Jump to content

Kubeck

Użytkownicy
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Kubeck

 1. Mam i ja. Bateria Nohon 3900/4000 mAh zainstalowana po 1h walki, niestety dołączona wklejka ramki jest daleka od idealnej - jeżeli chcecie mieć szczelny telefon to trzeba by jednak użyć kleju B7000 lub T7000. Razem z baterią wleciał soft Pixel Experience bo MIUI to z wersji na wersję to co raz większa kompromitacja. SOT... bliski 10h (screenshot wleci za kilka dni, żeby się upewnić czy jest powtarzalność). Szybkie ładowanie działa do ~70% pojemności, reszta energii dopakowywana jest wolniej. Ważna uwaga dla użytkowników baterii: 100% na wskaźniku naładowania nie oznacza pełnego naładowania, a jedynie tyle że bateria została naładowana do poziomu tej oryginalnej. Pełne naładowanie osiągniemy czekając dodatkowe 1.5h, widać to dobrze w np. AccuBattery. Aby zmienić tę informację w systemie trzeba zmienić wartość pliku /sys/class/power_supply/bms/charge_full Na Pixel Experience Android 12 wszystko OK.
 2. Mam ten sam problem. Na początku byłem pozytywnie zaskoczony czasem działania na baterii, ale od jakiegoś tygodnia "telefon w gotowości" to 15% użycia baterii, a "sygnał sieci" ponad 30%. Telefon ładowany wieczorem, a do rana 40% baterii zleciało.
 3. Dobra, z tym połączeniem internetowym to już wiem. Z jakiegoś powodu nie przedłużyło mi pakietu u operatora.
 4. Ktoś używa CM13? Testowałem snapshota oraz dzisiejsze nightly i jak na razie same problemy. Bateria schodzi bardzo szybko, internet mobilny chodzi jakbym miał modem 56k, głośnik cichy.
 5. W moich pistonach umiera lewa słuchawka Odsyłał ktoś do XFS? Czy nie zawracać sobie głowy i od razu kupić nowe?
 6. Mam podobny problem, po ostatniej aktualizacji wibracje stały się zbyt intensywne.
 7. W którejś wersji MIUI zostało to skopane i pozostało takie aż do teraz.
 8. To już zależy od tego jak aplikacja obsłuży wyjątek. Akurat Poczta MIUI robi to tak, że wyskakuje błąd w powiadomieniach.
 9. Wszystko jest w porządku. Zapewne wyskakuje mu Javowy wyjątek o timeoucie. Dzieje się tak na przykład w mojej szkole, gdzie blokują porty od emaili.
 10. Mi też ostatnio w jakiś sposób wypadł, na szczęście zauważyłem w porę.
 11. Mam v3 z XFS. Poduszka co najwyżej śmierdzi.
 12. Wydaje mi się, że tak samo. "Crack" działa w ten sposób, że wstrzykuje użytkownika offline do RGSC.
 13. http://i.imgur.com/CsOGpfs.jpg A tak jest u mnie. Procek skręciłęm do 4.3 bo zaliczyłem freeza. Po najnowszym patchu nie zacina mi się w mieście, ale i tak użycie CPU jest niepokojąco duże. @edit udało się zaciąć, podczas takiej zacinki użycie cpu spada do ~70%, czyli coś innego bottleneckuje
 14. I katować się na padzie
 15. Różnie... U mnie odchylenie to jakieś 10%.
 16. Właśnie na reddicie wyczytałem, że komuś pomogło podkręcenie pamięci z 1333 na 1600, ja właśnie mam 1333.
 17. i5 2500k 4.5 GHz + 660 + wd black tutaj, na pierwszym patchu mocno przycinało, trzeci patch dał dużą poprawę, ale w mieście i po dłuższym graniu również mam ogromne spadki FPS, więc to wina gry.
 18. 1 GB pamięci to mało dla MIUI, trzy taby w przeglądarce i już przełączanie ich wiąże się z mozolnym przeładowaniem strony. Brałbym 2 GB mimo braku obsługi 900 MHz.
 19. Mi Band dotarł do mnie przedwczoraj, niestety mam z nim jeden problem. Na samym początku musiałem co chwilę restartować BT aby odblokowywanie działało, potem zrobiłem unpair i pair od nowa, to pomogło, ale nie na długo. Teraz co jakiś czas (przynajmniej nie co chwilę, jak wcześniej) mój hongmi przestaje go wykrywać (w opcjach blokady status jest pusty), muszę wtedy usunąć urządzenie i w aplikacji Mi Fit od nowa przejść przez proces "Screen Unlock". Jak to naprawić? Ma ktoś podobny problem?
 20. Powiadomienia SMS rzeczywiście wysuwają się od góry, ale widać tylko niewielką część wiadomości. Moje wrażenia odnośnie V6: - bateria trzyma trochę dłużej, - nie zacina się przy synchronizacji (podczas synca w v5 telefon był dla mnie nieużywalny przez 30s), - bardziej przyjazny odtwarzacz muzyki, niestety nie da się sortować utworów w playlistach (lub ja nie potrafię), - co jakiś czas trzeba wykonać restart, dzisiaj rano ubijało mi odtwarzacz co parę minut Żadnych większych problemów nie doświadczyłem.
 21. Ustawienia -> Porządkowanie kontaktów -> Grupowe usuwanie kontaktów
 22. Po "c" masz jeszcze dwukropek, czyli chodzi o C:\, tam wszystko wrzuć. No i spacje po przecinkach, a nie przed.
 23. U mnie jest w miarę dobrze. W domu nie łapie (w sumie żaden z moich telefonów nigdy nie łapał), ale na zewnątrz czy w samochodzie wystarczy kilka sekund, aby złapać fixa. Czasami po drodze zerwało sygnał (2 razy na 100km), ale wtedy sygnału komórkowego też nie było.
 24. Wgrałem keylayout, teraz po odpowiednim zbindowaniu przycisków w BT/USB Joystick Center mogę chodzić i rozglądać się oraz przemieszczać się między ikonkami w launcherze, niestety nic więcej. Wrzuciłem posta na miui.com, zobaczymy co poradzą.
 25. Odpal gparted (lub jakiś odpowiednik jeśli masz Windowsa, np. MiniTool Partition Wizard). Dzielisz kartę SD na dwie partycje. Pierwsza musi być FAT (aby Windows mógł ją odczytać, będziesz na niej miał swoje dane), a drugą zrób EXT2 (aplikacje). Włączasz Link2SD, wybierasz EXT2, twój telefon zostaje zrestartowany. I to tyle. EDIT: Aha, no i zrób sobie backup tego co masz na karcie, tak na wszelki wypadek.
×
×
 • Create New...