Jump to content

h4lik

Użytkownicy
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by h4lik

 1. U mnie też, na 9.5 stable, nie widzę jakichś problemów z działaniem telefonu/wifi/bt. Z GPS jeszcze nie korzystałem, w sensie nawigacji, bo włączony mam cały czas. Acha, możliwe, że już zapomniałem, ale instalując wersje MIUI tygodniowe, chyba wszystkie programy zostawały. Była to jakby "aktualizacja". Po instalacji 9.5 stable musiałem konfigurować/instalować wszystko na nowo, więc warto mieć to na uwadze. Ach, bo też ktoś o to pytał - instalowałem przez TWRP i poszło wszystko sprawnie. Dograłem jeszcze tylko blokowanie reklam stąd - również przez TWRP.
 2. Stable 9.5 - świeża wersja. Właśnie instaluję, więc nic jeszcze nie testowałem/nie wiem.
 3. Wygląda na to, że mamy już wersję stabilną, o której na tym forum na razie cisza: MIUI 9.2 Stable
 4. h4lik

  MIUI 7.9.21

  Och, jakie to było proste. Dziękuję.
 5. h4lik

  MIUI 7.9.21

  Paaanyy, ten direct service już był poruszony tutaj, ale dalej nie wiem, cóż to dokładnie jest, a do tego mam jakąś abstrakcję - "Edycja pulpitu jest zablokowana". Nie mogę nawet ikonek poprzesuwać. O co chodzi? Telefon to MI4.
 6. Dwa dni temu zainstalowałem u siebie z ciekawości i nie było problemów, ale przyzwyczaiłem się do MIUI, więc wróciłem. Dodam, że przed tym wrzuciłem, również w celu zobaczenia w akcji, Ressurection - tam mi wywaliło błąd 7, ale poczytałem chwilę i zainstalowałem dedykowane TWRP (bodaj multiroom). Zaraz znajdę link. A nie, już mi się przypomniało - błąd wywaliło mi właśnie tutaj. Link: TWRP
 7. h4lik

  MIUI 7.9.7

  Paaanyy, chyba zwariowałem - testuję MIUI9 i nie wiem za czorta, jak teraz wejść w ustawienia wyglądu pogody na pulpicie. Telefon to MI4. Wcześniej wystarczyło przytrzymać przycisk menu (chodzi mi o ten z lewej) do momentu pojawienie się opcji z wyborem widżetów, tapet i pod pogodą pojawiał się trybik, gdzie można było wybierać wygląd, a teraz już nie widzę tej opcji, a w ustawieniach samej aplikacji mam tylko wybór lokalizacji i jednostek, w których ma być pokazana temperatura i wiatr. No chyba, że to jest jakaś inna aplikacja pogody, niż była wcześniej? Edytka - ch
 8. A, rzeczywiście, zapomniałem, że jest Win10. Nie, nie chodziło mi o bootloop, tylko o to, czy masz możliwość wejść do TWRP. A vol- i power, żeby dostać się do fastboot?
 9. Instalowałeś Windows na MI4? Pewnie o MIUI chodzi, więc spróbuj trzymać jednocześnie przycisk Głośność+ oraz Power - telefon powinien uruchomić się w twrp. Jeśli się uda, to spróbuj ponownie zainstalować pakiet MIUI i ewentualnie wyczyścić dalvik i cache, żeby jakieś śmieci nie zostały, a jeśli nie pomoże, to chyba pozostanie instalacja na czysto przez fastboot.
 10. Wejdź w tryb diagnostyczny - *#*#6484#*#* i skalibruj czujnik zbliżeniowy.
 11. Wydaje mi się, że bootloop miałeś przez to, że na najnowsze china dev chciałeś zainstalować stable, które jest zapewne starsze od tego dev.
 12. Albo MiFlash, najnowsze China Dev i na to już świeże MIUI Polska, albo polskie 5.12.17 cancro, które łączy partycje, a później już jakieś aktualne.
 13. Ja polecę - bierz wersję białą + drewniany tył za siedem dolców i masz petardę.
 14. Robisz dokładnie tak, jak napisałeś - 5.12.17 => 6.10.20. Plik wybrałeś dobry. Ewentualnie na czysto przez MiFlash najnowsze China Dev i na to 6.10.20. Dasz sobie radę.
 15. No to petarda. Wiele bitew przegrałeś, ale wojnę wygrałeś. Teraz ciesz się telefonem.
 16. Już masz prawidłowy - z rozszerzeniem "zip". Powinno być dobrze. Edytka - nie, stój! Dalej jest źle - bo cały katalog spakowałem. Wstrzymaj się na kilka minut. Edytka II Tutaj w końcu jest ten zmodyfikowany i spakowany, jak należy. Normalnie Benny Hill. Link: 6.10.20 Redmi2 4.4.4
 17. Rzeczywiście, że mi się porąbało i zrobiłem rar. Za kilka minut wrzucę link do zip.
 18. No przecież wrzuciłem specjalnie dla Ciebie w wątku niżej, jakieś dwie godziny temu, ale masz i tutaj. Edytka - usunąłem link, bowiem był błędnie spakowany do rar, zamiast zip.
 19. W wątku niżej wrzuciłem zmodyfikowaną wersję tego najnowszego, z której wyciąłem informację o modelu urządzenia. Ja bym zaczął od tego, czy kolega @max35 ma właściwe TWRP (teoretycznie powinien, bo zaktualizował do 6.9.29) i czy na pewno wersję 4.4.4, a nie przypadkiem 5.1, bo to jest istotne.
 20. Tutaj wrzuciłem najnowszy zmodyfikowany ROM (6.10.20 4.4.4) dla 2014811 i w teorii dla 2014817. Może akurat będzie działał. Innych pomysłów już nie mam... Edytka - @max35 potwierdził, że u niego zainstalował się bez problemów.
 21. Pod Twój telefon nie ma tutaj dedykowanego ROMu. Ten jest do 2014811 4.4.4 i podobno pasuje. Jeszcze takie pytanie - jesteś pewien, że masz odpowiednie TWRP? Edytka - no kufa, teraz zauważyłem, że Ty chyba usilnie ściągasz HM2XTD, który NIE JEST dla Twojego telefonu. Twój ma mieć HM2XWC
 22. To spróbuj ten najnowszy : https://www.androidfilehost.com/?fid=457095661767103015 Dziwne, że zainstalowałeś 6.9.29, a z tym masz takie problemy...
 23. Na przedostatnim zdjęciu masz zaznaczoną opcję "Zip signature verification". Odznacz ją i spróbuj ponownie. Powinno pójść i to jest moim zdaniem przyczyna Twoich problemów.
 24. Tutaj też wrzucę. Może się komuś przyda: 6.10.20 Redmi2 Jest to zmodyfikowany ROM, w którym usunąłem informację o urządzeniu. Nie wiem, czy będzie działał prawidłowo na Redmi2 2014817 i nie biorę żadnej odpowiedzialności, więc jeśli ktoś ma problem z aktualizacją oficjalnej wersji, a stoi pod ścianą, może spróbować właśnie tego, na własne ryzyko.
×
×
 • Create New...