Jump to content

Kkbb

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Kkbb's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Zgadza się. Jakość dźwięku jak na trochę ponad 100 zł jest bardzo dobra. Nie są to przewodowe senheisery za 400 zł i czuć pewne braki. Mówimy jednak o całkowicie bezprzewodowych. Dla większości użytkowników będą zadowalające. Audiofil poszuka innych rozwiązań.
  2. Okej, miałem chińska instrukcje, więc nie zrozumialem sposoby parowania. Najpierw i tylko parowanie prawej. Już wszystko działa okej.
  3. Tak, oczywiście. Obie połączone. Wyświetla się to w ten sposób jak na załączonym obrazku. Obie słuchawki są połączone, a tyko przy jednej jest "active". Co ciekawe na laptopie mam podobnie. Wykrywa mi jedna słuchawkę, drugą, obie są połączone, ale dźwięk mogę przenosić tylko do jednej. Co w sumie ma trochę sensu. Jednakże zamawiając słuchawki byłem pewien, że dźwięk działa na obu jednocześnie, bo jaki jest sens posiadania dwóch słuchawek, skoro tylko na jednej można słuchać np. Muzyki? W tej chwili wykrywa jakby dwa osobne urządzenia. Airpots left oraz Airpots right.
  4. Cześć Dziś przyszły do mnie słuchawki redmi Airdots. Po sparowaniu z pocophone f1 mam problem z dźwiękiem. Słuchawki działają w ten sposób, że tylko w jednej słuchawce jest dźwięk z multimediów, a np w drugiej z połączenia. Dla przykładu: odpalam YouTube i dźwięk mam tylko w lewej słuchawce. Ktoś wie, w czym może tkwić w problem?
×
×
  • Create New...