Jump to content

Poważny

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Poważny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. czy wersia miui 10.3.1.0 jest dostępna przez OTA ? u mnie jest 10.2.9.0 i nie wyszukuje nic nowszego dodam że mam wersję global telefonu
 2. Problem rozwiązał się sam po prostu sama z siebie pojawiła się aplikacja
 3. zrobiłem aktualizację androida z najnowszymi poprawkami z lutego i wydaję mi się że zniknęła mi aplikacja mi remote. Chyba że mylę się i była ona na drugim urządzeniu jakie mam w biurze redmi 6. Proszę o podpowiedź czy na waszych telefonach z android one jest fabrycznie zainstalowana aplikacja pilota xiaomi ? W moi, mi a2 lite obecnie z aplikacji xiaomi mam tylko mi drop i menadżera plików. Pilota w fabrycznej aplikacji brak. Dodatkowo jak instaluje mi remote z google play to nie ma opcji uruchom po instalacji i nie pokazuje jej w aplikacjach. Czy macie u siebie w androidzie 9 aplikacje mi pilot ?
 4. mam pytanie o konfiguracje w 9 pie widgetu pogody wyświetlanego do góry ekranu. Mam wrażenie że nie aktualizuję się na bieżąco, do tego czasami znika mi i dopiero po włączeniu gps'a po jakiejś chwili pojawia się ponownie. Natomiast nie wiem czy pokazuję wtedy pogodę dla ustawionej mojej lokalizacji czy aktualnej z gps ? Ktoś coś ?
 5. Dla zainteresowanych, proszę faktycznie korygować przez kilka dni ustawienia jasności w automatyce, a po max 5 dniach będzie już wszystko ok
 6. faktycznie jest jak piszecie, dzisiaj po kilku dniach jest znacznie lepiej
 7. Telefon posiadam od kilku dni i od razu został zaktualizowany do androida 9 pie, który uczy się automatyki jasności. Jednak w moim przypadku wygląda to tak, że po podciągnięciu suwaka do połowy i wyłączeniu telefonu po szybkim włączeniu w tych samych warunkach oświetleniowych ustawienie jest zapamiętane. Ale odłożenie telefonu na kilka minut skutkuję zawsze ściągnięciem regulacji do minimum. Czy ma lub miał ktoś z tym problem? Czy może to być wina softu czy telefonu?
 8. jak można uruchomić opcje wipe data factory i partition ? Wchodzę power i vol+ , świeci się komunikat "no command".
×
×
 • Create New...