Jump to content

sampras

Użytkownicy
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 64 GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sampras's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Cześć, Czy zdarza się Wam, że po dłuższym czasie nie używania, kiedy włączycie bazę okazuje się, że odkurzacz ma w xiaomi home bazę zlokalizowaną zupełnie gdzie indziej, niż była przy ostatnim odkurzaniu? U mnie tak się stało. Dodatkowo odkurzacz dość często mimo włączenia, w aplikacji widnieje jako offline. Co radzicie?
 2. Cześć, Od niedawna mam taki problem: odblokowuję telefon (nie ma znaczenia czy kodem czy odciskiem palca), i wtedy pojawia się drugi ekran, na którym trzeba przesunąć w prawo, by odblokować do końca telefon. To jak to wygląda jest w załączniku. Czy jest to coś niebezpiecznego? Jak się tego pozbyć?
 3. Witajcie. Pytanie do tych, którzy kupili swoje Mi5 w x-kom. Czy Wasze egzemplarze obsługują LTE 800? Zadałem x-kom pytanie przez fb - odpowiedzieli mi, że są to modele w pełni przygotowane na polski rynek. Szukam potwierdzenia.
 4. Witam, Czy ktoś jest w stanie opisać mi w jaki sposób sprawić, by w chmurze xiaomi poprawnie zapisała się kopia ustawień systemu? Kontakty, smsy, terminy, log połączeń importują się po full wipe i czystej instalacji. Jednak najwięcej czasu zajmuje ściągnięcie i poustawianie w folderach aplikacji + ustawienia systemu. Myślałem, że wystarczy wejść w Ustawienia ->Chmura Xiaomi -> Aplikacje użytkownika -> Kopiuj teraz. Niestety pomimo uzyskania w tym miejscu bieżącej daty, czyli po wykonaniu kopii i full wipe mam efekt opisany powyżej. Domyślny pulpit z aplikacjami. A kiedy w trakcie wstępnych ustawień wybieram przywracanie z kopii na koncie Xiaomi - mam komunikat Brak kopii. Co robić?
 5. Cześć, Jest tutaj ktoś prócz mnie, kto kupił ten telefon i jest z Krakowa? Proszę o kontakt jeśli się taki znajdzie.
 6. Dobrze wiedzieć. Czyli jeśli ukaże się ROM np z CyanogenMod to problem zniknie?
 7. Napisano, że nie działa OTA, ale nie wiem czy ono nawet w wersji z odblokowanym BL działa dla ROM-ów xiaomi.eu
 8. Cześć, Próbowaliście włączać którąś z zawartości w Player.pl albo nc+go na mi5? Będąc poza domem chciałem obejrzeć start F1 przez nc+go (na ROM 7.2.13). Niestety mam błąd -123. Po powrocie do domu natknąłem się na temat wgrania wersji xiaomi.eu na zablokowany bootloader, spróbowałem, udało się. Na tej wersji ponownie spróbowałem uruchomić transmisję w w/w programie - niestety błąd ten sam. Poszedłem dalej i sprawdziłem czy może player.pl daje radę. Niestety aplikacja odtwarza reklamy przed materiałem i zatrzymuje się - kręci się kółko. Jedynie aplikacja tvp działa.
 9. Pojawiła się możliwość instalacji ROM-u xiaomi.eu dla Mi5 z ZABLOKOWANYM bootloaderem! Wszystkie szczegóły wraz z instrukcją tutaj: http://en.miui.com/thread-274909-1-1.html Potwierdzam, to działa. Zainstalowałem na wersję DEV 7.2.13 przez fastboot
 10. Cześć Jeśli możecie, pomóżcie http://en.miui.com/thread-274056-1-1.html P.S. Ile trzeba mieć punktów do Diamencika?
 11. To póki co mogę wgrać oryginał - jaki jest najnowszy? Muszę jakoś do jutra zdiagnozować czy te dziwne odgłosy wibracji są winą softu czy hardwareu.
 12. OK, jak długo czekaliście na swoje zgody na odblokowanie?
 13. 7.2.4.0.0(MAACDNB). Ma 5 cyfr, faktycznie. Oznacza odblokowanego bootloadera? Mogę ładować od razu MIUI Polska?
 14. W którym miejscu to sprawdzę? Informacje o telefonie i która pozycja?
 15. Sprawdzę to dzisiaj wieczorem, spróbuję wgrać rom MIUI Polska.
×
×
 • Create New...