Jump to content

Kubeck

Użytkownicy
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kubeck last won the day on July 28 2014

Kubeck had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi

Recent Profile Visitors

864 profile views

Kubeck's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Mam i ja. Bateria Nohon 3900/4000 mAh zainstalowana po 1h walki, niestety dołączona wklejka ramki jest daleka od idealnej - jeżeli chcecie mieć szczelny telefon to trzeba by jednak użyć kleju B7000 lub T7000. Razem z baterią wleciał soft Pixel Experience bo MIUI to z wersji na wersję to co raz większa kompromitacja. SOT... bliski 10h (screenshot wleci za kilka dni, żeby się upewnić czy jest powtarzalność). Szybkie ładowanie działa do ~70% pojemności, reszta energii dopakowywana jest wolniej. Ważna uwaga dla użytkowników baterii: 100% na wskaźniku naładowania nie oznacza pełnego naładowania, a jedynie tyle że bateria została naładowana do poziomu tej oryginalnej. Pełne naładowanie osiągniemy czekając dodatkowe 1.5h, widać to dobrze w np. AccuBattery. Aby zmienić tę informację w systemie trzeba zmienić wartość pliku /sys/class/power_supply/bms/charge_full Na Pixel Experience Android 12 wszystko OK.
 2. Mam ten sam problem. Na początku byłem pozytywnie zaskoczony czasem działania na baterii, ale od jakiegoś tygodnia "telefon w gotowości" to 15% użycia baterii, a "sygnał sieci" ponad 30%. Telefon ładowany wieczorem, a do rana 40% baterii zleciało.
 3. Dobra, z tym połączeniem internetowym to już wiem. Z jakiegoś powodu nie przedłużyło mi pakietu u operatora.
 4. Ktoś używa CM13? Testowałem snapshota oraz dzisiejsze nightly i jak na razie same problemy. Bateria schodzi bardzo szybko, internet mobilny chodzi jakbym miał modem 56k, głośnik cichy.
 5. W moich pistonach umiera lewa słuchawka Odsyłał ktoś do XFS? Czy nie zawracać sobie głowy i od razu kupić nowe?
 6. Mam podobny problem, po ostatniej aktualizacji wibracje stały się zbyt intensywne.
 7. W którejś wersji MIUI zostało to skopane i pozostało takie aż do teraz.
 8. To już zależy od tego jak aplikacja obsłuży wyjątek. Akurat Poczta MIUI robi to tak, że wyskakuje błąd w powiadomieniach.
 9. Wszystko jest w porządku. Zapewne wyskakuje mu Javowy wyjątek o timeoucie. Dzieje się tak na przykład w mojej szkole, gdzie blokują porty od emaili.
 10. Mi też ostatnio w jakiś sposób wypadł, na szczęście zauważyłem w porę.
 11. Mam v3 z XFS. Poduszka co najwyżej śmierdzi.
 12. Wydaje mi się, że tak samo. "Crack" działa w ten sposób, że wstrzykuje użytkownika offline do RGSC.
 13. http://i.imgur.com/CsOGpfs.jpg A tak jest u mnie. Procek skręciłęm do 4.3 bo zaliczyłem freeza. Po najnowszym patchu nie zacina mi się w mieście, ale i tak użycie CPU jest niepokojąco duże. @edit udało się zaciąć, podczas takiej zacinki użycie cpu spada do ~70%, czyli coś innego bottleneckuje
 14. I katować się na padzie
 15. Różnie... U mnie odchylenie to jakieś 10%.
×
×
 • Create New...