sampras

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sampras

 1. Cześć, Od niedawna mam taki problem: odblokowuję telefon (nie ma znaczenia czy kodem czy odciskiem palca), i wtedy pojawia się drugi ekran, na którym trzeba przesunąć w prawo, by odblokować do końca telefon. To jak to wygląda jest w załączniku. Czy jest to coś niebezpiecznego? Jak się tego pozbyć?
 2. sampras

  MIUI 7.8.17

  Znaleźliście sposób na zmianę tła pozycji menu kontekstowego Dodaj do słownika i usuń podczas edycji tekstu? Propozycje wyrazów z T9 są z tłem, a te dwie przezroczyste.
 3. Witajcie. Pytanie do tych, którzy kupili swoje Mi5 w x-kom. Czy Wasze egzemplarze obsługują LTE 800? Zadałem x-kom pytanie przez fb - odpowiedzieli mi, że są to modele w pełni przygotowane na polski rynek. Szukam potwierdzenia.
 4. sampras

  MIUI 6.12.29

  Czy u Was też w nc+go jest tylko dźwięk podczas oglądania dowolnego kanału? Omyłkowo zadałem to pytanie w wątku poświęconym poprzedniej wersji.
 5. Witam, Czy ktoś jest w stanie opisać mi w jaki sposób sprawić, by w chmurze xiaomi poprawnie zapisała się kopia ustawień systemu? Kontakty, smsy, terminy, log połączeń importują się po full wipe i czystej instalacji. Jednak najwięcej czasu zajmuje ściągnięcie i poustawianie w folderach aplikacji + ustawienia systemu. Myślałem, że wystarczy wejść w Ustawienia ->Chmura Xiaomi -> Aplikacje użytkownika -> Kopiuj teraz. Niestety pomimo uzyskania w tym miejscu bieżącej daty, czyli po wykonaniu kopii i full wipe mam efekt opisany powyżej. Domyślny pulpit z aplikacjami. A kiedy w trakcie wstępnych ustawień wybieram przywracanie z kopii na koncie Xiaomi - mam komunikat Brak kopii. Co robić?
 6. Cześć, Jest tutaj ktoś prócz mnie, kto kupił ten telefon i jest z Krakowa? Proszę o kontakt jeśli się taki znajdzie.
 7. Dobrze wiedzieć. Czyli jeśli ukaże się ROM np z CyanogenMod to problem zniknie?
 8. Napisano, że nie działa OTA, ale nie wiem czy ono nawet w wersji z odblokowanym BL działa dla ROM-ów xiaomi.eu
 9. Cześć, Próbowaliście włączać którąś z zawartości w Player.pl albo nc+go na mi5? Będąc poza domem chciałem obejrzeć start F1 przez nc+go (na ROM 7.2.13). Niestety mam błąd -123. Po powrocie do domu natknąłem się na temat wgrania wersji xiaomi.eu na zablokowany bootloader, spróbowałem, udało się. Na tej wersji ponownie spróbowałem uruchomić transmisję w w/w programie - niestety błąd ten sam. Poszedłem dalej i sprawdziłem czy może player.pl daje radę. Niestety aplikacja odtwarza reklamy przed materiałem i zatrzymuje się - kręci się kółko. Jedynie aplikacja tvp działa.
 10. Pojawiła się możliwość instalacji ROM-u xiaomi.eu dla Mi5 z ZABLOKOWANYM bootloaderem! Wszystkie szczegóły wraz z instrukcją tutaj: http://en.miui.com/thread-274909-1-1.html Potwierdzam, to działa. Zainstalowałem na wersję DEV 7.2.13 przez fastboot
 11. Cześć Jeśli możecie, pomóżcie http://en.miui.com/thread-274056-1-1.html P.S. Ile trzeba mieć punktów do Diamencika?
 12. To póki co mogę wgrać oryginał - jaki jest najnowszy? Muszę jakoś do jutra zdiagnozować czy te dziwne odgłosy wibracji są winą softu czy hardwareu.
 13. OK, jak długo czekaliście na swoje zgody na odblokowanie?
 14. 7.2.4.0.0(MAACDNB). Ma 5 cyfr, faktycznie. Oznacza odblokowanego bootloadera? Mogę ładować od razu MIUI Polska?
 15. W którym miejscu to sprawdzę? Informacje o telefonie i która pozycja?
 16. Sprawdzę to dzisiaj wieczorem, spróbuję wgrać rom MIUI Polska.
 17. Bardzo chętnie, jak tylko otrzymam zgodę na odblokowanie bootloadera.
 18. OK, to co mogę zrobić bez odblokowanego BL? Mogę wgrać chiński dev? Zastanawiam się nad zwróceniem tego telefonu i nie wiem czy zmiana romu mi tego nie uniemożliwi.
 19. Jeśli chodzi o mój przypadek, to ona działa wtedy kiedy powinna, ale nie tak jak powinna. Obojętnie czy jest to reakcja na nowy sms, mail czy inne powiadomienie, kiedy w pomieszczeniu jest cisza, a telefon ustawiony tylko na wibracje, to dobrze slychac, ze dzwiek to nie tylko sam silniczek wibracyjny, ale tez to, ze przenosi sie nie wiem - na obudowę?
 20. Panowie gdzie otrzymam informację, że mam zgodę na odblokowanie BL?
 21. Cześć, Od tygodnia jestem posiadaczem Mi 5 w wersji 64 GB. Otrzymałem go z ROM-em 7.2.4, w którym jest język polski. Ale nie o tym chcę pisać. Mam wrażenie, że wibracja w moim egzemplarzu jest dziwna. Krótki sygnał wibracyjny występuje w momencie rozpoczęcia rozmowy tel. Mam wtedy tel przy uchu i doskonale słyszę - dźwięk tej wibracji jest metaliczny, rozchodzi się mam wrażenie po całym telefonie. Przyznam, że do tej pory nie miałem takiego wrażenia z żadnym z poprzednich telefonów. Czy w Waszych egzemplarzach wibracja nie budzi żadnych wątpliwości? Postaram się jakoś zarejestrować ten dźwięk i tutaj zamieścić.