Jump to content

Nikita_Bennet

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Nikita_Bennet

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska płn-wsch
 • Zainteresowania
  różne

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi (Kate)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja się zastanawiam jaki jest najstabilniejszy soft do dzwonienia, notatnika, signal/facebook lite, apki bankowe i zdjęcia bo tak naprawdę to nic innego nie potrzebuję.
 2. wrzuciłem nowe twrp, długo mieliło, trochę czerwonych komunikatów ale zostawiłem niech się wgrywa, potem patrzę a telefonik normalnie zalogowany do sieci, opalone 12.1.3, kontakty są. Tylko muli trochę odkąd jest 12stka
 3. w sumie był twrp by alex i na nim wszystkie wersje do 12.1.1.0 włącznie a potem zacząłem używać telefonu do dzwonienia i teraz pojawiła się opcja wrzucenia wyższej wersji no to ściągam i stoi na fastboot. Zastanawiam się czy teraz nie trzeba twrp pod nowego androida nie wrzucić.
 4. mi też to wywaliło przy próbie instalacji 12.1.3.0 - czy podpowie ktoś jak to ogarnąć? Pytanie - które TWRP teraz wrzucać? Bo nie chciałbym uwalić telefonu bawiąc się. Na https://forum.xda-developers.com jest kilka.
 5. faktycznie pojawiło się V12.1.3.0.RFNMIXM (mam obecnie V12.1.1.0 RFNMIXM). "Optymalizacje i poprawki, a także aktualizacja tłumaczeń. "
 6. długo tak stoi? daj mu z 2-5 minut po flashu. Mi przy andku 10 długo szedł za którymś razem ale w końcu poszedł, andka 11 wgrało akurat bez problemu choć mam mieszane uczucia co do sensu wgrywania (ja wgrywałem na praktycznie czystego 10tkę i teraz myślę apki zacząć wrzucać).
 7. u mnie ani signal ani mesenger nie robią problemu w zakresie w jakim z nich korzystam.
 8. wrażenie ale chodzi wolniej. W sumie to jedna rozmowa i telefon został w domu a ja pojechałem do roboty.
 9. no ja właśnie klinkąłem w telefonie 'aktualizacje' i wyskoczyła mi V12.1.1.0.RFNMIXM
 10. była chwilka wolnego, wklepane kody i ikonki volte jak w samsungu nie ma ale jest hd coś tam widoczne tylko przy nawiązanym połączeniu i jakość nieporównywalnie lepsza niż wcześniej oraz jeszcze większa niż na RN3Kate na korzyść mi note 10 lite oczywiście. Druga strona też lepiej mnie słyszy (jakiś samsung serii A z volte). No ja jeżeli idzie o czytnik palców w ekranie to jestem tym mi note 10 lite zdegustowany - długo zczytuje, słabo mu to wychodzi bo mało kiedy odczyta poprawnie, stary rn3kate robił to o wiele lepiej i szybciej i trafniej.
×
×
 • Create New...