Jump to content

Loo

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

About Loo

 • Birthday 03/12/1975

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5Pro, MiMax

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Loo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Loo

  MIUI 8.12.6

  ...a podobno miało już nie być wcale nowych aktualizacji - czy będą kontynuować??
 2. Loo

  MIUI 8.11.15

  Niestety - crash za crash'em. Spróbuję reinstalować ...
 3. Loo

  MIUI 8.9.20

  Bezpośrednio po wgraniu rom'a też miewam taki problem - rozwiązanie prostsze niż banalne - po wgraniu rom'a (cache i dalvik czyszczę) robię jeszcze restart i wtedy nie muli
 4. Używanie palca pod innym kątem nie ma znaczenia jeśli poprawnie odwzorujesz palec przy dodawaniu. Za to duży problem pojawia się gdy masz zatłuszczony/zabrudzony palec
 5. Loo

  MIUI 8.4.12

  Na mi5 po pierwszym uruchomieniu 8.4.12 kilka aplikacji nie mogło się połączyć z serwerem. Po wykonaniu restartu zaczęło działać bez problemu. Obniżyła się głośność połączeń przez telefon (nieznacznie) i przez BT (bardzo - około 50%). Innych problemów na razie nie zauważyłem.
 6. Wykorzystaj FTP (pliki/kategorie/ftp). Po uruchomieniu możesz klientem ftp swobodnie i szybko przenosić pliki - byle by były w jednej puli adresów IP. Co do samego problemu - słabo znam środowisko Mac więc nie bardzo pomogę.
 7. W trakcie sygnalizowania połączenia przychodzącego telefon (mi5 3/64) "robi" krótką przerwę na początku odgrywania dźwięku. Sytuacja nie zmieniła się pomimo zmiany softu z globala na 8.5.2.0 stable xiaomi.eu. Z dodatkowych informacji: - odtwarzanie muzyki nie powoduje żadnych zacięć - zacięcia po restarcie zanikają na chwilę, zdają się też rzadziej pojawiać przy wyłączonych danych. Czy ktoś ma pomysł co może być przyczyną?
 8. Miałem podobny problem na innym telefonie. Zakłócał się wzajemnie BT i WIFI. Po wyłączeniu wifi problem znikał.
 9. No nie - przyznaję że nie śledzę tego na bieżąco. ...zaraz obejrzę sobie.
 10. Kolejny mój zakup w Aze. - TU UWAGA DO MODERACJI - adres "Xiaomi.com.pl" już nie funkcjonuje (nie kieruje na stronę AZE) więc wnoszę o zmianę tematu na "Aze.com.pl" Zakupiłem Mi 5. Zamówienie zrealizowane szybko i planowo, jednak otrzymałem telefon z wadą. Wada zgłoszona została w następny dzień roboczy i prawie natychmiast otrzymałem "zaproszenie" do bezpłatnego odesłania telefonu, co bezzwłocznie uczyniłem. W trzeci dzień od odesłania telefonu miałem sprawny telefon w ręce. Generalnie - profesjonalna obsługa i opinia pozytywna.
 11. Gdzieś (nie bardzo wiem gdzie) czytałem plotki, jakoby miała wyjść edycja mi note 2 w wersji płaskiej. Pytanie - czy ktoś to potwierdzi ...czy jednak to tylko plotki?
 12. Zdarza się, że updacie apki (np.fb) pojawia się drenaż baterii - często w takim wypadku pomagał update softu telefonu. Ja zatrzymałem się na sofcie 6.12.22 - jednym z powodów jest właśnie brak objawów drenażu (od czasu kiedy tamten soft zainstalowałem)
 13. heh - rzeczywiście - dzięki za info. ...co do KDE Connect - z Windowsem w ogóle współpracuje?
 14. Witam. Przy okazji zmian telefonu kopiowałem zdjęcia z telefonu na laptop. Z pomocą przyszła mi aplikacja jak w tytule https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smarterdroid.wififiletransfer&hl=pl Jest to niezła alternatywa dla kopiowania po kablu - prosta i skuteczna apka. Jedyna rzecz która mi się nie spodobała to konieczność potwierdzania zapisu każdego zdjęcia (w przypadku wyboru wielu pojedynczych zdjęć). Opcjonalnie można kopiować folder i wtedy zapisywany jest w postaci archiwum. (max - chyba 5GB) Jeśli ktoś wie jak przeskoczyć konieczność potwierdzania zapisu każdego pliku z osobna - z chęcią poznam rozwiązanie.
 15. Z tego co mi wiadomo nie da się blokować połączeń przychodzących tylko dla jednej karty. ...choć nie rozumiem powodu chęci takiego rozgraniczenia, ale to bez znaczenia. Zawsze otrzymujemy powiadomienie o takim połączeniu, więc ewentualnie możemy oddzwonić z "drugiego" numeru.
×
×
 • Create New...