ArieloPL

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About ArieloPL

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kilka ni temu dostałem aktualizację 10.3.3.0.PEAMIXM Stabilna
 2. ściągnąłem tą mniejszą paczkę i wyskakuje mi komunikat: i tylko jest button: OK ta druga paczka, większa coś zmieni?
 3. @Orjon super pojawiło się wybór paczki, oraz uruchomienie w trybie Recovery... Raz jeszcze dzięki. @pkonrad właśnie nie miałem tych opcji, ale po zastosowaniu się do tego co napisał @Orjon pojawiły się te opcje.
 4. jak to zainstalować z nie odblokowanego urządzenia?
 5. wyszło nowe MiFit 4.0.0. brak alternatywnych tarcz, wiec trzeba znowu kombinować a co do etykie zachowań, to jak jakąś się wybierze, np własną, to jest to zliczane jako trening i pojawia się na karcie treningu?
 6. szkoda, że mi 8 pro jest drogie, bo ten odcisk palca w mi 8 z tyłu juz taki znudzony
 7. bardziej myślałem o czymś takim: https://sklep.3mk.pl/pl/p/Apple-iPhone-XS-Max-Nietlukace-szklo-hybrydowe-ochrona-tylu-i-bokow-3mk-FlexibleGlass-3D/40002 lub takim: https://sklep.3mk.pl/pl/p/Apple-iPhone-XS-Max-Folia-na-tyl-i-boki-3mk-InvisibleCase/40010 takie ochrony jednak zaamortyzują lekko niechciany upadek.
 8. to ja mam wgl dziwnie, bo czasami mam np od messengera ikonę na AOD, a czasami nie... a dioda to już wgl nie świeci się mi.... Może ktoś mi poleci jakąś cieńką ochronną folie/szkło na tył Mi8? kiedyś coś miałem na iphonie, ale tej fajnej od 3mk nie ma... znacie coś innego??
 9. u mnie to wyglada dosyc przyzwoicie w aplikacjach...moze jeden pixel wiecej jest, ale to trzeba przyjzec sie nie ma jak w poprzednich, że było takie drastyczne... ewentualnie, podajcie jakąś appkę gdzie to rzuca sie w oczy.
 10. Włąsnie jest w tym problem... bo tak to bym mogł sprawdzic powiadomienia bez odblokowywania, a tak to AOD spoko, ale by chociaż było wiadomo, czy sms, poczta czy jakis fb przyszedł...
 11. ale nie chcę, aby 24h swiecił sie mi ekran - bez sensu.
 12. Witam, mam pytanie: Mam dodaną swoją twarz do odblokowywania telefonu - podoba sie mi ta funkcja. Jednakże jak chce zobaczyć, która godzina to mi odrazu odblokowuje - więc może da się ustawić tak, że musze palcem przejechac po ekranie by odblokować ekran?
 13. ale chyba tez naprawili to odciecie w stosunku do tego notcha, ze nie wygląda to teraz tak tragicznie.