Jump to content

Trello

Użytkownicy
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Trello

 1. https://source.android.com/devices/bootloader/partitions-images
 2. Jest już wersja MIUI 11 na Android 10 pod Mi 9 Lite / Mi CC9
 3. Znalazłem działające ikonki do Mi 9 Lite - podobno z każdą aplikacją działa, trzeba sprawdzić to jeszcze. Jest to do moduł do Magiska i właśnie za jego pomocą go wgrywamy. Link do pobrania: https://www94.zippyshare.com/v/vgTldJ2J/file.html MIUI: 11.3.4 (stable xiaomi.eu) Magisk: 20.0 Magisk Manager: 7.3.4
 4. Ja testuję instalowanie aplikacji już działa, innych rzeczy nie zauważyłem żeby coś było popsute. @twrp najnowsze oficjalne - działa zarówno na Androidzie 9 i 10.
 5. Pojawia się już powiadomienie o dostępnej aktualizacji. Nie wiem czy jest sens zmian skoro u mnie działa wszystko (po moich drobnych poprawkach). Changelog nie za wiele mówi. Ktoś wie czy naprawione zostało instalowanie aplikacji z poza Sklepu Play?
 6. A MiFlashem nie możesz wgrać najnowszego dostępnego ROMu ?
 7. Na Xiaomi.eu takiego problemu nie zauważyłem.
 8. Zarzuć screenem jak to wygląda
 9. Trello

  GCAM

  W pełni działałący GCam dla RN5 (whyred) na MIUI 11 stable. link do aplikacji: https://mega.nz/#!bSoTzAgA!HTEAitMDIUk-0Lf7fSVy9UcKf43mzTct-lf0gMsvG_0 Trzeba edytować build.prop i ustawić hal3 z 0 na 1. Restart telefonu i odalamy apkę.
 10. Obstawiałbym problemy z ekranem i to niestety nie programowe.
 11. Myślę, że Wipe - Advanced Wipe - Dalvik / ART Cache, Cache, System powinno wystarczyć. Edit: no i zmiana TWRP bo pod Pie jest inne niż pod Q
 12. Udało mi się rozwiązać problem poprzez instalację TotalCommandera ze sklepu Play. Nim udało mi się zainstalować pobrane aplikacje.
 13. Mi 9 Lite Aurora Blue 6GB RAM 64GB ROM Delivery address: CB Również z Banggood
 14. @FromWPa jest już takie ogólnodostępne?
 15. Tak jak w tytule. Nie mogę zainstalować pobranych aplikacji. Wersja Miui: ostatnie stable - 11.3.3
 16. Sprawdź wyswietlanie powiadomień dialera
 17. Hej: @kostek525 mam zainstalowaną najnowszą dostępną wersję Xiaomi.eu stable i problemów z drenażem baterii w nocy nie zauważyłem. @Pinol35 co do temperatur to też jakoś nie zauważyłem podniesionych wartości. Podpiąłem telefon do ładowania i przy QC 3.0 mam 41*C, co jest dobrym wynikiem i taka temperatura się praktycznie cały czas utrzymuje.
 18. Up: Magisk 20.1 a wersja Magisk Menegera 7.3.4 Teraz działa, dzięki!
 19. @Ciapek właśnie od wczoraj mam zgodę na odblokowanie BL. Zainstalowałem już xiaomi.eu i Magiska ale nie ma dostępu do roota, nie pojawia się okienko o przyznanie zgody o dostęp.
×
×
 • Create New...