważnie w ogóle, dlatego jestem na razie na Global.
 6. Od miui 11 jest ukryta, nie wiem czemu, może ma tylko w tle coś tam liczyć ? możesz ją próbować zaktualizować i może pokaże się jako normalna apka.
 7. Aplikacje, właściwości danej apki, odinstaluj aktualizację
 8. Aplikacja Zdrowie jest jakoś ukryta. Belka jest normalna. Zauważyłem że na wersji EEA bateria szybciej spada niz na wersji MI
 9. To są chyba tzw. pływające okna. W ostatnich aplikacjach możesz sobie wybrać apki które będą odpalane w tle.
 10. Może komuś się przyda: Global EEA po instalacji magisk nie przechodzi testu CTS, CTS profile:false, natomiast Global MI przechodzi bez problemu. Fixy na CTS nie zadziałają. Xposed i patchy SQL nie instalowałem
 11. Aktualizacja już jest od dawna. pobierz z oficjalnego serwera xiaomi i zainstaluj ręcznie
 12. Wczoraj zainstalowałem global Stable (nie EEA) z fastboot. Przez noc od 23ciej do 6tej rano bateria spadła o 1% Ale teraz widzę że nadrabia ten słaby spadek. Od 6tej spadła o 5%
 13. A najlepiej to przez Miflash instalować.
 14. U mnie działa bez zarzutów
 15. U mnie nic z tych rzeczy. Ładnie rozjaśniania i ściemnia się w zależności od światła.
 16. U mnie działa bez problemu. Ale gdy manualnie przesunisz suwak jasności w trybie auto to wtedy przestaje reagować opcja auto. Musisz wyłączyć ikonkę auto i włączyć ją ponownie. Ten błąd występuje już od jakiegoś czasu od miui 11.
 17. Spróbujcie zainstalować przez miflash najnowsza EEA, Chyba w niej pare błędów poprawili, np. supertapety można pobrać i/lub zaktualizować z poziomu zakładki tapet. Wg mnie lepiej trzyma bateria, tzn podczas użytkowania nie leci tak w oczach.
 18. Masz do wyboru trzy opcje, - save user data - zachować dane - clean all - z czyszczeniem telefonu z danych - clean all and lock - zablokowanie bootloadera i czyszczenie danych jeśli masz odblokowany BL. Ja ogólnie zawsze jak instaluje przez miflash to czyszczę dane. Instaluje na czysto.
 19. Jakby ktoś szukał, to jest wersja fastboot pod MiFlash Global EEA dla mi9 https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QFAEUXM/cepheus_eea_global_images_V12.0.1.0.QFAEUXM_20200613.0000.00_10.0_eea_ca2b57a279.tgz
 20. Niektore nowe wersje wbudowane są w system a reszta pojawia się w google Play.
 21. To jest jeszcze Stable Beta, wiec spokojnie, zapewne coś poprawią.
 22. Ustawienia wyświetlacz centrum akcji
 23. Nie mam z tym problemu, ściągaj z prawej lub lewej strony. Ja np. mam problem z powiadomieniami Gmail, dostaje losowo, przeważnie nie mam powiadomień o nowej poczcie. Pierwszy global na którym nie działają powiadomienia.
 24. Dużych kafelków nie skonfigurujesz