Jump to content

paveu1978

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 Global

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

paveu1978's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mój także śmierdzi , teraz tylko pudełko śmierdzi. Użytkuje już 2 miesiące i nic się nie dzieje.
 2. Ja ma miui.eu + viper4android region Polska i głośność jest OK
 3. Z tego co wiem na Global nie da się wczytać gotowego motywu z np forum z rozszerzeniem .mtz, Dlatego przeszedłem na miui.eu i po problemie.
 4. Ja wrzuciłem wersję EU głównie z powodu tego że EU ma możliwość zmiany tematu, w globalu już odeszli od tego.
 5. Chciałbym wam podać sprawdzoną instalację na Redmi Note 5 Pro (whyred android 8.1 Oreo) najlepszego narzedzia do zmiany parametrów dźwięku na androidzie. Wymagania: - root zrobiony na podstawie Magisk jak to zrobic pokazane na filmiku (od 2 minuty filmu)
 6. Ja jestem zadowolony z wersji MIUI na androidzie 6. Szczególnie chodzi o baterię, nic jej nie drenuje, trzyma mi do 3 dni (sieć 2G). Jedynie co zauważyłem to przy otrzymywaniu powiadomień przy wygaszonym ekranie ,nie pobudza się , a pobudzał się w wersji Stable z MIUI 8 android 5.1.
 7. Wgrałem wersję rozwojową wrzesniową, z MIUIPolska z androidem 6 , w chwili obecnej najlepszy soft, bateria trzyma do 3 dni.
 8. Jak już dobierzecie słuchawki to proponuje zainstalowanie VIPER FX, najlepiej wersję pod TWRP czyli spakowany zip. Nie wyobrażam sobie słuchania muzyki bez niego - equalizer, sopran, środek , bass, dźwięk przestrzenny , po prostu full wypas.
 9. Mi na MIUI 8 stable z Miui Polska także zżerało baterię w jeden dzień, Przeszedłem na MIUI8 Global i jest OK , mija 8 godz. spadło dopiero 9%.
 10. Panowie to jest chyba wersja stable MIUI 8 na nasze fony: MIUI 8 stable z MIUI POLSKA
×
×
 • Create New...