grizzly

Użytkownicy
 • Content Count

  898
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by grizzly

 1. UE nie widzę, zmieniałem regiony i cały czas na na końcu.
 2. Istnieją, np perfection technology z ali.
 3. System android 25 nadal, a poza tym nie widzę problemów na eea.
 4. Najszybciej dać odkurzanie po krawędziach żeby tylko zrobić mapę.
 5. Coś nie mogę znaleźć sensownej instrukcji rozbierania tylko jeden filmik. Czekam jeszcze co chińczyk powie.
 6. Nie, na innym pojemniku też tak jest.
 7. Chyba mi pada mechanizm od głównej szczotki bo tak terkocze Bez szczotki jest lepiej ale nadal nie tak jak powinien
 8. W automatyzacji, ale nie wiem jak to sensownie ustawić.
 9. Dzięki. Mam carpet mode w automatyzacji ale nie wiem jak tego użyć. Chciałbym go aktywować tylko w 1 pomieszczeniu, ale takiej opcji nie widzę.
 10. Pobrałem to 12, ale nie da się wgrać przez aktualizację.
 11. Ja też chętnie przetestuję na moim v7 tylko skąd to wiązać?
 12. Mam tylko chińską instrukcję. Piszą coś w polskiej na ten temat? Ja znów gdzieś czytałem że to ten sam filtr do w viomi i można go zmywać tylko nie umieścili tego w instrukcji.
 13. Za komplet akcesoriów zapłaciłem 23$ za jakimś kuponem. Taniej oryginałów nie widziałem
 14. Ja zamówiłem oryginały z ali. Sklep perfection technology, przyszły w 2 tygodnie. Filtr jest zmywalny ale straci właściwości. Lepiej oryginalny że wglądu na szczelność. Wszystko inne może być zamiennikiem. Zużyje się może szybciej ale nie uszkodzi silnika.
 15. Mi potrafi zacząć pokój i po paru metrach skoczyć.
 16. No to podkładka pod krzesło biurowe z np Ikea albo Jysk. Ma dodatkowo chropowatą stronę więc tym bardziej nie będzie się przesuwać.
 17. No to też mi się przytrafił problem. Nie zauważyłem, że mop + odkurzanie miałem ustawione na największą ilość wody. Dałem pauzę bo akurat doszedł do pomieszczenia gdzie coś oglądałem wtedy. Jakieś pól godziny później wznowiłem, ale było sucho więc sprawdziłem zbiornik, który okazał się pusty. Dolałem wody i znowu wznowiłem i nie pompował mimo pełnego zbiornika. Przerwałem sprzątanie, wyznaczyłem to pomieszczenie i nadal nie lał wody. Nie sprawdziłem tryby samego mopa tylko odurzanie + mop. Dopiero po całkowitym wyłączeniu z przycisku podał wodę. Szkoda, że nie powiadamia o skończeniu wody. Ciekawe czy pauza spowodowała problem?
 18. Tak, 47 nawet nie testowałem innych.
 19. Na tym forum, pierwsze z brzegu https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://miuipolska.pl/forum/topic/50463-styt02-aktualizacja-358_0021/&share_tid=50463&share_fid=74005&share_type=t&link_source=app Na pepperze masa ludzi reklamowała bo wariował, poszukaj okazji w moreli.
 20. Ale w jakiej wersji? V7 bez problemu mi się zaktualizował do *47, problemy są z globalnym V8.
 21. @l33t może nie wyłączaj urządzenia jakiś czas tylko zeskanuj raz a dobrze po obrzeżach i poczekaj aż będzie komunikat czy zapisać mapę. Wtedy dajesz tak i możesz sobie podzielić pokoje i strefy no go. Mapy są na serwerze więc jak masz chiński to spróbuj zmodowaną apkę i polski. Działa szybko
 22. nie wiem od czego to zależy, ale u mnie śmiga odkurzanie plus mop i sam mop. Może reset do fabrycznych?
 23. Jak chcesz skutecznie płytki to w Y i tą tylko na mokro z dużą ilością wody. Ta na mokro i sucho w trybie S na odświeżenie parkietu i wody średnio.
 24. Ma ktoś może polską albo angielska instrukcję i mógłby się podzielić? Mam tylko chińską i OCR słabo daje radę.
 25. Czyli tak jak pisałem nie wolno nic dolewać do zbiornika. Płyn łamie napięcie powierzchniowe wody i zaburza działanie pompki. Wtedy woda może zostać zaciągnięta do odkurzacza i po jakimś czasie kłopot.