kamizelka

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kamizelka

 1. Cześć, Dotarł do mnie xiaomi MI 5x z banggood. Okazuje się, że kom ma wgrany android one, a system rozpoznaje go jako Mi A1. Trochę żal, bo zamysł był taki, żeby jednak mieć miui - dlatego 5x. W każdym razie wygląda to tak:stan telefonuaktualizacjeNawet zostawiłbym tego android one, bo ryzyko uceglenia w tym modelu jest duże, a specem nie jestem, ale mam wątpliwości czy to nie jakiś syf. Z tego co wiem aktualizacje powinny być co miesiąc - tutaj mam łatkę sierpniową - więc zapewne OTA nie działa. Co doradzacie w takim przypadku?
 2. kamizelka

  Mi 5x z banggod - soft z A1

  Poradziłem sobie. Dzięki wszystkim za pomoc. Rozwiązanie: według tej metody z jedną różnicą - china stable - dev nie chciało wstać.
 3. kamizelka

  Mi 5x z banggod - soft z A1

  Znalazłem coś takiego- co sądzicie? http://en.miui.com/thread-1505451-1-1.html
 4. kamizelka

  Mi 5x z banggod - soft z A1

  Dzięki za podpowiedzi. Ostatecznie, mogę jeszcze spór na PP założyć i odesłać.... @Acid czy w miCenter jesteście w stanie mi pomóc? A co to w ogóle jest to co jest zainstalowane teraz? "syf android one"? Skoro układ partycji ma z A1, to może da się zainstalować poprawne Android One ?
 5. kamizelka

  Mi 5x z banggod - soft z A1

  Warning: Device A/B support is outdated. Bootloader update required. (bootloader) version:0.5 (bootloader) slot-active:b:no (bootloader) slot-active:a:no (bootloader) slot-unbootable:b:yes (bootloader) slot-unbootable:a:yes (bootloader) slot-successful:b:no (bootloader) slot-successful:a:no (bootloader) current-slot: (bootloader) slot-suffixes:_a, (bootloader) slot-count:1 (bootloader) battery-soc-ok:yes (bootloader) battery-voltage:4082000 (bootloader) variant:QRD eMMC (bootloader) secure:yes (bootloader) version-baseband: (bootloader) version-bootloader: (bootloader) display-panel: (bootloader) off-mode-charge:1 (bootloader) charger-screen-enabled:1 (bootloader) max-download-size: 0x20000000 (bootloader) partition-type:cache:ext4 (bootloader) partition-size:cache: 0x10000000 (bootloader) partition-type:userdata:ext4 (bootloader) partition-size:userdata: 0xd43779e00 (bootloader) partition-type:system:ext4 (bootloader) partition-size:system: 0xc0000000 (bootloader) serialno:dbb86a6d0604 (bootloader) kernel:lk (bootloader) product:tissot all: finished. total time: 0.307s
 6. kamizelka

  Mi 5x z banggod - soft z A1

  Wskazuje na to strona mi/verify Dodam jeszcze, że fastboot oem device-info daje: Warning: Device A/B support is outdated. Bootloader update required. ... (bootloader) Device tampered: true (bootloader) Device unlocked: true (bootloader) Device critical unlocked: true (bootloader) Charger screen enabled: true (bootloader) Display panel: OKAY [ 0.068s] finished. total time: 0.069s
 7. Wafel, udało CI się zainstalować coś konkretnego? Poszukuję dobrego romu dla mamy - musi być język polski Podpowiecie coś?
 8. kamizelka

  Czytnik linii papilarnych

  No proszę. Wow. Ten sposób u mnie też pomógł. Dzięki za wpis.
 9. kamizelka

  Czytnik linii papilarnych

  Ja mam to samo. Dzisiaj przestał działać czytnik, nie opcji odcisku w zabezpieczeniach. Rom stable 8.0.5.0 - nic nie ruszałem od dłuższego czasu. Sporo osób ma teraz problemy. Przypadek? Udało się komuś rozwiązać problem ?
 10. kamizelka

  Jak zrobić downgrade ?

  czy Android 7 na mi5 nie zdaje egzaminu, że są takie wątki ? Pytam, bo zastanawiam się nad update.
 11. Cześć, @marcus1212, przeszedłeś na Nougata ? Ja mam 8.0.5.0 I zastanawiam się na update, ale nie wiem czy nie zahaczyć o 8.1.3.0. Jak Wam się sprawdzają te najnowsze romy ?
 12. kamizelka

  Tylne klapki do MI5 (drewniane/szkło)

  Macie namiary na coś godnego uwagi? Właśnie zbiłem plecki w swoim (32GB biały). Na ali są plecki nawet po 2$, ale to chyba jakiś szajs ?
 13. kamizelka

  Wymiana panelu tylnego w MI5

  cześć, właśnie zbiłem plecki w swoim. Udało Ci się zamontować ceramikę?
 14. Cześć, Może ktoś z Was się spotkał z takim problemem. Miband 2 nie chce wyświetlać wszystkiego co ma ustawione. Gdy kliknę pokazuje tylko godzinę. Czasami udaję mi się wyświetlić coś jeszcze, ale muszę macać przycisk długo i namiętnie - nie zauważyłem żadnej zależności kiedy to działa. Jak już raz zacznie przeskakiwać do innych pozycji - wtedy działa bez problemu dopóki nie wygaśnie. Dziwne. Wszystkie inne funkcje w porządku. Próbowałem ponownego parowania, nowej apki 2.2, której jeszcze nie ma w sklepie, zaktualizował się też firmware.
 15. kamizelka

  Xiaomi Amazfit

  Cześć, Kupiłem opaskę Amazfit dla dziewczyny. Niestety nie wszystko działa tak jak powinno. Mianowicie nie działa wibracja. Powinna zawibrować podczas parowana, na alarmy i powiadomienia. Bez skutku. Próbowałem różnych kont xiaomi, różnych apek, różnych telefonów. Support Ibuygou pisze żeby odsyłać. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym? Dzięki za wskazówki
 16. kamizelka

  MI 5 a TRWP

  Zrób cancel i zrób wipe. Mi pomogło
 17. Cześć wszystkim. Sorry, że odkopuje, ale jestem świeżak i mam trochę wątpliwości. Rozumiem, że najlepszym wyborem będzie MiuiPolska/Xiaomi.eu. Na razie interesuje mnie wersja stable, może później zainteresuję się na tyle, żeby korzystać z rozwojowych. Najnowsza stable jaką znalazłem to: xiaomi.eumultiMI5V7.5.6.0.MAACNDEv7-6.0 Czy do tej wersji da się doinstalować dodatki miui polska, które są w wersjach rozwojowych? Czy one już tam są ? Czy jeżeli wyjdzie kolejna wersja stable dostane jakieś powiadomienie? (następna chyba będzie w wersji miui8 o ile dobrze się orientuje). Nie odsyłajcie mnie proszę o faq, bo wszystko przeczytałem i nie wszystko jest dla mnie jednoznaczne.