Jump to content

Marian_K

Użytkownicy
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  od Mi2S do Mi8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marian_K's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Do wszystkich, którzy narzekają na brak powiadomień na ekranie blokady i ograniczoną funkcjonalność AoD: zainstalujcie sobie aplikację NoLED. Gwarantuję, że skończy się bezsensowne, nieustanne wybudzanie telefonu w celu sprawdzenia czy nic nie przyszło... Miłego dnia!
 2. Atutem Xiaomi zawsze był bardzo dobry stosunek jakości do ceny i oby tak było i tym razem. Wodotrysków nie ma się co spodziewać, bo niby czego jeszcze brakuje w dzisiejszych smartfonach? Żelazka, suszarki do włosów, czy szczoteczki do zębów?
 3. Wykonałem zmianę w kodzie opisaną w podlinkowanym temacie i problemu z mikrofonem nie ma!!!! Teraz wszystko działa elegancko!!!
 4. Niestety nie. To jedna z niewielu rzeczy, których brakuje mi w MIUI.
 5. Pojawiła się sugestia naprawy błędu tutaj: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=210086&highlight=redmi%2Bnote%2B2%2Bmic%2Bproblem Nie znam się na programowaniu, więc nie jestem w stanie ocenić czy taki wpis w kodzie jest w stanie rozwiązać problem. Czy ktoś mógłby sprawdzić/potwierdzić skuteczność tej metody?
 6. A ten sklep to niby wejście oficjalne doogee? Cytat ze sklepu: "Dzisiaj w naszej ofercie znajdują się również smartfony renomowanych producentów, takich jak Zopo, Xiaomi, Lenovo, czy też ZTE. " Czy to oznacza, że "oficjalnie" sprzedają również Xiaomi?
 7. Problem z mikrofonem w Redmi Note 2 (na każdej dotychczasowej wersji ROM-u) polega na tym, że podczas nagrywana filmów w pozycji poziomej dźwięk do nagrania pobierany jest z drugiego mikrofonu (góra telefonu). Po zakończeniu nagrania mikrofon ten nadal pozostaje aktywny (a nie mikrofon dolny) i podczas rozmów telefonicznych rozmówca słyszy nas bardzo słabo. Aby ponownie aktywować mikrofon dolny należy nagrać film trzymając telefon w pozycji pionowej (wówczas dźwięk pobierany jest z dolnego mikrofonu). Po zakończeniu nagrania mikrofon ten pozostaje aktywny i podczas rozmów rozmówcy słyszą nas poprawnie. Gdyby ktoś ogarnięty w programowaniu był w stanie ustawić aplikację do nagrań video aby pobierała dźwięk zawsze z dolnego mikrofonu to problem zostałby rozwiązany. Ewentualnie zmiana w aplikacji do rozmów telefonicznych, aby wymusić korzystanie tylko z dolnego mikrofonu. Nie wiem czy jest to wykonalne przez naszą, polską ekipę, czy trzeba czekać na dobrą wolę chińczyków.
 8. Uruchamiasz aplikację "SMS" i przesuwasz palcem w dół po wiadomościach aż pojawi się kłódka -wtedy wejdziesz do wiadomości ukrytych. Jednym przesunięciem raczej nie uda Ci się tego zrobić - trzeba przesunąć drugim palcem nie odrywając pierwszego.
 9. U mnie nie ma żadnych problemów z GPS. Kiedyś miałem problemy na Mi Note jak założyłem metalową ramkę - GPS wariował. Teraz mam silikon na Mi Note i na Redmi Note 2 Prime i nie mam problemów.
 10. Na najnowszym ROM-IE mapy Google i Street view działają elegancko.
 11. Ale ja też jestem zadowolony, co nie zmienia faktu, że telefony od niego mają strasznie skopany soft. Nikt też nie wini za to sprzedawcy. Taki jest fakt i tyle
 12. Wczoraj doszedł do mnie taki sam telefon od tego sprzedawcy. Takiego syfu w oprogramowaniu jak żyję nie widziałem Tak więc drogi kolego posłuchaj powyższych rad, zainstaluj MIUI Polska, zrób WIPE i ciesz się fajnym sprzętem Pozdro.
 13. Masz wgrany polski ROM? Ja używam Exchange bez najmniejszych problemów... Dopiero zauważyłem że masz Note Pro, więc niepotrzebnie się udzielam.
 14. Chodziło mi o to, że włączenie tryby jednej ręki działało zdecydowanie lepiej w pierwszych ROM-ach, gdzie tego komunikatu nie było (o ile dobrze pamiętam). Teraz włącznie tego trybu to loteria.
 15. Trzeba bardzo szybko przesunąć palce. Kiedyś działało to zdecydowanie lepiej (gdy nie było tego komunikatu potwierdzającego).
×
×
 • Create New...