Jump to content

h4lik

Użytkownicy
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

h4lik last won the day on August 22 2016

h4lik had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About h4lik

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 09/28/1976

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piława

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4, N9, Redmi2 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie też, na 9.5 stable, nie widzę jakichś problemów z działaniem telefonu/wifi/bt. Z GPS jeszcze nie korzystałem, w sensie nawigacji, bo włączony mam cały czas. Acha, możliwe, że już zapomniałem, ale instalując wersje MIUI tygodniowe, chyba wszystkie programy zostawały. Była to jakby "aktualizacja". Po instalacji 9.5 stable musiałem konfigurować/instalować wszystko na nowo, więc warto mieć to na uwadze. Ach, bo też ktoś o to pytał - instalowałem przez TWRP i poszło wszystko sprawnie. Dograłem jeszcze tylko blokowanie reklam stąd - również przez TWRP.
 2. Stable 9.5 - świeża wersja. Właśnie instaluję, więc nic jeszcze nie testowałem/nie wiem.
 3. Wygląda na to, że mamy już wersję stabilną, o której na tym forum na razie cisza: MIUI 9.2 Stable
 4. h4lik

  MIUI 7.9.21

  Och, jakie to było proste. Dziękuję.
 5. h4lik

  MIUI 7.9.21

  Paaanyy, ten direct service już był poruszony tutaj, ale dalej nie wiem, cóż to dokładnie jest, a do tego mam jakąś abstrakcję - "Edycja pulpitu jest zablokowana". Nie mogę nawet ikonek poprzesuwać. O co chodzi? Telefon to MI4.
 6. Dwa dni temu zainstalowałem u siebie z ciekawości i nie było problemów, ale przyzwyczaiłem się do MIUI, więc wróciłem. Dodam, że przed tym wrzuciłem, również w celu zobaczenia w akcji, Ressurection - tam mi wywaliło błąd 7, ale poczytałem chwilę i zainstalowałem dedykowane TWRP (bodaj multiroom). Zaraz znajdę link. A nie, już mi się przypomniało - błąd wywaliło mi właśnie tutaj. Link: TWRP
 7. h4lik

  MIUI 7.9.7

  Paaanyy, chyba zwariowałem - testuję MIUI9 i nie wiem za czorta, jak teraz wejść w ustawienia wyglądu pogody na pulpicie. Telefon to MI4. Wcześniej wystarczyło przytrzymać przycisk menu (chodzi mi o ten z lewej) do momentu pojawienie się opcji z wyborem widżetów, tapet i pod pogodą pojawiał się trybik, gdzie można było wybierać wygląd, a teraz już nie widzę tej opcji, a w ustawieniach samej aplikacji mam tylko wybór lokalizacji i jednostek, w których ma być pokazana temperatura i wiatr. No chyba, że to jest jakaś inna aplikacja pogody, niż była wcześniej? Edytka - ch
 8. A, rzeczywiście, zapomniałem, że jest Win10. Nie, nie chodziło mi o bootloop, tylko o to, czy masz możliwość wejść do TWRP. A vol- i power, żeby dostać się do fastboot?
 9. Instalowałeś Windows na MI4? Pewnie o MIUI chodzi, więc spróbuj trzymać jednocześnie przycisk Głośność+ oraz Power - telefon powinien uruchomić się w twrp. Jeśli się uda, to spróbuj ponownie zainstalować pakiet MIUI i ewentualnie wyczyścić dalvik i cache, żeby jakieś śmieci nie zostały, a jeśli nie pomoże, to chyba pozostanie instalacja na czysto przez fastboot.
 10. Wejdź w tryb diagnostyczny - *#*#6484#*#* i skalibruj czujnik zbliżeniowy.
 11. Wydaje mi się, że bootloop miałeś przez to, że na najnowsze china dev chciałeś zainstalować stable, które jest zapewne starsze od tego dev.
 12. Albo MiFlash, najnowsze China Dev i na to już świeże MIUI Polska, albo polskie 5.12.17 cancro, które łączy partycje, a później już jakieś aktualne.
 13. Ja polecę - bierz wersję białą + drewniany tył za siedem dolców i masz petardę.
 14. Robisz dokładnie tak, jak napisałeś - 5.12.17 => 6.10.20. Plik wybrałeś dobry. Ewentualnie na czysto przez MiFlash najnowsze China Dev i na to 6.10.20. Dasz sobie radę.
 15. No to petarda. Wiele bitew przegrałeś, ale wojnę wygrałeś. Teraz ciesz się telefonem.
×
×
 • Create New...