Jump to content

Nikita_Bennet

Użytkownicy
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Nikita_Bennet

 1. zakładam że inna karta tzn karta innego operatora niż orange np plus,tmobile (nie pracująca na orange jak np play z RK w orange)???
 2. amazone niemiecki? W sumie cena fajna, sam się zastanawiam tylko jak to wyjdzie jak będzie problem z zielonym ekranem. Ma to to wtedy gwarancje w PL?
 3. na temat tego czytnika - w moim przypadku samo zło - dodanie nawet 4 palców i zawsze problem z rozpoznaniem, stary RN3Kate radzi sobie dużo lepiej. Po prostu czytnik palców w ekranie nie jest chyba dla mnie (nie siedzę w biurze i nie pracuję tylko jak biznesmen).
 4. Tak wiem, podbijam swój temat ale to po próbie wczytania się w https://forum.xda-developers.com/f/xiaomi-mi-note-10-lite-roms-kernels-recoveries.11161/ Trochę tych recovery jest. Co teraz warto wgrać? Myślę że to będzie moje ostatnie twrp w tym telefonie i zmiana softu bo raczej xiaomi nic nowego nie wymyśli z grubszych zmian i chciałbym całość telefonu zresetować nowe twrp, nowe muil i konfiguracja.
 5. A ja się zastanawiam jaki jest najstabilniejszy soft do dzwonienia, notatnika, signal/facebook lite, apki bankowe i zdjęcia bo tak naprawdę to nic innego nie potrzebuję.
 6. wrzuciłem nowe twrp, długo mieliło, trochę czerwonych komunikatów ale zostawiłem niech się wgrywa, potem patrzę a telefonik normalnie zalogowany do sieci, opalone 12.1.3, kontakty są. Tylko muli trochę odkąd jest 12stka
 7. w sumie był twrp by alex i na nim wszystkie wersje do 12.1.1.0 włącznie a potem zacząłem używać telefonu do dzwonienia i teraz pojawiła się opcja wrzucenia wyższej wersji no to ściągam i stoi na fastboot. Zastanawiam się czy teraz nie trzeba twrp pod nowego androida nie wrzucić.
 8. mi też to wywaliło przy próbie instalacji 12.1.3.0 - czy podpowie ktoś jak to ogarnąć? Pytanie - które TWRP teraz wrzucać? Bo nie chciałbym uwalić telefonu bawiąc się. Na https://forum.xda-developers.com jest kilka.
 9. faktycznie pojawiło się V12.1.3.0.RFNMIXM (mam obecnie V12.1.1.0 RFNMIXM). "Optymalizacje i poprawki, a także aktualizacja tłumaczeń. "
 10. długo tak stoi? daj mu z 2-5 minut po flashu. Mi przy andku 10 długo szedł za którymś razem ale w końcu poszedł, andka 11 wgrało akurat bez problemu choć mam mieszane uczucia co do sensu wgrywania (ja wgrywałem na praktycznie czystego 10tkę i teraz myślę apki zacząć wrzucać).
 11. u mnie ani signal ani mesenger nie robią problemu w zakresie w jakim z nich korzystam.
 12. wrażenie ale chodzi wolniej. W sumie to jedna rozmowa i telefon został w domu a ja pojechałem do roboty.
 13. no ja właśnie klinkąłem w telefonie 'aktualizacje' i wyskoczyła mi V12.1.1.0.RFNMIXM
 14. była chwilka wolnego, wklepane kody i ikonki volte jak w samsungu nie ma ale jest hd coś tam widoczne tylko przy nawiązanym połączeniu i jakość nieporównywalnie lepsza niż wcześniej oraz jeszcze większa niż na RN3Kate na korzyść mi note 10 lite oczywiście. Druga strona też lepiej mnie słyszy (jakiś samsung serii A z volte). No ja jeżeli idzie o czytnik palców w ekranie to jestem tym mi note 10 lite zdegustowany - długo zczytuje, słabo mu to wychodzi bo mało kiedy odczyta poprawnie, stary rn3kate robił to o wiele lepiej i szybciej i trafniej.
 15. na a ja wrzuciłem tego 12.0.3.0 i każe mi od nowa ustawić konfigurację, język, sieć itp. Ustawiam i na koniec mam: Nie jesteś zalogowany - i tam że mam się połączyć z kontem google właściciela itp i mogę kliknąć jedynie "skonfiguruj telefon" i od nowa język sieć i na koniec znowu nie jesteś zalogowany. Jak nie dodam wifi to nie pominę ekranu warunki użytkowania+polityka prywantości bo "Nie udało się połączyć z internetem". O co może chodzić? Ew. jak kompletnie zresetować telefon bez wchodzenia do jego menu?
 16. hmm - wchodzę w menu sprawdzić czy jest nowa wersja oprogramowania i mówi jest V12.0.3.0 QFNMIXM - wrzucać czy odpuścić?? Mam miui by xiaomi.eu 12.0.2.0 QFNMIXM stable.
 17. czyli nie zrzuca Ci w mi note 3 niżej niż LTE podczas rozmowy?
 18. a gdzie to znaleźć w mi note 10 lite bo objaw identyczny
 19. a mnie wczoraj naszło przygotować sobie telefonik, potestować itp żeby w końcu zacząć użytkować na codzień mi note10lite i myślę - zadzwonię na niego (włożona karta prepaid). Dzwięki słychać ale nie ma info na ekranie że ktoś dzwoni i nie ma też tego połączenia jak odebrać. Potem wyskakuje info że ktoś dzwonił. A chciałem tylko potestować jakość głosu Ktoś coś podpowie?
×
×
 • Create New...