Jump to content

h4lik

Użytkownicy
 • Posts

  141
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

h4lik last won the day on August 22 2016

h4lik had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piława

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

h4lik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

19

Reputation

 1. Miałem podobny problem do wielu z Was - zakupiony na prezent X3 Pro z polskiej dystrybucji (EEA), zaktualizował się jedynie do 12.0.5 i to było na tyle. Pomogła zmiana regionu na Szwajcarię, ale dobiłem przez OTA jedynie do 13.0.1 i ani rusz. Kombinowałem z różnymi regionami (wspomniana Szwajcaria, później Belgia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania), ale bez skutku, więc walczyłem dalej, aż trafiłem na jedyną aktualizację, która działa - przyrostową z 13.0.1 do 13.0.3 klik, która odpaliła na systemowym aktualizatorze i na tym tańcu bal się zakończył, a do domu wracać jeszcze nie chciałem, toteż poszła prośba o odblokowanie bootloadera, tydzień ferii, miflash, MIUI 14.0.1 oraz ponowne zablokowanie bootloadera i to chyba aktualnie jest jedyna droga.
 2. W zestawie jest co prawda silikonowy kondomek, ale trochę się pokręciłem po ali i zamówiłem na próbę cos takiego: etui ze sliderem Co prawda na zdjęciach w samej aukcji wygląda ono nieco inaczej, ale w ocenach klientów wersja do Poco M3 przedstawia się tak: Zależało mi, żeby nie zakrywać logo, bo dla mnie ta czarna wyspa stanowi estetycznie integralną całość. Przy okazji jeszcze pakiet czterech szkieł stąd. Pewnie jak to tanie chińczyki, nie będą pokrywały całego ekranu. Namówiłem na M3 również siostrę, więc dwa dam jej. To tak zapobiegawczo, żeby mieć od razu pod ręką, gdy fabryczną folię dojadą różne przedziwne rzeczy, trzymane w damskich torebkach. Acha, żeby była jasność - linki wstawiłem do rzeczy, które sam zamówiłem. Nie jestem właścicielem tych sklepów, ani nie czerpię z tego żadnych korzyści. Odnośniki są bez żadnych refów, itp...
 3. Gdyby ktoś się zastanawiał, jak aktualizować OTA z pliku (trochę sprzeczne samo z sobą), to należy wybrać Ustawienia->O telefonie->Wersja MIUI i tam stuknąć w obrazek wersji kilka razy (bodaj pięć). Pojawi się wtedy dodatkowa opcja w trzech kropkach u góry po prawej.
 4. Poco M3 z promocji w Euro RTV AGD, zamówiony w piątek wieczorem, jest już u mnie i nawet się zdążył wykrzaczyć podczas aktualizacji do 12.0.8. Po prostu zgasł ekran i przestał reagować. Już się zacząłem zastanawiać, czy to był odpowiedni plik, ale nazwy z tym na telefonie miały te same, poza wyższym numerkiem. Przytrzymanie Power też nie pomagało. Na szczęście Power i Vol+, przejście do recovery i uruchomienie systemu wyciągnęły go ze śpiączki. Już po tej akcji, wyczytałem na XDA, że nie tylko u mnie taki strzał się zrobił. Teraz pozostało odinstalowanie/wywalenie niepotrzebnych rzeczy przez ADB, powyłączanie reklam i będzie gitarka. Sprawdziłem tylko głośniczki i ekran - stereo działa, wyświetlacz w porządku, więc w tej cenie jest super. Kupiłem go na prezent i wizualnie mi się podoba. Wykonanie też bez zarzutu. Kurde, to jest naprawdę świetna sprawa, że za 500-600 złotych można takie fajne smartfony, jak Poco M3, Moto G8 Power, czy Realme 6 kupić.
 5. Mówisz i masz: LOS 18.1 - Android 11
 6. U mnie też, na 9.5 stable, nie widzę jakichś problemów z działaniem telefonu/wifi/bt. Z GPS jeszcze nie korzystałem, w sensie nawigacji, bo włączony mam cały czas. Acha, możliwe, że już zapomniałem, ale instalując wersje MIUI tygodniowe, chyba wszystkie programy zostawały. Była to jakby "aktualizacja". Po instalacji 9.5 stable musiałem konfigurować/instalować wszystko na nowo, więc warto mieć to na uwadze. Ach, bo też ktoś o to pytał - instalowałem przez TWRP i poszło wszystko sprawnie. Dograłem jeszcze tylko blokowanie reklam stąd - również przez TWRP.
 7. Stable 9.5 - świeża wersja. Właśnie instaluję, więc nic jeszcze nie testowałem/nie wiem.
 8. Wygląda na to, że mamy już wersję stabilną, o której na tym forum na razie cisza: MIUI 9.2 Stable
 9. Dwa dni temu zainstalowałem u siebie z ciekawości i nie było problemów, ale przyzwyczaiłem się do MIUI, więc wróciłem. Dodam, że przed tym wrzuciłem, również w celu zobaczenia w akcji, Ressurection - tam mi wywaliło błąd 7, ale poczytałem chwilę i zainstalowałem dedykowane TWRP (bodaj multiroom). Zaraz znajdę link. A nie, już mi się przypomniało - błąd wywaliło mi właśnie tutaj. Link: TWRP
 10. A, rzeczywiście, zapomniałem, że jest Win10. Nie, nie chodziło mi o bootloop, tylko o to, czy masz możliwość wejść do TWRP. A vol- i power, żeby dostać się do fastboot?
 11. Instalowałeś Windows na MI4? Pewnie o MIUI chodzi, więc spróbuj trzymać jednocześnie przycisk Głośność+ oraz Power - telefon powinien uruchomić się w twrp. Jeśli się uda, to spróbuj ponownie zainstalować pakiet MIUI i ewentualnie wyczyścić dalvik i cache, żeby jakieś śmieci nie zostały, a jeśli nie pomoże, to chyba pozostanie instalacja na czysto przez fastboot.
 12. Wejdź w tryb diagnostyczny - *#*#6484#*#* i skalibruj czujnik zbliżeniowy.
 13. Wydaje mi się, że bootloop miałeś przez to, że na najnowsze china dev chciałeś zainstalować stable, które jest zapewne starsze od tego dev.
 14. Albo MiFlash, najnowsze China Dev i na to już świeże MIUI Polska, albo polskie 5.12.17 cancro, które łączy partycje, a później już jakieś aktualne.
 15. Ja polecę - bierz wersję białą + drewniany tył za siedem dolców i masz petardę.
×
×
 • Create New...