Jump to content

Smoczek

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Smoczek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Smoczek

  Xiaomi Redmi 4

  Zastanawiam się nad zakupem tego telefonu tylko mam możliwość zakupu telefonu bez polskiego menu. Rozumiem, że po wgraniu MIUI polska polskie menu będzie? Czy z telefonem są jakieś problemy w sieci PLUS?
 2. Mam podobny problem z Redmi 4A. Telefon ma zasięg jednak po zablokowaniu po jakimś czasie traci zasięg a po odblokowaniu widać że jest "brak usługi" ale po 2 sekundach łapie go z powrotem. Przetestowane na sieciach plus i virgin na slotach 1 i 2. Ktoś rozwiązał problem? Ustawienie nowego APN nie pomogło.
 3. A ktoś miał i wie jak z tą wodoodpornością bo widzę różne komentarze na temat tej obudowy
 4. Czy jest jakiś pokrowiec wodoodporny dzięki któremu można zrobić zdjęcie pod wodą do Mi4?
 5. Ok to ściągam v7 i mam nadzieję, że problem zniknie. A mógłbyś podesłać jakiś ciekawy link gdzie będzie opisane co i jak poruszać się po całym oprogramowaniu bo przesiadkę zrobiłem ze starego androida i całkowita nowość jak dla mnie
 6. Właśnie ściągam MIUI v7 ta wersja jest stabilna czy lepiej v6?
 7. Dzisiaj przyszedł mi nowy Mi4 tylko mam z nim problem po wejściu w aparat wszystko jest dobrze ale kiedy chce wejść w jego ustawienia czyli naciskam na zębatkę aplikacja się zamyka i wyskakuje komunikat "Niestety, aplikacja Aparat została zatrzymana". Jak rozwiązać ten problem?
×
×
 • Create New...