Jump to content

Lex Luthor

Użytkownicy
 • Posts

  290
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lex Luthor

 1. Nie dwa lata gwarancji tylko 2 lata rękojmi. Gwarancja jest świadczeniem dobrowolnym producenta i xakby Xiaomi, czy inny producent, chciało to w polskiej dystrybucji mogliby dać miesiąc. Dwuletnia rękojmia dotyczy sprzedawcy, a Skoro Gearbest jest w Chinach to może robić co chce
 2. Po prostu wyciągnij. Ja chwytam są końce czarnego kółeczka Wysłane z Galaxy S8
 3. To chyba ostatnie aktualizacje coś namieszały bo nic nie ruszałem, a dziś pojawił się komunikat po chińsku. Wysłane z Galaxy S8
 4. Gwarancję - głównie chodzi mi o uznanie zaróżowienia ekranu, którego nawet Samsung nie chciał z początku uznawać za wadę. Wypalanie z kolei pojawia się po kilku miesiącach, a z tego co pamiętam to większość sklepów w Chinach oferuje roczne gwarancje. Tu z kolei pytanie co będą wsadzać w ramach naprawy? W Samsungu do ekranu dodają nową baterię i tylną pokrywę, a do tego wykonywany jest test szczelności. Wysłane z Galaxy S8
 5. Amoled od Samsung - po historiach w S8 (wypalanie, różowa biel, koszt wymiany w serwisie 1150 zł) współczuję tym, którzy kupią Mi8 w Chinach. Wysłane z Galaxy S8
 6. Na globalu 9.2.1 w Virgin też miałem problem Z lokalizacją. Wróciłem na xiaomi.eu 7.11.16 (ostatni soft na te telefon) i pogoda znów działa prawidłowo. Wysłane z Galaxy S8
 7. Tak mi się wydawało, że stabilne dla Miui9 będą wychodzić. Ale to raczej ostatnia aktualizacja, bo jak wiadomo, Virgo 10 nie dostanie. Ja zostaję na 7.11.16 - jako daily mam S8, Mi Note jako służbowy do Outlooka i dzwonienia.
 8. Od 7.11.2 jest wsparcie Aptx HD, nie ma wsparcia korekcji dźwięku w trybie BT.
 9. Tyle poprawek w to nie ma między dwoma wydaniami stable [emoji23] Niestety, raczej nie będzie mi dane skosztować Mokee, Virgo pójdzie na służbowy, a prywatnie czekam na S8 Edge.
 10. Na razie zostaję na EU bo nie mam głowy do stawiania systemu drugi raz w ciągu 30 dni Oczywiście wszystkie galerie, odtwarzacze itp są Googlowe?
 11. Sorki za offtop, ale Starmix to poziom szarego Karchera z serii Profi, żółty Karcher to typowy DIY. Pytanko odnośnie bocznej szczoteczki - polecacie dłuższą wersję? V1 zostawia troszkę brudu w kątach i ciekawi mnie czy dłuższa szczoteczka rozwiąże tę kwestię.
 12. Mam rozwiązanie problemu postów. Daj mi znać na PW i wrzucę swój post z zapytaniem co nowego w Mokee Żeby nie było offtop: poprawili gappsy pod 8.1 x86? W opisie mają status beta.
 13. Dzięki. Próbowałem na TWRP od Mokee 3.2.1 i standardowym 3.0. A możesz mi napisać jak najszybciej i bez problemów wgrać MK?
 14. A powiedz mi co zrobiłem źle: flash China Dev 7.11.16 > wipe system + data > instalacja MK 7.1 w TWRP ✓ instalacja Gapps'ów arm7.1 pico ✓ a system nie wstał i pętla do TWRP. Błędów przy instalacji nie wywaliło. Wrzuciłem xiaomi.eu 7.11.16 i jest ok.
 15. U mnie było to samo. Było bo w Moim Mi Note z 9.2.3 odinstalowałem aktualizacje pogody (wersja oem 8.4.5), wyczyściłem dane i prognoza pogody ruszyła. Podejrzewam, że to wina serwerów i komunikacji z apką w wersji 9. Niestety, ale ta usługa często kuleje w Xiaomi.
 16. Ja raczej zmienię na One+. Powiedzmy, że Xiaomi sobie trochę grabi.
 17. Czyli trzymać pod kocem, brać tylko do kościoła, a jak sprzedawać Virgo to ze łzami w oczach [emoji16]
 18. Drakonian pisał, że ostatni ale nie jestem pewien czy chodziło mu, że 9.2.3 jest ostatnim wypustem. Teoretycznie wsparcie kończy się na Miui 9, a Miui 10 ma wyjść w sierpniu. Jest więc czas na jeszcze jedną aktualizację, która dawała by choćby pełną funkcjonalność skarbca, skrótów blokady po lewej stronie itd.
 19. Zostaje Mokee [emoji3] Nie chce mi się grzebać w tym momencie, ale jak w Global stable nie poprawią powiadomień i pogody do czasu wydania miui 10 to wrzucam własne [email protected] grudniowe wydania Mokee chyba były bezproblemowe, obecnie są jakieś błędy?
 20. Acid już kiedyś wspominał - nikt tego w Xiaomi nie czyta. Potwierdzenie masz w dziale Bugs na en.miui.com
 21. W global stable asystenta miui nie wyłączysz, przynajmniej bez roota.
×
×
 • Create New...