Jump to content

Maniuset

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Maniuset's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam. Nowy problem. Dalej nie mam aktualizacji do 9. Nie aktualizują mi się też zabezpieczenia od 5 października. Teraz jeszcze mam informacje od parunastu dni że aktualizacja jest tymczasowo niedostępna. Nie wiem czy to wina tel czy softu czy ch wie co.
 2. Dzidexx piszesz o pierdolach zamiast wytłumaczyć koledze skoro taki specjalista jesteś. Twój wpis nic nie wnosi. Jak widzisz ktoś inny zamiast słownikiem, podzielił się swoją wiedzą.
 3. Bez rota raczej nie wrócisz do poprzedniego systemu.
 4. Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć jak u Was wygląda aktualizacja do Androida 9. Podobno już lite dostał, znajomy ma od wczoraj a na moim nic. Czy to na wifi czy na mobilnym necie zero reakcji na aktualizację. Generalnie od zakupu nie miałem żadnej apki. Dziwi mnie to bo znajomy w tym czasie (ok 1 msc) miał aktualizacje zabezpieczeń już że 2 razy a ja nadal mam stan na 5 październik. Telefon kupiony na allegro wersja global (B20). Pozdrawiam.
 5. Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć jak u Was wygląda aktualizacja do Androida 9. Podobno już lite dostał, znajomy ma od wczoraj a na moim nic. Czy to na wifi czy na mobilnym necie zero reakcji na aktualizację. Generalnie od zakupu nie miałem żadnej apki. Dziwi mnie to bo znajomy w tym czasie (ok 1 msc) miał aktualizacje zabezpieczeń już że 2 razy a ja nadal mam stan na 5 październik. Telefon kupiony na allegro wersja global (B20). Pozdrawiam.
 6. Straszną lipę lipę odwaliło xiaomi. Są dwie wersje a2 l. W jednej ttw działa i nie można wyłączyć, w drugiej nie działa i nie można włączyć. Jedyne co to trzeba czekać i mieć nadzieję że w jakiejś aktualizacji to naprawia. Ja rozumiem że jest to telefon z niższej półki ale kupując swój pierwszy xiaomi liczyłem jednak na więcej podstawowych funkcji . Podobna sytuacja jest z brakiem możliwości ustawienia głównej karty na ekranie. Ehhh. Liczę że góra wysłucha licznych proźb od klientów i poprawi takie rzeczy.
 7. Witam. Chciałbym wyłączyć funkcję tap to wake. Polega ona na wybudzeniu zablokowanego telefonu. Przeszkadza mi bo w kieszeni potrafi mi się wzbudzić i odpala różne rzeczy w tym połączenia alarmowe. Wiem że kolega który kupił w xcomie a2 lite ma to wyłączone ale ja za Chiny nie mogę tego znaleźć, a i on nie wie gdzie to jest. Proszę o pomoc.
 8. Tak jak w tytule. Potrzebna pomoc a nie można dyskutowac, bo nie ma takiego telefonu na forum
×
×
 • Create New...