Jump to content

wiadro94

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wiadro94's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. dziękuję wszystkim za pomoc ale stwierdziłem że przejde się do Micenter akurat jest w moim mieście po wizycie napisze wszystko co i jak możne innym to pomoże
  2. no właśnie chodzi o to ze jak chce wejść w fastboot to nie mogę nie ważne jak podłącze go pod pc czy vol- i power czy inaczej zawsze wykrywa go jako nieznane urządzenie i sterowniki do ADB i Bootloadera oraz zainstalowany Minimal ADB and Fastboot @Edit być może szukam sterów i wszystkiego nie na tą wersie co trzeba wyslę zdjęcie z pudła bo caly czas stawiam na to ze to MI4 bo wszystkie info mam po chińsku ale tel. oryginalny bo sprawdzałem. @Edit2 Teraz telefon zostal rozpoznany jako Urządzenie Wejściowe USB poczym dźwiek odłączonego USB i po tym wykrywa go juz jako nieznane urządzenie, czy to może być padnięta płyta i juz nie da sie nic zrobić?
  3. tak bo można a vol + i power nie działa po za tym jest 0 reakcji i mysle ze chodzi Ci o bootloopa ale to nie to
  4. Witam mam taki problem że podczas instalacji windowsa przez moją nieuwagę wypiął się kabel zgasł telefon i nie da się go uruchomić 0 oznak życia jedynie jak podłączę pod pc to wykrywa go ale jako unknown device identyfikator : USB\UNKNOWN jedynie klucz sterownika : {36fc9e60-c465-11cf-8056-444553540000}\0039 chciałbym dodać że moja wersja xiaomi to mi 4 ale z 2gb ram i z 4g single sim 16gb bez slotu na karte na procku MSM8974AC . Za pomoc dziękuję.
×
×
  • Create New...