Jump to content

ArieloPL

Użytkownicy
 • Posts

  71
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ArieloPL

 1. Wizualnie mi9 mniej mi podoba się, jakieś takie mam wrażenie, że Samsung jest bardziej dopracowany niż xiaomi
 2. Cena jakby nie gra roli, do 2tys mogę przeznaczyć , a s10 znalazłem za 1800zl o używkach mówię oczywiscie
 3. Ok, ok to plus tego, zacząłem zastanawiać się i czy nie kupić jednak s10 ..
 4. Tylko, że np w Samsungu wybierając inny motyw to tracę tryb ciemny...
 5. Miałem.na myśli Xiaomi.eu, ale to najmniejszy problem dodatkowe mam pytanie, czy da.sie ustawić tak telefon, aby z Darka mode zrobił się Black mode? Bo trochę mnie irytuje w Samsungu siwy zamiast czarnego - dialer, smsy, menu
 6. A powiedzcie mi, jak kupię wersję global i będę chciał wgrać eu, to będzie działo mi NFC?
 7. Czyli na mi9 mogę dalej nagrywać rozmowy :-)? szczerze.mowiac, zależy mi na odblokowywania twarzą, NFC, ładowaniu bezprzewodowym i wyświetlaczu oled troche zastanawiałem się nad mi note 10, ale dużo opinie jest , że nie jest super dopracowany.
 8. Warto kupować mi9, jak niedługo europejską premiera mi10? Obecnie mam Samsunga a80, ale prędzej miałem mi8, zmieniłem z powodu notcha, ale w a80 brakuje mi odblokowywania twarzą.
 9. ja zainstalowałem chrome i kupilem air mouse i wszystko działa bez problemu dodatkowo nie wylogowuje mnie, wiec jeden problem z głowy
 10. u mnie chodzi ok. ja musze pokombinować z epg, bo nie mam linka od swojego dostawcy do epg. epg dziala tylko w smart iptv i niektore kanały w ss iptv.
 11. jak Ci działa ta myszka w chrome? jestowałeś może? bo walcze z zalukaj i zastanawiam się nad kupnem jakiejś myszki.
 12. Mi wgl live channels nie działa. Jak chce dodać jakiś aplikacje ze sklepu, to pokazuje mi, że jestem offline, wchodzę normalnie do sklepu i działa mi. Mam dostęp tylko do Google film, a z tego wgl nie korzystam. ktoś ma jakiś pomysł?
 13. Po wpisaniu tekstu z obrazka (captcha) pokazuje bląd logowania i lipton.
 14. probowales przez android pilot na telefonie? i jak nie da się? pokaż zdjęcie.
 15. Ja bardzo polecam SS IPTV jak ktoś nie korzystał polecam!
 16. mam tą samą sytuację, na telefonie nie działa, ale jak na komputerze w chrome robie prześlij kartę to działa normalnie
 17. Super rozszerzenie! Czego brakuje to, aby narzędzie wykrywało co obserwujemy i na tej podstawie było można dodawać kanały na YT
 18. Znalazłem jeszcze dwa sposoby Pierwszy to Aplikacja zalukaj.com , ale tak samo jak w chrome trzeba mieć myszkę, a moja myszka (apple magick mouse) średnio współpracuje z mi box Drugi to udostępnianie z telefonu dokładnie z chroma za pomocą chromecastu obrazu z zaluka.com, ale mam coś pochrzanione chyba z routerem, bo nie wysyła mi obrazu - robi się czarny ekran i tyle... to samo dzieję się jak próbuję przeslać zdjęcie z telefonu na mi box tv. Ma ktoś pomysł o co chodzi z tym przesyłaniem obrazu?
 19. Witam, chciałbym odpalić jakoś na mi box s tv zalukaj.com jak najprościej to uczynić? pozdrawiam Ariel
 20. kilka ni temu dostałem aktualizację 10.3.3.0.PEAMIXM Stabilna
 21. ściągnąłem tą mniejszą paczkę i wyskakuje mi komunikat: i tylko jest button: OK ta druga paczka, większa coś zmieni?
 22. @Orjon super pojawiło się wybór paczki, oraz uruchomienie w trybie Recovery... Raz jeszcze dzięki. @pkonrad właśnie nie miałem tych opcji, ale po zastosowaniu się do tego co napisał @Orjon pojawiły się te opcje.
 23. jak to zainstalować z nie odblokowanego urządzenia?
×
×
 • Create New...