Jump to content

kamizelka

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kamizelka

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poradziłem sobie. Dzięki wszystkim za pomoc. Rozwiązanie: według tej metody z jedną różnicą - china stable - dev nie chciało wstać.
 2. Znalazłem coś takiego- co sądzicie? http://en.miui.com/thread-1505451-1-1.html
 3. Dzięki za podpowiedzi. Ostatecznie, mogę jeszcze spór na PP założyć i odesłać.... @Acid czy w miCenter jesteście w stanie mi pomóc? A co to w ogóle jest to co jest zainstalowane teraz? "syf android one"? Skoro układ partycji ma z A1, to może da się zainstalować poprawne Android One ?
 4. Warning: Device A/B support is outdated. Bootloader update required. (bootloader) version:0.5 (bootloader) slot-active:b:no (bootloader) slot-active:a:no (bootloader) slot-unbootable:b:yes (bootloader) slot-unbootable:a:yes (bootloader) slot-successful:b:no (bootloader) slot-successful:a:no (bootloader) current-slot: (bootloader) slot-suffixes:_a, (bootloader) slot-count:1 (bootloader) battery-soc-ok:yes (bootloader) battery-voltage:4082000 (bootloader) variant:QRD eMMC (bootloader) secure:yes (bootloader) version-baseband: (bootloader) version-bootloader: (bootloader) display-panel: (bootload
 5. Wskazuje na to strona mi/verify Dodam jeszcze, że fastboot oem device-info daje: Warning: Device A/B support is outdated. Bootloader update required. ... (bootloader) Device tampered: true (bootloader) Device unlocked: true (bootloader) Device critical unlocked: true (bootloader) Charger screen enabled: true (bootloader) Display panel: OKAY [ 0.068s] finished. total time: 0.069s
 6. Cześć, Dotarł do mnie xiaomi MI 5x z banggood. Okazuje się, że kom ma wgrany android one, a system rozpoznaje go jako Mi A1. Trochę żal, bo zamysł był taki, żeby jednak mieć miui - dlatego 5x. W każdym razie wygląda to tak:stan telefonuaktualizacjeNawet zostawiłbym tego android one, bo ryzyko uceglenia w tym modelu jest duże, a specem nie jestem, ale mam wątpliwości czy to nie jakiś syf. Z tego co wiem aktualizacje powinny być co miesiąc - tutaj mam łatkę sierpniową - więc zapewne OTA nie działa. Co doradzacie w takim przypadku?
 7. Wafel, udało CI się zainstalować coś konkretnego? Poszukuję dobrego romu dla mamy - musi być język polski Podpowiecie coś?
 8. No proszę. Wow. Ten sposób u mnie też pomógł. Dzięki za wpis.
 9. Ja mam to samo. Dzisiaj przestał działać czytnik, nie opcji odcisku w zabezpieczeniach. Rom stable 8.0.5.0 - nic nie ruszałem od dłuższego czasu. Sporo osób ma teraz problemy. Przypadek? Udało się komuś rozwiązać problem ?
 10. czy Android 7 na mi5 nie zdaje egzaminu, że są takie wątki ? Pytam, bo zastanawiam się nad update.
 11. Cześć, @marcus1212, przeszedłeś na Nougata ? Ja mam 8.0.5.0 I zastanawiam się na update, ale nie wiem czy nie zahaczyć o 8.1.3.0. Jak Wam się sprawdzają te najnowsze romy ?
 12. Macie namiary na coś godnego uwagi? Właśnie zbiłem plecki w swoim (32GB biały). Na ali są plecki nawet po 2$, ale to chyba jakiś szajs ?
 13. cześć, właśnie zbiłem plecki w swoim. Udało Ci się zamontować ceramikę?
 14. Cześć, Może ktoś z Was się spotkał z takim problemem. Miband 2 nie chce wyświetlać wszystkiego co ma ustawione. Gdy kliknę pokazuje tylko godzinę. Czasami udaję mi się wyświetlić coś jeszcze, ale muszę macać przycisk długo i namiętnie - nie zauważyłem żadnej zależności kiedy to działa. Jak już raz zacznie przeskakiwać do innych pozycji - wtedy działa bez problemu dopóki nie wygaśnie. Dziwne. Wszystkie inne funkcje w porządku. Próbowałem ponownego parowania, nowej apki 2.2, której jeszcze nie ma w sklepie, zaktualizował się też firmware.
 15. Zrób cancel i zrób wipe. Mi pomogło
×
×
 • Create New...