Jump to content

M1k0

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

M1k0's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam! Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę wyłączyć np. 4 rdzenie, tak żeby nawet pod maksymalnym obciążeniem chodziły maksymalnie tylko 4. Testowałem chyba z 10 aplikacji, ale niestety miui nie chce z nimi współpracować (np. po restarcie telefonu aplikacja zgłasza błąd, przestaje działać, albo w teorii działa, a w praktyce nie). Proszę nie zadawać pytań typu: "W jakim celu taki zabieg?" etc. Jestem otwarty na przeróżne propozycję, aczkolwiek nie ukrywam, że najlepszy sposób zarządzania byłby przez jakąś aplikację.
 2. Widzę, że większość pisze, że xiaomi.eu pochodzi od Global + dodatki + inne języki. To teraz pytanie, skoro jest to Global + coś to jakim cudem Global zajmuje 932MB, a xiaomi.eu tylko 684MB ???? Chyba ktoś tu się myli.... Uwzględniając ostatnią wypowiedź pojawia się kolejny system do tej mojej 5, a mianowicie China, skąd można ją wziąć, czegoś się o niej dowiedzieć? Jeśli ktoś instalował proszę o opinie na temat wersji Global, co takiego posiada, jakie dodatki, że zajmuje aż tyle pamięci, bo większość ludzi snuje spekulacje co gdzieś tam wyczytali, a ja również je przeczytałem i jest to dla kontrowersyjne, dlatego proszę o pewne i w 100% prawdziwe informacje.
 3. Witam! Jak w temacie, proszę o objaśnienie czym romy podane niżej różnią się miedzy sobą, który na bazie którego zostaje modyfikowany, jaki zbędny syf na którym leży itd. oraz skąd można je pobrać, bo o niektórych tylko słyszałem, a może jakiś system ma dwie nazwy(4,5). 1. MIUIPolska - wiem skąd pobrać, ale na bazie jakiego jest modyfikowany? 2. Wersja Global stabilna - z tego co zauważyłem zajmuje jak najwięcej, pewnie przez ilość języków i niepotrzebnych chińskich aplikacji, tyle z wnioskowania, a fakty są takie, że w FAQ można przeczytać, że w tej wersji nie ma żadnego języka europejskiego, prawda czy pomyliłem ten system z innym? http://en.miui.com/download-274.html 3. Wersja Global dev - różnica tak jak w cotygodniowych romach z miuipolska? + wersja stabilna nie zawiera roota? 4. xiaomi.eu multi stable - czym ta wersja stable różni się od polskiej i global? http://xiaomi.eu/community/threads/5-12-31.29247/ 5. xiaomi.eu multil weekly/dev - czy wersja xiaomi.eu dev to kompletnie co innego niż weekly ze strony w pkt 4.? pytam serio, bo gubię się w tych wszystkich systemach. Z góry dzięki za objaśnienie
 4. Również mam problem z wi-fi(w ustawieniach w trybie uśpienia 'włączone' i bez trybu oszczędzania). Nie dzieje się to od razu, tylko np. gdy wygaszę ekran na 30min i wezmę telefon i chce zrobić cokolwiek związanego z netem to najzwyczajniej go nie ma, ikonka od wi-fi jest i w teorii wszystko powinno grać, a jednak tak nie jest :(. Dodam, że siedzę na najnowszych wersjach, bo od jakichś 2/3 tygodni borykam się z tym problemem i póki co bez rozwiązania + robiłem pełny wipe jakby ktoś zalecał .
×
×
 • Create New...